reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@nafoczka Kochana czytasz w moich myślach z tym zdjęciem. Pisząc wiadomość pomyślałam sobie, że mogłabyś wrzucić jakieś zdjątko małego kasownika z mężem tak nazywamy Wikusia jest przecudowny i proszę patrzę a tu niespodzianka.))))
@doris @asia669 Super dzieciaczki.
@Gabiś Dziękuję za zaproszenie do Miejskiego.)))
@bertha Głowa do góry będzie dobrze
@Destino Super Beta.
.
 
reklama
Pisałam Ci juz kiedys. Leczę się u dr RajtarCiosek w Krk. Jestem na zelaznym (duphaston, clexane 0.4, acard 75, encorton 10 mg) do tego euthyrox, wit D, magnez. Witaminy metylowe kupowałam na iherb, czasem na allegro.
Miałam dwa poronienia w 6 tc ze slabym przyrostem bety i tylko pęcherzykami. Wyszlo mi allo mlr 5,5%, mutacje mthfr AiC hetero i pai 1 homozygota (tez robilam w rest dna i mialam ko konsultacje tel. z dr Stanek), antykoagulant tocznia w normie ale gornej granicy. Homocysteina nie najgorsza-8.0, niedobory D3.
Przepraszam kochana, slabo sie jak widac odnajduje jeszcze na forum :( Gratuluje ciazy no i zycze aby byla bardzo nudna! :)
 
Nie wiedziałam o tym ananasie!
Ja czasem pije swieze soki ananasowe, bo uwielbiam. Bede teraz musiala męzowi oddac :D
 
A u mnie dziś trzecia rocznica odejścia mojego Aniołka. Ok godz. 12 3 lata temu dowiedziałam się że serduszko przestało bić.
3 lata, a ja tęsknię....
Aniołku [*]

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
Kochane dzisiaj rocznica Objawień Fatimskich wspaniała okazja do modlitwy za pośrednictwem naszej Matusi.
Miłego dzionka))))))))
Madzia dobrze ze wspominasz :)
Moja Fatima ♡
2017-05-13 12.34.49.jpg
PS ja to ta z dluuugimi włosami :D a z boku jest data ;)
 

Załączniki

  • 2017-05-13 12.34.49.jpg
    2017-05-13 12.34.49.jpg
    102,7 KB · Wyświetleń: 117
Czesc dziewczyny[emoji4]

@bertha bardzo mi przykro[emoji20]

@doris tule,swiatelko dla Anioleczka[*]

@Destino piekna beta[emoji7]zycze od tej pory nudnej ciazy
[emoji4]

@pixi pytalas o steryd to zapamietalam[emoji4]lekarz nie dal mi sterydu,tylko clexane.

@Marthi ja badalam mutacje pai w komplecie ze wszystkim [emoji4]
I wyszla nieprawidlowo


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
[emoji4] u nas na nudy sie nie zapowiada. Wczoraj zlapalo mnie przeziebienie... kolejne. Nie pojechalam na komunie. Teraz czakamy na srode by powtorzyc bete

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry