reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@burczuś - dzięki za wiadomość, Kochana! ;* Czerwone winko wytrawne pije codziennie od tego miesiąca! :D obowiązkowo 1 lampka co wieczór, więc oby podziałało! Migdały mi jakoś nie wchodzą, ale wino - owszem;p (mam nadzieję, że nie przeginam z ilością 1 lamki dziennie??) Gdzieś wyczytałam, że 1 na tydzień się powinno pić...

@dżoasia - dzięki Aniołku za podpowiedź! Orzechy jem codziennie (głównie laskowe, włoskie i nerkowca, bo brazylijskich teraz prawie nigdzie nie ma - sezon niby się skończył:/), suszone morelki też od czasu do czasu jem, i ryby od 3 dni wręcz pożeram :D coś mnie wzięło i codziennie łosoś ;p Oleju nie próbowałam...no, zobaczymy co dzisiaj gin powie. Modle się, by było te 12-14mm!

@marshia - dzięki za poradę i buziaki również dla Ciebie!!! <3
Ile po winie i orzechach wzrosło Ci endo? ;*

@magda1208 - kciuki zaciśnięte!!! <3

@Porzeczka1234 - dzięki Kochana za poradę <3 !!!

@Funia90 - pochuśtaj się na piłce do ćwiczeń, schody góra dół, jakieś może okna umyj i jazda na porodówkę ;p!!!!

---
Dziewczyny, trzymajcie proszę dziś za mnie kciuki u gina! :)
Marthi a ktory dzis dc u Ciebie? My przy ifv to jeszcze swieze ananasy pozeramy :) tak po 2 plastry dziennie ok 3dni przed i 3 dni po transferze, wiec i u ciebie tak z tydzien od owu spokojnie mozesz;)
 
reklama
@Marthi moje endo jest z tych bardziej upośledzonych... :( Przy tej ostatniej ciąży jak zaczynałam monit koło 10-11 dc miałam 3,8. Kupiłam wino (piłam po 2 lampki), orzechy, wit e 400, koenzym i w ciągu 6 dni wzrosło do 9 mm, czyli na dzień przed owu u mnie to było. 9 niby jest ok, No ale szału nie bylo.
Teraz biorę wit e, koenzym, jem orzechy i zobaczę jak jutro - 10dc będzie. Wina nie pije, bo i tak bzykanka nie będzie ;)
 
@Kwiatuszekk23 O i masz to co i u mnie :D no ja jestem też niezłe ziółko i nerwus hahahaha t jak P zobaczy mój wynik to sobie pomysli hahahha ale M wytrzymuje , uzupełniam to tym , że jestem emocjonalna i uczuciowa i M lubi jak jestem wściekła bo mnie ładnie gasi :D ja dzien wczesiej według zaleceń odpczywałam itd rano przed badaniem w labie siedziałam godzine po badaniu tak samo siedziałam bez ruchu :) i wynik 15razy wyższy a powinien byc ok 5x wyższy :p to było przyczyną u Ciebie ??? i jak to brałas to się starałaś czy jak zbiłaś dopiero ? napisz więcej jesli mozesz :* pierwszy mój wynik , który cokolwiek pokazał ...

@edloteh może Ty coś wiesz w tym temacie ? ;*

WYNIK PROLAKTYNY : 513,2 norma do 637,0
PROLAKTYNA PO OBCIĄŻENIU MTC : 7554,0

@dżoasia kiedy kolejna beta ?
 
Ostatnia edycja:
@matulkaa hm zobaczymy co powie P , ja tą pierwszą mam w normie 2gą 15x wyższą ; O i te 2 miesiace sie nie starałas tak ? :) tylko az zbiłas ?
Mam nadzieje , że to tylko taki problem eh ... dzieki za info ;) jak się macie ? :)

w międzyczasie ze względu na 0 MLR podchodziłam do szczepień u Sachy, które chwilę trwały. A udało się zajść w ciążę w pierwszym cyklu staraniowym :) czego i tobie życzę
 
@roxie123 , mi się zdaję,że to nie wina prolaktyny. Mi zawsze lekarze powtarzali,że przez wysoką są problemy z zajściem,nie poronienia. Na forach można znaleźć inne informacje, dziewczyny twierdzą,że można też ronić,ale to chyba na tej zasadzie,że wysoka prolaktyna=niski progesteron. Ale coś Ci wyszło już i masz co poprawiać. Ja miałam złą i wyjściową i po obciążeniu. Brałam norprolac. Niektóre w ciąży biorą jeszcze na początku,ja do 6tc powoli odstawiałam,choć dr P mówił,że od razu mam odstawić, ja posłuchałam 2 innych lekarzy,ale u mnie bez leków prolaktyna bardzo szła do góry. Ja miałam wyjściową 120 przy normie do 25. Może masz to IO i tu pies pogrzebany...
 
@Marthi trzymam kciuki[emoji4]
Ps jakby rodzilo sie od sprzatania to juz dawno mialabym to za soba[emoji14]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana a ja powiem tak.... Nie ma złotego środka do przyspieszenia porodu... Ja sprzątam, skakał na piłce, biegałem po schodach, molestowalam M i nic :-p ale może u Was coś by to zadziałało :-D

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@agatush haha chyba nie wszystkie sposoby w trakcie i nawet pole lisci malin wypite[emoji16]
Takze jak cialo nie gotowe to nic nie ruszy[emoji6]czekamy dalej


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry