reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

A ja nadal w szpitalu szyjka macicy delikatnie sie rozwarla choc nie na ostatnim odcinku na szczescie i nie skrocona ale do domu widokow brac znow dupka dostane. Dziewczyny napisalam do swojej ginki co mam robic z encortinem bo tu kategorycznie kazali w 18 tc odstawic bo wplywa negatywnie na nadnercza dzidziola. Zdaniem prof w szpitalu tylko do 15 tc powinno sie brac i teraz nie wiem co robic bo wiekszosc z nas do 20 tc brala albo i dalej. Wkurzona jestem bo na dzis mialam endocrynologa i hematologa a 18go mam gina i dwie pierwsze wizyty juz musialam odwolac :(
Co twoja prowadząca mówi o Twoim pobycie w szpitalu, o serduszku i o szyjce??
 
reklama
A ja nadal w szpitalu szyjka macicy delikatnie sie rozwarla choc nie na ostatnim odcinku na szczescie i nie skrocona ale do domu widokow brac znow dupka dostane. Dziewczyny napisalam do swojej ginki co mam robic z encortinem bo tu kategorycznie kazali w 18 tc odstawic bo wplywa negatywnie na nadnercza dzidziola. Zdaniem prof w szpitalu tylko do 15 tc powinno sie brac i teraz nie wiem co robic bo wiekszosc z nas do 20 tc brala albo i dalej. Wkurzona jestem bo na dzis mialam endocrynologa i hematologa a 18go mam gina i dwie pierwsze wizyty juz musialam odwolac :(


Ściskam na temat encortonu muszą się wypowiedzieć nasze mamusie może Porzeczka1234
 
@Maciejka78 ,a masz dalej te bóle? Czemu szyjka się rozwiera? Dużo siły i cierpliwości Ci życzę :* co do encortonu to dr P. Już w 12tc odstawia,a moja lekarka do 20 tc.
@roxie123 , umówiłam się do niego na 25.01, ale jeszcze na 100% nie wiem czy iść,ale chyba tak..
 
A ja nadal w szpitalu szyjka macicy delikatnie sie rozwarla choc nie na ostatnim odcinku na szczescie i nie skrocona ale do domu widokow brac znow dupka dostane. Dziewczyny napisalam do swojej ginki co mam robic z encortinem bo tu kategorycznie kazali w 18 tc odstawic bo wplywa negatywnie na nadnercza dzidziola. Zdaniem prof w szpitalu tylko do 15 tc powinno sie brac i teraz nie wiem co robic bo wiekszosc z nas do 20 tc brala albo i dalej. Wkurzona jestem bo na dzis mialam endocrynologa i hematologa a 18go mam gina i dwie pierwsze wizyty juz musialam odwolac :(

Maciejko kurczę to dobrze w takim razie, że zostałaś w tym szpitalu. spokojnie. Dostaniesz leki i będzie wszystko dobrze. Coś Ci odpisała Baś?
 
@matylda23 kochana ja miałam skopane cytokiny mlr i mthfr

@Maciejka78 Malinowski odstawiła w 16 tygodniu ja brałam do 20 ale on o tym nie wiedział ale dawkę 5 mg a zaczynałam od15 mg

@magda1208 Madziu kochana życzę Ci dużo siły i przemyślanych decyzji. Jeśli chodzi o rodzinę męża to ja niestety znam te relacje mam nadzieję, że mąż i rodzina męża zrozumieją, że teraz Ty jesteś mu najbliższą rodziną i wasze relacji się polepszą

@iveo kiedy wyniki trzymam kciuki
 
@roxie123 , ja nie wiem czy iść z tego względu,że biorę leki,które on kazał odstawić przy krwotoku. Mam cały brzuch w siniakach i zrostach,więc będzie wiedział, a kłamać też nie zamierzam i dlatego nie wiem czy iść. Z drugiej strony chciałabym się pożegnać i mieć super dokładne usg , zapytać o to łożysko nieszczęsne...
 
reklama
Do góry