reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Rany..... dałyśmy mi taką energię, że pomimo tego, że czeka mnie poronienie jestem nakręcona, naładowana pozytywną adrenaliną i już patrzę 2 kroki naprzód :) Wiem, ze jest nadzieja i jakieś światełko.
I nikt mi nie wmówi, ze skoro tak się stało, to muszę się pogodzić z tym, ze moze nie powinnam mieć dzieci, bo los tak chce.... a już coś takiego usłyszałam....
 
reklama
Witaj @marshia bardzo mi przykro z powodu Twoich strat, ja straciłam dwie ciąże. Jeżeli mogę zapytać u kogo się leczysz? Zrobiłaś już całkiem sporo badań, w jakich dawkach brałaś gluckophage? Przez całą ciążę? Brałaś clexane i acard?
@Marthi przepraszam, że nie odpisywałam ale cały tydzień miałam totalny sajgon.. U mnie praca zabiera bardzo dużo czasu..
@Funia90 Co u Ciebie Kochana?
@Destino Cały czas kibicuję, co tam u Ciebie dobrego słychać :)
@bea25ta Widzę u Ciebie w stopce endometriozę, mogę podpytać jak ją wykryto u Ciebie?
Głupio o tym pisać ;) ale czy któraś z Was miała może problem z rozwolnieniami po metylowanych witaminach i buraczkach? Ja nie mogę sobie już poradzić.. myślę o wizycie u lekarza internisty.
Czy są tu jakieś dziewczyny z Poznania? Być może polecicie dobrego hematologa? Raczej rezygnuję z Zawilskiej, bardzo długie terminy i raczej słabe zainteresowanie...
Udanego weekendu! :)
 
Ostatnia edycja:
@pixi.nova Przez 1 i 2 ciążę brałam tylko duphaston. To było jeszze przed stwierdzeniem IO i przepisaniem glucophage (dawka 500 2x1). Gluco biorę od stycznia tego roku.
Badań mam sporo, ale jak widać nie te, które powinnam. Teraz idę w kuerunku krzepliwości, mutacji i całej tej reszty. Wydrukowałam już listę badań z polecanego linka.
Jestem z Wrocławia i jak na razie u zwykłego ginekologa, nie immunologa.
 
Wiatm sie po powrocie z ip...mialam bardzo duze brazowe plamienie,jechalam jak na sciecie,zrobili usg i jest [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Wg usg 6t1d wg om 5t5d
Poplakalam sie tam ze szczescia.
Niewiadomo skad plamienie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny te , które mają do czynienia z torbielą na jajniku i te , które jakąś wiedzę na ten temat posiadają. Czy z torbielą na jajniku wielkości 6 cm trzeba jakoś szczególnie uważać? Rower ,siłownia ,dobry ostry seks czy to odpada? Uprzedzam pytania nie chodzi o moje torbiele ja takowych nie posiadam tylko koleżance po poronieniu sie wytworzyła .
Ja miałam 6cm torbiel krwotoczna i nie miałam żadnych zaleceń co do oszczędzania się. Nic a nic. Normalnie się czułam, normalnie żyłam. A torbiel ta miałam z 1,5 roku minimum.

Wiatm sie po powrocie z ip...mialam bardzo duze brazowe plamienie,jechalam jak na sciecie,zrobili usg i jest [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Wg usg 6t1d wg om 5t5d
Poplakalam sie tam ze szczescia.
Niewiadomo skad plamienie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Super!!! Gratulacje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiatm sie po powrocie z ip...mialam bardzo duze brazowe plamienie,jechalam jak na sciecie,zrobili usg i jest [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Wg usg 6t1d wg om 5t5d
Poplakalam sie tam ze szczescia.
Niewiadomo skad plamienie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana bardzo się cieszę ze uslyszalas serduszko!!!!!!!! [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Do góry