reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witamy się we wtorek :* Ku pokrzepieniu wszystkich staraczek i żeby @kas90 nie czuła się taka osamotniona w zdjęciach ;) Pozdrawiamy z Michaliną :)
 

Załączniki

  • Brzuszek.jpg
    Brzuszek.jpg
    147,8 KB · Wyświetleń: 96
@bertha ale super, daj znać co powiedział lekarz.
Dziewczyny a ja mam WIELKĄ prośbę zupełnie nie dotyczącą naszego tematu wątkowego. Jest Was tutaj tak dużo, wyślijcie mi proszę na priv zdjęcia waszych sypialni - szukam inspiracji, a wolę zobaczyć jak to wygląda u kogoś niż szukać na stylizowanych stronkach. I jeszcze kolory podłóg w salonie. dziękuję i liczę na pomoc.
jakby nie było możliwości na priv to dajcie znac to podam maila.

Ja ci mogę wysłać ale nie mam całej ładnie ujętej. W piątek mogę ewentualnie zrobić lepsze zdjęcie. Ale może wystarczy to.
Podaj maila :) albo wrzucę tutaj
1494326975-aaaaaa.jpeg


Salonowa podłoga mi się już nie podoba. Teraz zrobiłabym bielone szare drewno. A w domu kiedyś zrobię wylewkę betonowa.
Teraz jest taka:
1494327091-aaaaaa.jpeg



U mnie potwierdzone - 3 pecherzyki były, pobrane. Dostałam metypred 16mg do pozytywnej bety. Opakowanie jest 30szt wiec może dłużej będę brała...
o clexane sama poprosiłam, i dostałam 0,4. Niestety 100% płatny.. muszę gdzieś potem załatwić na ryczałt.
Luteina 100 3x2.

Jeśli będą zarodki to w niedziele transfer a beta w 9dpt.

Jutro pierwsze info czy coś się zapłodnilo :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Doris:-) wysłałam co nieco na priv poczta ja urzadzałam sama cale mieszkanie a miałam stan surowy

@bertha super koty ale im dobrze trzymam kciuki za jajka będzie dobrze

@agatush super brzuszek ile jeszcze do końca

Dziękuję :* Jutro 23t0d będzie równiutko :* więc jeszcze troszkę :* ale tak jak Ci pisałam... u mnie już ciężko ukryć brzuszek :*
 
Dziękuję :* Jutro 23t0d będzie równiutko :* więc jeszcze troszkę :* ale tak jak Ci pisałam... u mnie już ciężko ukryć brzuszek :*
Haha no ciężko go schować ja kupiłam wczoraj pare bluzek takich szerokich w a i spodnie ale nie ciążowe rozmiar większe i mówię do męża " udaje ze jestem chuda "
 
reklama
Hahaha ja jak widzialabym wasze sypialnie to oczami wyobraźni od razu bym widziała was :D :p wiem wiem zboczenie "zawodowe" :p
Nafoczuś, obawiam się, że nawet jakbyś kuchnię (szczególnie @susana - o ile dobrze pamiętam) czy salon zobaczyła, to też mogłabyś mieć takie myśli zboczuszku :p

@agatush, ślicznie rośniecie, nie ma co ukrywać brzuszka, jest cudny i masz się czym chwalić:*

Ja tam osobiście ze zdjęć z neta nie umiem nic urządzić, bo są tam albo rzeczy w kosmicznych cenach, albo takie które trudno gdzieś znaleźć, a i zdjęcia podrasowane.
Za to zazwyczaj jak się przejdę po wystawkach Ikei, to coś mi wpadnie w oko :)
 
Do góry