reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Marthi z ta heparyna to wydaje mi sie ,ze na noc ma sens bo tak jak @Porzeczka1234 pisze czlowiek sie nie rusza i wieksza szansa jakiegos zakrzepu,ja tez slyszlam ,ze mozna acard razem z heparyna ale jakos biore rano od pocztaku.

@zosiak zapytaj o heparyne,kazda opinia sie przyda.
Ja tez dzis bede pytac.

@magda1208 mam nadzieje,ze spokoj nadejdzie[emoji5]przesylam usciski i wytrwalosci duzo [emoji8]

@marzycielka81 Was tez cos dopadlo:/
Zdroweczka[emoji8]

@nafoczka Ty masz jeszcze sile tu pisac?[emoji1]sio odpoczywac[emoji5]

@Marthi @zosiak ja przed pierwsza ciaza pilam duzo kawy bo 3 .z podwojnego mielenia,teraz pije jedna z pojedynczego i wystracza mi ,uwielbiam kawke i na pewno po porodzie bede pic z dwie dzinnie,kawa ma tez swoje plusy,oczywiscie jak wszystko w umiarze.

@bobasek1990 piekna beta no i progesteron[emoji5]moze nie badaj juz go wiecej[emoji5]

@bea25ta bardzo dobrze zrobilas[emoji4]mnie to do konca zycia nie przepuszcza chyba ,ze sama sie wepchne ale jak mam sie klocic to mam to gdzies[emoji4]

Dziewczyny posiedzialam godz zeby prdynator zdecydowal kiedy mnie przyjac,przyszedl i stwierdzil ,ze mnie nie przyjma wcale bo jestem z Katowic a tu jest Chorzow [emoji57]nie chcial tez odpowiedziec na jakiekolwiek pytanie,ale dzis udalo mi sie zalatwic wizyte w Katowicah w przychodni z nfz[emoji4]ide kolo 17
Popytam o acardy i heparyny[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Marthi jak zbilas homocysteine ja mam az 14!
Zosia ja miałam ponad 15 homocysteine i też zbilam do poziomu 4,5. I tak jak Marthi wdrozylam dietę bezglutenowa, ale ja bardzo bardzo pilniwalam tego zeby nigdzie nie było glutenu. Oprócz tego oczywiście metyle. Moja córcia ma teraz 6 tygodni.
Myślę że jak ndpisze to nie zaraże. Wczoraj był dzień bez wirusów. Niestety chyba za karę [emoji14] ten Grzesiek się mści (miałam swego czasu pewna historie...) ;)
W nocy rotawirus dopadł męża, nad ranem mnie a teraz Wiktora. Remont chyba podłóg będzie trzeba zrobić. Głowa mi peka a dreszcze zżeraja bo oprócz wymiotów mam 39 st. No ale my to my, jakoś chodzę ale dzieci? Boże daj siły. .. :) o to by było dla tych co lubią wyzwania i przepraszam ze o sobie ale od razu jakoś lżej [emoji14]

@marzycielka81 zdrówka! No mowie ze to ten orkan!
Zdrówka dla całej rodzinki i dużo dużo siły!!!
 
Tak czytam czytam...i ja jem to na co mam ochotę nie patrzę na zawartość ;p nie dałabym rady na diecie :) miałam dietę wysokokaloryczną sama sobie ją zorganizowałam bo bardzo chciałam przytyć :)
 
reklama
@zosiak kochanie pewnie masz mutacje tak podejrzewam :/ w aptekach mają pełno solagara ale nie metyli z tego co u siebie widziałam...ja zawsze zamawiam na allegro :) moja homocysteina na początku była prawie 11 po miesiącu 7 a po kolejnym 4 i tak się trzyma między 4/5 :)
 
Do góry