reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny ssssuuuuppppeeerrr te Wasze dzieciaczki,a nasza nadzieja:):):)
A ja wczoraj myślałam,że serce mi pęknie...jechaliśmy na urodzinki do bratanka męża. W sumie to był spontan i nie mieliśmy prezentu. A moj mąż wyciągnął gdzieś z szafy zestaw piłki do nogi. Kupił to nie wiem kiedy,ale wiem z myślą o kim:( i zdecydowal,że odda bratankowi,co oznacza że już chyba nie wierzy w powodzenie:( No jakoś przykro mi się zrobiło...
 
reklama
@burczuś ale my wierzymy ♥️ I to nie jest czcze gadanie. Nie piszę, żeby Ci było miło. Ja serio wierzę, ze każda z nas trafi wreszcie na jakieś "okienko", idealną komórkę, idealnego plemnika, idealny zarodek.
Nasi m podchodzą do tych spraw bardzo racjonalnie i nie ma się co dziwić. Oni naprawdę są troszkę z Marsa i inaczej odczuwają emocje. Mi mój powiedzial już przy tej wrześniowej ciąży, ze z czego on się ma cieszyć? Ucieszy się jak urodzę. Wtedy wydało mi się to okrutne, teraz przyjmuję to na klatę.
Naszej wiary musi starczyć za dwoje w tej walce. No ale na szczęście jesteście Wy. Ja wierze w ciaze każdej z Was i liczę na to samo :p
 
@kas90 @Porzeczka1234 @Destino @Funia90 @matulkaa cudowności, śliczności, słodkości ♥️♥️♥️ Jak ten czas leci :/
@Lili81 a Ty swoich ciąż nie miałaś na duphastonie, luteinie? Bo prolutex to przecież progesteron. Tylko albo aż. Dka większości z nas "tylko", bo żadnej z nas sam progesteron nie pomógł. A co do Pasnika i accofilu - on daje accofil bardzo ostrożnie. Wlew domaciczny 1 razowo przed owu lub 1 razowa iniekcja 2 dni po owu. Ciąży na nim raczej u Oasnika nie poprowadzisz.
@marshia podczas starań brałam luteinie i duphadton ale tak jak pisze @bertha prolutex jest w zastrzykach i niby jest lepszy. Może nasz spec by nam coś podpowiedział bo chyba tez miała prawda @nofoczka?
 
@Lili81 mi chodzi o to, ze to "tylko" progesteron. Jeśli tracisz swoje ciąże ze względu na niski progesteron (i ronisz zdrowe ciąże z zarodkiem i serduszkiem) to jest to być może rozwiązanie problemu. Jeśli problem leży w immunologii, to sam progesteron nie jest rozwiązaniem. Przypomnij mi czy Ty masz zrobione CBA? IMK?
 
Miłego dnia [emoji8]
 

Załączniki

  • DE7108DC-23CC-4313-BC68-BCDAC5508DF4.jpeg
    DE7108DC-23CC-4313-BC68-BCDAC5508DF4.jpeg
    56,1 KB · Wyświetleń: 92
Mój mąż dziś mi przypomniał jak to było rok temu. Rok temu poszłam na ekstremalną nocną drogę krzyżową. Wtedy około 15 km strasznie specznial mi brzuch iść nie mogłam a bembol w kurtce nie chciał się zmieścić wtedy ziarenko się zasiało. Dziś to ziarenko kończy 3 miesiące.
 

Załączniki

  • 20180303_195938.jpg
    20180303_195938.jpg
    431,3 KB · Wyświetleń: 106
@Lili81 mi chodzi o to, ze to "tylko" progesteron. Jeśli tracisz swoje ciąże ze względu na niski progesteron (i ronisz zdrowe ciąże z zarodkiem i serduszkiem) to jest to być może rozwiązanie problemu. Jeśli problem leży w immunologii, to sam progesteron nie jest rozwiązaniem. Przypomnij mi czy Ty masz zrobione CBA? IMK?
@marshia nic mi nie mówią te nazwy CBA i UMK wiec chyba nie, są to ważne badania? Co do przyczyn naszych niepowodzeń to chyba nigdy się nie dowiemy. Leczenie w większości naszych przypadków jest podobne mimo że mamy różne wyniki badań. Teraz plan mam taki ze 3 m-ce na glucophage, histeroskopia i prolutex. W tym czasie odwiedzę Pasnika zrobię badania i jak się nie powiedzie to od razu wdroże leczenie zaproponowane przez Pasnika.
 
reklama
Kobietki czy któraś z Was brała fraxiparine 0.6 w ampulkostrzykawkach z podziała albo clexane z podzialka? Hematolog na podstawie wyników (d-dimery skoczyly z ponad 300 na ponad 900) zwiększył dawkę fraxi z 0.4 na 0.6. Biorę od kilku dni ta większą dawkę ale kurczę mam wątpliwości czy w ampulce nie ma więcej leku niż to 0.6? Trochę głupie to pytanie ale jak patrzę na ampulke i te podziały to wydaje się jakby tam było 0.8. Zaczęły wypadać mi włosy i szczypie mnie po wstrzyknieciu miejsce wklucia i kurczę boję się, że moze za duża ta dawką dla mnie albo za dużo jej wstrzykuje. Waga ma około 56 kg jeszcze :D. Nie wiem jak wygląda clexane może też tak jest. Jeśli macie doświadczenie proszę napiszcie.

Buziaki dla naszych pięknych Skarbów: *))
 
Do góry