reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Marthi "nad tym" nie da sie byc dopoki nie ma maluszka. Mozna sobie radzic lepiej lub gorzej. To taka rana serca, ktora mocniej sie otwiera w trudnych sytuacjach. Czasem ma sie po prostu slabszy dzien. Mnie tez zawsze na swieta zyczyli by nastepne byly z maluszkiem. I nie byly. Lza poleciala, ale ja zawsze dodawalam oby tak bylo, bo sama bardzo tego chcialam i moja mama i babcia bardzo sie o to modlily, a tato w duchu skrycie przezywal kazda strate. Wiec teraz jak sie dowiedzialy to tym bardziej sie modla, ale tez goraco wspieraja. Czasem warto pozwolic najblizszym przezywac te trudne momenty razem z nami. Choc tego tez trzeba sie nauczyc. A przy stratach niv juz nie jest ani takie samo, ani proste. Trzymaj sie dziewczyno.

@bertha tego juz nie wiem, wiec nie pomoge.

@pixi.nova to nie jest tak ze jestem oaza spikoju. Na poczatku tez szalalam. Co chwile pisalam do ginki bo mialam jej komore, a ona spokojnie odpisywala, a czasem dzwonila, bo jak twierdzila rozmowa mozna bardziej wesprzec. Po to dzwonila, by mnie swiruske uspokoic. Ma takich jak ja duzo i wie, ze trudno nam uwierzyc w zdrowa ciaze. Pocieszala, uspokajala, ale tez nie mowila cukierkowo i powiedziala ze odetchniemy w granicach 10,12 tygodnia, bo wtedy juz lozysko sie prawie wyksztalcilo i ciaza jest utwierdzona. A ja budzilam sie w nocy i wylam, bo snilo mi sie, ze poronilam, a brzuch bolal i krew leciala, a moj m mnie uspokajal. A dzidzi sie spokojnie wgryzalo i utwierdzalo. Mam mlodego kota, jeszcze roku nie ma, ale szaleje jak glupia. Czesto z rozpedu wskakiwala centralnie na brzuch jak spalam, albo ze skakiwala z oparcia naroznika na brzuch i to tam, grzie bylo dziecko. A sile ma. Tez staralam sie chronic brzuch. I vzasem sprzatam kuwete, choc teraz to maz raczej robi. I gryzie mocno, czasem do krwi. A teraz wychodzi i poluje to ptaszek to jaszczurka to myszy i to wszystko znosi do domu, albo zjada. Kto wie co za cholerstwo moze zlapac. Mam obawy, a jednak juz mi latwiej zachowac zdrowy rozsadek. Pamietam jak moj m chcial mnie uspokoic na wizycie u milewicza jak juz widzielismy serduszko. Tak w granicach 8tc. I mowi niech pan powie zonie ze juz jest wszystko dobrze. A milewicz popatrzyl na niego powaznie i mowi, ze to, ze dzis serduszko bije nie znaczy ze jutro tez bedzie bilo. Ale sie wtedy usmialam [emoji1]

@burczus powodzenia
Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie walczace I te oczekujace I mateczki. Ja jak zwykle z doskoku. Kiedy juz zbieram sie za czytanie budzi sie moja glodomorra I zada uwagi [emoji23] wiec dzis nie dalam za wygrana I postawilam napisac choc pare slow zebyscie o mnie nie zapimnialy [emoji4] pomimo ze nie czytam na biezaco to pamietajcie ze o Was mysle bo to tutaj dostalam najwiecej pomocy I wsparcia. To tutaj dostalam wskazowki dzieki ktorym udalo sie dociec przyczyn moich strat. To dzieki wielu osobom Stad jest z nami nasz maly zwyciezca [emoji173]️

Napisane na Redmi 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Teczowa89 pokaz dzidzia

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
prosze [emoji4]. Moj maly mysliciel skonczyl 2 miesiace

1504088282-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakby ktos kto robil te badania immunologiczne mial informacje, czy Malinowski czy Pasnik, czy inny, dawal jakies warunki wykonania badan - czy nie moze byc po antybiotyku, nie moze byc w trakcie jakiejs infekcji, czy np biopsja mogla miec wplyw - to dajcie prosze znac.

To moje wyniki:
1504089925-aaaaaa.jpeg


Zdecydowanie więcej cytokin Th1 od Th2 wiec wszystko rozjechane. Ciekawe czy to na zachodzenie w ciąże tez ma wpływ.
 
Jakby ktos kto robil te badania immunologiczne mial informacje, czy Malinowski czy Pasnik, czy inny, dawal jakies warunki wykonania badan - czy nie moze byc po antybiotyku, nie moze byc w trakcie jakiejs infekcji, czy np biopsja mogla miec wplyw - to dajcie prosze znac.

To moje wyniki:
1504089925-aaaaaa.jpeg


Zdecydowanie więcej cytokin Th1 od Th2 wiec wszystko rozjechane. Ciekawe czy to na zachodzenie w ciąże tez ma wpływ.
Kurcze też nie wiem:/ tylko tyle że do szczepień bez gorączki trzeba podchodzić.
Interleukina za niziutko.musi byc wyzsza do utrzymania ciązy.tyle wiem.
 
Ostatnia edycja:
@burczuś - to pewnie jednorazowo nam się tak złożyło ;) ja mam cykle zwykle 32-35 dni...różnie to bywa. U mnie cykl odpuszczony. Zobaczymy jak dalej... Trzymam jednak za Was kciuki! ;*

@pixi.nova - donosisz tę ciążę, jestem pewna! ;*

@Destino - dziękuję ;*

@tęczowa89 - <3 szczęścia dla Was! i spełnienia! :) śliczna dzidzia:)))

@bea25ta - masz na pewno rację, w tym co napisałaś...
 
reklama
Do góry