reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

ja magne b6 forte brałąm 3x2 tabl i ja brzuch się napinał to dodatkowo tebl plus nospe. A na sam koniec magnez z potasem na skurcze i nie aspargin tylko cos innego. Kobiety w ciazy mogą brać duzo wieksze dawki magnezu.
A szyjkę powinni badac za kazdym razem dopochwowo nie mówie jak ktos ma passer,Ale trzeba sparwdzac bo jak słysze szyjka na 2 cm od gin to umieram bo ma miarę w oczach??
 
reklama
a właśnie Kaira miałam podpytać, jak to jest z tym napinaniem brzucha, czy robi sie cały twardy , czy tylko miejscowo?
ja ma czasami takie uczucie napiecia, wypychania, ale kilka sekund i miejscowo, i tak sie zastanawiam , czy to młody tak napiera, czy to niestety to twardnienie..

Kochane ja znalazłam na allegro takie paski
Paski Ph do badania odczynu w pochwy - 100szt (4432947796) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
tych rossmanowe zamowiłam tez w tej aptece Gemini która Karola polecała,
rzeczywiście fajne cany maja.;
ale tu jednak 100 sztuk, mozna na upartego codziennie sprawdzac :))
 
Ostatnia edycja:
enya - układ taneczny Starszej Córci niesamowity :) Brzuszek fajowy :)
Jak Mama?
U mnie pojawiła się wczoraj i dzisiaj krew w śluzie - to 3 tygodnie po łyżeczkowaniu. Zaraz po zabiegu miałam przez jakiś tydzień plamienia. Mam się niepokoić, czy to normalne?
 
Witam wszystkich, troche mnie tu nie było ale podczytuję was:) Agnieszka i felicia gratulacje:)
Zula mam pytanko bo chyba Ty mialas czy masz problem z jelitami i encortonu brac nie moglas? Ja jak cos tez moge miec z tym problemy tylko chodzi o zolądek:/
Aditko dobrze ze z Piotusiem juz lepiej.
Ale u mnie aktualnie decyzja podjeta ze przerwe robimy z tym wszystkim , powiedzmy rok a potem sie zobaczy, bede was dopingowac i udzielac sie jak bede miala cos madrego do powiedzenia ale u mnie odpust zeby psychicznie odpoczac poza tym moj mąz mowi NIE takze poczekamy zobaczymy. Z lekow bede brac tylko witaminy i euthyrox , reszta na bok, postaram sie w miare trzymac diete ale bez przesady znowu. A tymczasem wyjezdzamy nad morze na 1,5 tyg mam nadz ze uda nam sie troche odsapnac;pozdrawiam was goraco
 
Misiejek ja przetrzepałam allegro i takich nie znalazłam- świetne i super cena!
Szkoda że wczoraj zamówiłam te same tylko z innej firmy za 100zł :-(
 
Widzicie, że z tą szyjką to zależy od podejścia... Pewnie niepotrzebnie leżę prawie całą ciążę.. Trudno, wytrzymam jeszcze te ok 8tyg:)

Misiejek u mnie takie wypinanie się miejscowe jest od 18tyg, najpierw taka niewielka gulka, teraz to już pół brzucha:) Robi się on y tym miejscu twardy (pozostała część jest miekka) , od kilku tyg jest to trochę nieprzyjemne- właśnie na to biorę magnez (na ulotce magne b6 jest dawka 6-8 na dobę).
 
Ja za godzinę jadę do mamy bo po 9-tej zabrali ją na operację, potem jeszcze jest trochę na wybudzeniówce i przenoszą ją na salę. Do mnie dopiero dzisiaj wszystko jakoś tak dotarło i popłakałam sobie - nie mogłam przestać. Czuję że będzie dobrze, że to wszystko dobrze się skończy ale emocje robią swoje.....Dobrze że mój mąż już jedzie, jest jaki jest ale jego mama zmarła na raka i akurat ten strach bardzo dobrze rozumie i musze przyznać że martwi sie o moją mamę.

Misiejku wierz mi że jak dopadnie Cię to uczucie napięcia to będziesz wiedziała że to to. Ja długo nie wiedziałam, pytałam jak to w ogóle czuć dopóki mnie nie dopadło. Ale miałam tylko raz ok. 18 tc a potem już nie. Teraz tylko skurcze mnie męczą od czasu do czasu. Misiejku to Ty trzymasz wagę że hej!! Ja już odpuściłam....Mam te 14-15 na plusie i trudno, I tak wiem że zrzucę bo znam siebie i swoje samozaparcie;-)A teraz Basia jest najważniejsza. Co do wapnia ja łykam Mutli Calcium Max (wapń, wit. C i D) i to od dłuższego czasu bo jeszcze Malina mi polecił to brać.

Joanna jedź, wypocznij a może wcześniej rozpoczniecie staranka?? W sumie czasami nie warto zakładać bo zdarzają się wspaniałe niespodzianki:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karola- ja nie dałabym rady tak leżeć bo generalnie mam problemy z kręgosłupem a przecież pierwsze 3 miesiące przeleżałam i strasznie mi się kręgosłup dał we znaki więc teraz chcę się trochę poruszać, szczególnie, że leżenie znowu niewskazane ze względu na zakrzepicę. Te ostatnie 2 tygodnie były dla mnie bardzo trudne i tak jak Enya nie miałam szans leżakować. Teraz znów staram się zwolnić żeby nie przegiąć. Jednak schizę szyjkową mam gdyż boję się, że ciężaru bliźniaków może nie wytrzymać... Dlatego teraz postaram się ruszać tyle ile wskazane dla kręgosłupa bo przecież niedługo mogę zostać całkiem uziemiona. Kurde staram się jak mogę podejść do tej ciąży z rozsądkiem i bez paniki ależ to trudne:)

Agnieszka- kciuki trzymam za wizytę i z niecierpliwością wyczekuję dobrych wieści:)

Joanna- tak mam i miałam problemy z jelitami. Z żołądkiem w okresie stresu też:) na żołądek przy braniu encortonu możesz zażywać controloc control lub helicid a najlepsze i najzdrowsze choć paskudne jest siemie lniane:)

Kaira- to może kiedyś uda Nam się spotkać:)

Enya- ja cały czas mam kciuki zaciśnięte za mamę. Też mam przeczucie, że będzie ok. Szybko zareagowaliście więc szanse są duże. Dobrze, że będziesz miała męża obok. Oby stanął na wysokości zadania.

Neli i Enya - brzuszek piękne:) ja na razie mam malutki i tak jak pisałam waga sprzed ciąży 53 a teraz 50,5... Ale ja mam jeszcze czas przytyć:)

Macie jakieś wózki upatrzone? Uwielbiam oglądać:) niestety ja nie mam za dużego wyboru więc może coś wkleicie żeby ciocia zula oczy nacieszyła:)

Alokin- wypuściłli Cię?

Misiejku- współczuję tego bólu... Widzisz każdy coś dostanie z niedogodności ciążowych choć tak jak napisałaś los i tak cię oszczędza. Oby tak dalej:)
 
Do góry