reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@burczuś wiem , wiem ;** nie będę do przodu niech się wypowie on
@matylda23 w zasadzie to nie , zawsze badałam w drugiej fazie po owulacji czy była to tak zawsze około 10 wychodził , albo w ciąży to widziałyście , że nie był za wysoki ...
 
@dżoł, to twoje pierwsze serduszko prawda?:* jak wrazenia?? czyli szczepienia pomogły!!!
@roxie123, poczekaj spokojnie na wszystkie badania:*

Czy przy karmieniu tez jest niski progesteron przez prolaktyne????

@Funia90, ty wariatko, jeszcze masz duzo czasu:* zycze ci porodu z zaskoczenia hihi

@nafoczka, z brzuszkiem troszeczke lepiej chyba :)

@marshia, a to dziadostwo go dopadło :/ szkoda
 
@kas90 nie mam pojęcia , u mnie pewnie prolaktyna + progesteron zrobiły robote czekam na reszte ale tyle mi wystarczy niech juz nic nie wychodzi ;p &&& za testowanie ;*
 
@Porzeczka1234 ladny juz klopsik z Zosienki [emoji6][emoji8]
@Nadja_n mi doc Pasnik to samo mowil, max rosnie po 2 szczepieniach, po trzecim „utrwala/utrzymuje” i w ciazy czwarte. Z tego co kojarze to Ty tez mialas od razu pullowane. Moze dlatego taka teoria ? [emoji85]
@kinga_86 dziekuje ze podzielilas sie swoja historia, daje mi nadzieje [emoji8]powodzenia w obecnej ciazy.
@roxie123 nie znam sie na wynikach po obciazeniu [emoji17] kciuki za kariotypy [emoji8]
@burczuś trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte [emoji8]
@marshia duzo zdrowia dla meza [emoji8] jak mama sie czuje?
@magda1208 trzymam kciuki za owocna wizyte [emoji8]
@Marthi powidzenia na wizycie [emoji8]
@dżoasia kciuki za przyrost bety [emoji6]

Pora wyjsc z krzakow i przedstawic Wam mojego glutka i (ponizej) krwiaka [emoji26]
Dane z dzisiaj :GS :117,8 cm(7t1d); CRL:4,2 (6t2d), akcja plodu widoczna, nad ujsciem wew.krwiak 5,5 x4,4 mm, w ujsciu zew. skrzep krwi 1x1 cm. Wg om 6t4d. Neoparin z 0,8 zmiejszony od dzisiaj do 0,6. Test poz. 22.12, w miedzy czasie 2 razy na ip z powodu krwawienia [emoji26]

1515497936-ef5a972fb5cd8710-aaaaaa.jpeg



Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Gratulacje i ściskam mocno kciuki :-*

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry