reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Powiem Wam dziewczynki ze każda z nas musi podejść do wszystkiego po swojemu :) Każda z nas ma inna naturę , inne życie , trochę inna historię ale łączy nas pragnienie aby zostać mamą :) nie ważne czy jesteśmy młode czy nie , czy walczymy z wynikami badań , czy obserwujemy cykle , czy chcemy mocniej tego dziecka niż inne kobiety które problemów nie maja . Wydaje mi się, ze każda stara robić się tak jak podpowiada jej serce a jak wiadomo nie zawsze idzie w parze z rozumem - jak w reklamie [emoji14] Jedne będą się blokować innym uda się opanować... jedne zajda w pierwszym cyklu inne w kolejnym czy później , i też będzie to wynikiem miłości [emoji4] w końcu i tak prędzej czy później po tej całej batalii w walce o nowe życie spotkamy się na końcu drogi i będziemy z radością chwalić się naszymi bobaskami [emoji4] [emoji8][emoji8][emoji8]

@Porzeczka1234
psotnisia mała: **

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@nevergiveup plamienia nie zawsze muszą oznaczać coś złego. Ja również plamiłam w tej ciąży przez kilka dni. Badania nie wykazały nic niepokojącego, więc myślę, że podrażniłam coś przy aplikacji luteiny. Trzymaj się, daj znać po wizycie co mówił P.
@Gabiś [emoji7]
@Porzeczka1234 gratuluję córeczki [emoji8]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bertha Kochana bardzo trudno osiągnąć stan spokoju ducha kochana ja 7 miesięcy czekałam aż mrl wzrośnie między czasie wyszły mi zmiany nototworowe na tej szyjce macicy kolposkopia histeroskopia i w końcu mogliśmy się starać moze po tych przeżyciach luz osiągnełam bo byl moment ze spać nie mogłam ze strachu czy mi macicy nie wytną. Nie wiem jak Ty masz zaczerpnąć tego luzu nie wiem jak ci pomóc ale mam nadzieję ze juz nie długo zobaczysz te 2 kreski upragnione życzę Ci tego bo juz długo czekasz zbyt dlugo ściskam
 
Wiesz co, mi się generalnie wydaje ze ja ok do tego wszystkiego podchodzę. Nie mam stresu, zaburzeń snu, nie płacze po nocach albo po negatywnym teście, no może puszczę czasem kilka łez po negatywie ale rzadko. Moja koncentracja na staraniach polega bardziej na ciągłej wierze, nadziei ze się uda, jak małe naiwne dziecko i planowaniu jak mogę w tych staraniach pomoc. Także chyba ja jestem według tej definicji "wyluzowana".

@nafoczka, ja się nie wymiguje od wstawienia swojego zdjęcia do wątku ze zdjęciami ale po prostu wciąż nie mam do niego dostępu..

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Porzeczka1234, no to obie czekamy na córunie ( o ile coś im nie wyrośnie:D)! Tylko Twoja panna jakaś większa, chyba, że moja teraz się podtuczyła (na wzór mamusi :p). Macie już pomysł na imię?
P.S. też od 20 tyg tak waga zaczęła Ci szybować?:p
 
Ostatnia edycja:
@bertha nie mam zdjęcia wiersciła sie i każda fota rozmazana

@kas90 ja się juz boję co będzie z tą wagą na razie 5 na plusie ale rozkrecam się. Nie mam pomysłu na imię bedziemy dumać. Kochana przez 3 tygodnie bydluniowa przytyła 100 g moje usg było według om 20+5 a usg 21+1 ty chyba byłaś wcześniej co? Albo moja to faktycznie bydluniowa księżniczka @Funia90 może być?
 
To już pozytyw prawda? sorki za ciemne zdj ale burza u mnie i ciemno . To ow test oczywiście
1499276177-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry