reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@ovli22 wszystko co napisałaś to szczera prawda u mnie były moment ze tylko z mężem mogłam rozmawiać wszyscy mnie wkurzali teściowa rodzice myślałam co oni wiedzą przecież nie przeżyli tego ... a oni przecież wszyscy przezyli to tak jak my.
I wtedy podjęłam decyzję o leczeniu chodziłam do niego pół roku wtedy osiagłam jako taki spokój

@nafoczka co się stało??Tesciowa praca czy ogólnie wszystko na raz wspieram
 
reklama
@ovli22 wszystko co napisałaś to szczera prawda u mnie były moment ze tylko z mężem mogłam rozmawiać wszyscy mnie wkurzali teściowa rodzice myślałam co oni wiedzą przecież nie przeżyli tego ... a oni przecież wszyscy przezyli to tak jak my.
I wtedy podjęłam decyzję o leczeniu chodziłam do niego pół roku wtedy osiagłam jako taki spokój

@nafoczka co się stało??Tesciowa praca czy ogólnie wszystko na raz wspieram

Mam tak jak ty jak znalazłam lekarza i zaczęłam się leczyć to uspokoiło mnie troszkę i dałam szanse tak po prostu ;) .

Nafoczka jeśli chodzi o ludzi to proszę cię nimi się nie prZejmuj !! Przyszli - poszli następni przyjdą -pójdą . Wiem to cię zraniło ale pewnie nie pierwszy raz i nie ostatni dostałaś po tyłku . Jeszcze poznasz wspaniały ludzi ale wrednych i nienawistnych również . Takie życie ! Co do teściowej pognała bym raz na zawsze ! Ludzie którzy wchodzą z brudnymi buciorami w czyjeś życie nie zasługują na lepsze traktowanie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja bardzo dobrze rozumiem tą zazdrość, która jest wynikiem ciąży w naszym otoczeniu.Ja mimo że mam Klatę i się nie staram odczuwam też pewien rodzaj zazdrości kiedy słyszę o kolejnej ciąży w moim otoczeniu.Dotyczy to tylko takich ciąż które są totalnie bezproblemowe .Po prostu zazdroszczę tym kobietom takiej blogiej nieświadomości .A Wam dziewczyny nieustannie kibicuję. Wiem że przeszlyscie to co ja i Wasze sukcesy mnie bardzo cieszą, aż czasami łezka się zakręci .
Asia gratuluję bardzo .
Foczka ja Cię doskonale rozumiem .też miewam takie huśtawki nastrojów .Ja to widzę w ten sposob:zeszło z nas to napięcie związane z ciążą i po prostu jesteśmy zmęczone psychicznie .Ja na pewno jestem .A ludźmi się nie przejmuj bo nie warto .
 
Hej Madzik, moze pocieszysz nas widokiem Klary [emoji1] Podziel sie ksiezniczka. Jak znajdziesz w sobie sile by sprobowac jeszcze raz to zapraszamy. A moze wrocisz do mysli o adopcji? Kochana, cokolwiek postanowisz zycze wszystkiego dobrego [emoji8]

FOCZUSIA, wszystkie slowa sa czasem bezuzyteczne. Jak chcesz to daj znac, przyjade i wyciagne cie na kawe. Czasem takie spotkanie pomaga

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@nafoczka Ty masz dobry Duchu forum i nasza opoko - pamiętaj że masz tutaj rzeszę dziewczyn które są z Tobą myślą, duchem i sercem!!!! Głowa do góry Kochana... I powiem Ci coś jeszcze... Przyznanie się przed sobą że potrzebuje się wsparcia to połowa sukcesu!! Będzie dobrze - przyjdzie dobry czas zobaczysz :-*
 
reklama
Cześć dziewczyny. Mam pytanie odnośnie mojej znajomej. Jest w około 10tc jest to 4 ciąża wcześniej były obumarcia na etapie 10tc. .. kilka dni temu zrobiła betę i z wartości przed tyg ponad stu tysięcy spadło jej teraz o połowę zazs po kolejnych 3 dniach spadło znów ale tylko po jakieś 3 tys w 3 dni. Znajoma gdzieś wyczytała że po 10 tyg możliwy jest spadek tylko pytanie czy aż tak duży? Na usg nie widać zadnych nieprawidłowości.
 
Do góry