reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
26731407_1651063354936708_8495327054079757841_n.jpg


<3 Dobranoc <3
 

Załączniki

  • 26731407_1651063354936708_8495327054079757841_n.jpg
    26731407_1651063354936708_8495327054079757841_n.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 468
Gosia ja sie na tym kompletnie nie znam. Napisalam tylko co dr P stwierdził i na tym.moja wiedza sie kończy.
Pewnie stwierdzil to na podstawie danegk przypadku gdzie moze wszystko inne gralo i bylo ok a jednak byly poronienia. Mysle ze tak moglo byc. Bo jesli mialoby to tak ogromny wplyw to kazdy genetyk zlecalby to parze a nid tylko kobietom
 
Tylko widzisz ta mutacje ma 90% spoleczenstwa i badamy ja od niedawna w pl. Nie zgodze sie z tym ze kazdy mezczyzna posiadajacy polimorfizm genu mthfr przyczynia sie do poronien i rodzenia sie chorych dzieci bo wiekszosci z nas nie byloby na swiecie. Ja mam oba wadliwe geny wiec jeden po mamusi drugi po tatusiu i jestem zdrowym czlowiekiem bylam zdrowym dzieckiem i mam 2 braci
Wiec nie bierzmy wszystkiego tak doslownie
zgadzam się z Tobą, myśle, że jakby tak zbadać każdego mężczyznę pewnie co drugi będzie miał mutację. Ja mam straszne żylaki na nogach, czułam że cos się dzieje już od dawna.
 
@gosia321 nie pamietam godziny, jutro w pracy zerknę do notesu. Napiszę Ci od razu :) Ale chyba coś ok 12/12:30
@czarna_mala rezygnuję teraz, bo nie zdążyłam zrobic Nk przez te pieprz.... torbiele i brak owulacji. Jutro oczywiście, ze sam znac ile endo wyhodowałam :)
@Marthi a Ty jak???
Kochana super daj mi jutro znac i jak to wszystko zalatwimy czy ty podasz moje dane czy ja mam tez dzwonic.
Na 12:30 a on nie przyjmuje od 13 bo takie jest info na stronie
 
wklejam wyniki męża,

PROCENT PLEMNIKÓW Z NIEPRAWIDŁOWĄ STRUKTURA DFI -26%, PROCENT PLEMNIKÓW Z NIEDOJRZAŁĄ CHROMATYNĄ HDS -14,65%

Zakresy:

- bardzo dobry potencjał do zapłodnienia < 15%
- dobry potencjał do zapłodnienia 15-30%
- bardzo niski potencjał do zapłodnienia > 30%

Zakres HDS prawidłowy : prawidłowy odsetek plemników z niedojrzałą chromatyną < 15%
Moj tez ma defragmentacje 26% zobaczymy co jutro lekarz powie. Pewnie bedzie potrzebny macs przy wyborze plemniorow
 
@gosia321 nie pamietam godziny, jutro w pracy zerknę do notesu. Napiszę Ci od razu :) Ale chyba coś ok 12/12:30
@czarna_mala rezygnuję teraz, bo nie zdążyłam zrobic Nk przez te pieprz.... torbiele i brak owulacji. Jutro oczywiście, ze sam znac ile endo wyhodowałam :)
@Marthi a Ty jak???
Kurde jak nie urok to... [emoji39]
Koniecznie zdaj relację po wizycie :)
Dziewczyna na drugim wątku napisała mi, że brała dostinex na obniżenie prolaktyny i się mało nie przekrecila ... Z powodu obniżenia ciśnienia . Ja też mam niskie na co dzień i teraz znowu będzie strach czy to brać. Muszę pogadać z P o skutkach ubocznych . @Kitki a Ty jak się czułaś po tabletkach ?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Weź Ty już nie czytaj [emoji23] Tobie powinni zakazać czytania Internetu albo chociaż transfer ograniczyć, muszę chyba napisać do Twojego małża na FB o ograniczenie Ci praw do korzystania z wifi [emoji23]
A tak serio, to moja siostra miała mroczki przed oczami po Bromergonie, zaczęła brać na wieczór więc ewentualne skutki uboczne przesypiała i potem organizm się przyzwyczaił ;)
Więc musisz brać na wieczór, żeby Małż dogrzewał Cię w nocy jak ciśnienie Ci spadnie [emoji8]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
@burczuś to ja będę prosiła w takim razie o napisanie co powinnam brać bo mimo wszystko chce o tym rozmawiać z Panią doktor... Ktoś mówił jak się nie mylę że prenatal uno ma fajny skład?
 
Do góry