reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Blondynki stały kilka osób przed nami...typowe blondynki to były, bo wróciły z punktu pobrań, że nazwiska mają źle wpisane...ja pierwsze co to sprawdzam jakiego podałam im maila, a potem imie i nazwisko na zleceniu oraz pesel [emoji6] przed nami stał pan z taką śmieszną dziewczynką, której ewidentnie się nudziło [emoji23] byliśmy jakoś 6:50 na miejscu [emoji4]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Mocno umalowane usta, ciemne włosy, pastelowa spódnica to ty ;-) tak obstawiałam będąc na miejscu, ale trochę głupio było mi zapytać czy czarna_mala z forum to ty? Jesli tak, ja stałam prawie za wami z partnerem z dłuższymi, zwiazanymi w kitkę włosami :-)
 
reklama
@susana a jak skurcze, mam nadzieje, że ich nie nasz bo to za wcześnie!!! I u mnie będzie dziewczynka, no chyba że...wszyscy do tej pory się mylili:szok::wink:
A najbardziej teraz to boję się cewnika i lewatywy. Wiem głupia jestem ale tak jest:(:(
Avita
No pewnie że dziewczynka
Styki mi sie palą :p
Skórcze mam ale mniejsze tzn nie tak często bo ok 10 dziennie
Lekarze mówią że szyjka ok więc sie staram nie nakręcać choć jest ciężko być na luzie jak czasami mnie tak złapie że oddychać nie mogę :oo:
Myślałam że przed cesarką sie nie robi lewatywy .....hmmm ja miałam robioną prxy chłopakach i nie żałuję bo po co niespodzianka na stole ???????
Wystarczy że obsikałam położną..:-D
 
Mocno umalowane usta, ciemne włosy, pastelowa spódnica to ty ;-) tak obstawiałam będąc na miejscu, ale trochę głupio było mi zapytać czy czarna_mala z forum to ty? Jesli tak, ja stałam prawie za wami z partnerem z dłuższymi, zwiazanymi w kitkę włosami :-)
Aż dzwoniłam do męża jak byłam ubrana i tak byłam w pastelowej sukience, to byłam ja [emoji23] nie oglądałam się do tyłu, bo byłam zła, że tak powoli szła ta kolejka [emoji35]
Wiecie co najbardziej lubię na Prokocimiu? Krakowskie bajgle przy wyjściu [emoji7] mniam!

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Ja za to uwielbiam sok z buraków, w ogóle wszystko co zwiazane z burakami wiec jak dla mnie miła kuracja Dostane od jakies dobrej duszyczki link gdzie kupie wit b metylowane ? Czy musze cos wykluczyc z diety zeby zbic homocysteine? @Funia90 badalas znowu zeby sprawdzic czy spadla?
 
Aż dzwoniłam do męża jak byłam ubrana i tak byłam w pastelowej sukience, to byłam ja [emoji23] nie oglądałam się do tyłu, bo byłam zła, że tak powoli szła ta kolejka [emoji35]
Wiecie co najbardziej lubię na Prokocimiu? Krakowskie bajgle przy wyjściu [emoji7] mniam!

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Fajnie połączyć sobie nick z prawdziwym wizerunkiem ;-) śliczna dziewczyna z ciebie ;-) a kolejka, szkoda gadać....ja chciałam wrócić tego dnia do pracy a skończyło się urlopem :p
Kiedy wyniki?


@pixi.nova my w większości kupujemy na iherb.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Fajnie połączyć sobie nick z prawdziwym wizerunkiem ;-) śliczna dziewczyna z ciebie ;-) a kolejka, szkoda gadać....ja chciałam wrócić tego dnia do pracy a skończyło się urlopem :p

@pixi.nova my w większości kupujemy na iherb.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze szkoda, ze stacjonarnie nigdzie nie ma. Nigdy nie kupowalam na iherb ale musze sie przelamac ;) Jakie dawki kupic?Wystarzy b6, b12, b9 czy cos jeszcze?
 
Dziewczyny ja w tej ciąży moim zdaniem mocno zagrozonej,nie dostalam w ogole dupka,gin twierdził ze już sie go wycofuje,i dziala bardziej jak libido,i lekarze rzeczywiscie nie chcą go juz przepisywac,jak to okreslil moj wtedy gin,przepisuja go tylko ci co podpisuja umowy z firmami farmaceutycznymi,balam sie bardzo,sprawdzalam te informacje w internecie,i sie potwierdzily,ja mialam i mam lutke od samego poczatku rano i wieczorem jedna po 100,i tak do 37 tyg ciazy :-)
 
Fajnie połączyć sobie nick z prawdziwym wizerunkiem ;-) śliczna dziewczyna z ciebie ;-) a kolejka, szkoda gadać....ja chciałam wrócić tego dnia do pracy a skończyło się urlopem :p
Kiedy wyniki?


@pixi.nova my w większości kupujemy na iherb.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję, choć uważam że jestem przeciętna [emoji6] szkoda, że się nie zgadałyśmy [emoji19]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@bentula, moja dr w ogóle lutki mi nie dała, tylko dupek, natomiast siostra moja jak ją odwiedziła, to jej luteinę chciała dać. Więc może jest jakaś różnica między tymi lekami?? Ja coś tylko słyszałam, że mniej krew dupek zagęszcza. Ale kto to wie. Mi tam się wydaje, ze duphaston działa, skoro wchłaniają się po nim krwiaki i ustępują krwawienia lub plamienia.
A jak to jest z tymi lekami to się nie dowiemy, ważne, żebyśmy wierzyły, że działają :D
 
reklama
@bentula ja w pierwszej ciazy dostalam dupka3x2, a jak bol nie mijal dodatkowo 3x1 luteine dopochwowa. Na nia zareagowalam od razu. Lekarze moga sobie mowic, a co maja powiedziec osoby z niedomoga lutealna. Ja do nich naleze. Kochana cojolwiek bedziesz brala liczy sie efekt koncowy - maly i rozowy bobas

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry