reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Cd.
@iveo ja też brałam colostrum (z iherb) bo dok P polecal
@marzycielka81 dużo zdrówka dla małego :*
@roxie123 kciuki za testowanie trzymam bardzo mocno! Dużo białego śluzu to pozytywny objaw :*
@anetkruczek 8 tydzień wow jak to zlecialo :) wierzę że wszystko jest w porządku
@podbijam: @nevergiveup odezwij się !
@bea25ta zawsze wiedziałam że potrafisz walczyć o swoje ;) ale swoją uważam ze dobrze tak czasem komuś powiedzieć ze nie jest w tym wszystkim sam
@Funia90 wypoczywaj i ciesz chwila, niedługo wszystko się zmieni. My za kilka dni jedziemy na Węgry ale dla nas to już jest nie wycieczka a wyzwanie :)
@kas90 @agatush @susana

Ps dobrze ze dziś nie piszecie tyle co wczoraj to już przeczytałam
A wszystkim nowym koleżankom polecam temat z naszym leczeniem (szkoda tylko że nie ma teraz chętnych do uzupełniania tego tematu lub tego o staraczkach bo wielu dziewczynom pomógł! :( może jednak któraś się skusi i tematy nie umrą śmiercią przez zapomnienie!
Link do: Ciaze po poronieniach zakonczone sukcesem- badania, przebieg
Link do: "Staraczki" lista oraz historiahistori
A z ciekawości wam napiszdd
 
Hej dziewczyny urodziłam córeczkę
Lena 1.08.2017 3600g 58cm poród wywoływany bardzo ciężki przetoczenie krwi po porodzie..
 

Załączniki

  • received_1520479444640718.jpeg
    received_1520479444640718.jpeg
    98,7 KB · Wyświetleń: 121
Marzycielka - ja lubię płytkowe DOZ, są identyczne jak Nordtest, ale łatwiej dostępne (nordtest zamawiam online na aptekagemini).
Potem bobo test żółty. Ale na bobo zawsze u mnie zostają kreski cienkie po czasie. A ja zostawiam sobie te testy i zaglądam do nich wiec mnie wkurzają ze tak się zmieniają po czasie. Jak się uda to chce mieć zestaw testów jak ciemnialy i przy bobo będzie to mylne bo pojawiają się cienie po czasie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@motylek1234 właśnie intensywnie i Tobie myślałam ostatnio dziękuję że napisałaś po takich przejściach związanych z porodem. Córeczkę masz piękną <3 gratuluję że jesteście już razem po tak ciężkiej drodze :*
 
@motylek1234
GRATULACJE !!![emoji7][emoji7][emoji7]
Mam nadzieje że wszystko już dobrze , piękny mały cud . Zdrówka dla mamy i dzidziusia [emoji9]

@marzycielka81 kiedy testujesz ?

Dziewczyny przy cyklach 29-30 w którym dc wychodził Wam bobo test ?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry