reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Destino jak w stopce 0,6 i mam resztki z darów 0,8 to naprzemiennie dzień tak dzień tak. Tyle że ja ciężka jestem i dlatego wzięłam ciut większe dawki.

Deszczu lej u mnie bo grządki czekają a w plecach mnie boli kolki w boku mam i się boję tam iść niby już teściowa zrobiła większość dla mnie ta drobnica została.

@Gabiś daj relacje na żywo :D ale byłoby na pewno nic nie robiłabym tylko krzyczała z Toba do monitora
 
@ burczus u nas juz byl test powazny. Mozesz testowac teraz, ale jak nic nie wyjdzie to sie nie martwic do @.

A czy ktoras z was badala w 4t ciazy progesteron by sprawdzic czy jest ok. Jesli tak to jaki wynik powinien byc ok. Widelki znam, interesuje mnie wasze zdanie
Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy. Milenka kochana. Je i śpi, prawie nie płacze. Pokarmu mam dużo więc się najada. Pozdrawiamy Wszystkie Ciocie.
1494934928542-1249861897.jpg
 

Załączniki

  • 1494934928542-1249861897.jpg
    1494934928542-1249861897.jpg
    664,1 KB · Wyświetleń: 410
reklama
Swieze wieści od @Gabiś .Dali jej oxy ,ale tętno małej spada.Chcą spróbować z balonikiem, jak się nie uda to cc. Na szczęście jest jej gin. Powiedział ze i tak dziś zobaczy małą. Trzymajmy kciuki.
 
Do góry