reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@matulkaa o kurczę , to chyba też tak zacznę barć ... mam monitoring za tydzień w czwartek to się zapytam mojego gina , bo on mi nie narzucał kiedy w zasadzie ale powiem mu te obiekcje i co on na to :)
@Marthi własnie czytam i chyba tak trzeba będzie stosować :)
@magda1208 Kochana Tobie również , życzę abyś w końcu doczekała zafasolkowania :***
 
@Marthi rzucilam cole i kawe ale przede wszystim kawe jak zobaczylam ze moze przyczyniac sie do ciazy pozamwcicznej bo ja wlasnie ja mialam w marcu i powiem szczerze ze za kawa nie tesknie czasami mam smaka na cole ale tez juz nie pamietam kiedy ostatni raz pilam miesiac temu chyba. Nie czuje sie jakos senna znalazlam na to sposob codziennie ranonajpierw cwicze joge potem biore pryszniczeby pobudzic krazenie i wieczorem to samo robie mam nadzieje ze tylko mi czasu styknie bo listopad o grudzien nie zapowiada sie u mnie ciekawie praca szkola praktyki dom.
Co do diety zaczelam pic sok z burakow co nigdy ich nie lubilam i wdrozylam tez ryby. Jakos tak ciezko mi byloby przejsc na ta diete tak bardzo rygorystyczna a dlatego ze jak sie napatrze w szpitalu jak ludzie nie moga jesc to bardzo doceniam swoje zdrowie.
A dzisiaj dzien wolny i cwiczylam przed chwila 30 minut jogi hormonalnej polecam
 
Myślę że jak ndpisze to nie zaraże. Wczoraj był dzień bez wirusów. Niestety chyba za karę :p ten Grzesiek się mści (miałam swego czasu pewna historie...) ;)
W nocy rotawirus dopadł męża, nad ranem mnie a teraz Wiktora. Remont chyba podłóg będzie trzeba zrobić. Głowa mi peka a dreszcze zżeraja bo oprócz wymiotów mam 39 st. No ale my to my, jakoś chodzę ale dzieci? Boże daj siły. .. :) o to by było dla tych co lubią wyzwania i przepraszam ze o sobie ale od razu jakoś lżej :p

@marzycielka81 zdrówka! No mowie ze to ten orkan!
 
@roxie123 - to jak planujesz przyjmować?

@zosiak - a dużo kawy piłaś? Ja piję jak już to takie 1 espresso z potrójną dawką mleka i robię z tego kawę mrożoną. Nie lubię kawy na ciepło. Mrożoną piję dla smaku. Ale raczej jest ona słaba. W pracy jak robię kawę z expresu to też ustawiam na minimum, a większość pije na 50% mocy albo na 100%.
 
reklama
Do góry