reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczynki ja wychodze dzis z przyjaciolka w miasto z okazji jej "panienskiego" [emoji4]idziemy we dwie,reszta dzieciata[emoji4]
Takze dzis zaleje smutki az sie bedzie ulewalo[emoji2]
Poniezej wklejam foto prezenciku dla niej[emoji4]
1492859855-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Bawcie się dobrze !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@asia669 serdeczne gratulacje i ogromu zdrowia dla Was obojga!! Mam do Ciebie pytanie o metforminę: do kiedy ją brałaś? (jeśli oczywiście znajdziesz wolną chwilę). Też jestem pacjentką prof Jerzak, teraz leci 14 tc i prof skierowała mnie na test obciążenia glukozą, który chyba nie poszedł szałowo, na razie znam wynik na czczo- 98. Zastanawiam się czy wczoraj nie zjadłam zbyt węglowodanowej kolacji...miałam cichą nadzieję, że powoli będziemy odstawiać glucophage ale chyba tak się nie stanie. Opowiesz mi jak to było u Ciebie, żebym wiedziała czego się spodziewać?
 
A powiedzcie mi dziewczyny. Może wiecie o co chodzi z tymi normami zalòżmy patrząc na 9tc norma
9 – 12 LP --- 25,700 – 288,000 mIU/ml
O co chodzi z tym 25.700 ?że na ten tydzień można mieć tylko tyle hormonu?

3 LP --- 5 – 50 mIU/ml
4 LP --- 5 – 426 mIU/ml
5 LP --- 18 – 7,340 mIU/ml
6 LP --- 1,080 – 56,500 mIU/ml
7 – 8 LP --- 7, 650 – 229,000 mIU/ml
9 – 12 LP --- 25,700 – 288,000 mIU/ml
13 – 16 LP --- 13,300 – 254,000 mIU/ml
17 – 24 LP --- 4,060 – 165,400 mIU/ml
25 – 40 LP --- 3,640 – 117,000 mIU/ml
 
Kochane nafoczka zwlaszcza i inne ja tez mam takie odczucia mysle nafoczko ze za duzo przeszlas i jeszcze nie wrocilas do rownowagi ja bylam juz na jednej teraz ide na druga wizyte u psychologa zeby sie wygadac wyplakac moze triche pomoze wrocic do rownowagi wybierz sie nie bedziesz zalowala wy tez dziewczyny aha na skieriwaniu od rodzinnej niech zaznaczy po poronieniu mamy wtedy pierwszenstwo tzn zamiast czekac do listopdada bylam tego samego dnia juz po poludniu
Ps jeden ksiadz mi powiedzial dla ludzi moment smierci bliskiej osoby jest zawsze zly w calej nieskonczonosci dla Boga to najlepszy moment dla zbawienia tej duszyczki :*:* mi to troche pomoglo :*
 
Malinka, to są normy Bhcg w konkretnym laboratorium, tzn np robisz sobie betę w 4 tygodniu ciąży (licząc od miesiączki) i teoretycznie beta powinna być w przedziale między 5 a 426 jednostek. Ale to tylko teoretycznie, bo norma zakłada równiótki 28dniowy cykl. Ważniejszy niż jednostki jest przyrost bhcg. Na samym początku ciąży podwaja się co około 48 h. A w późniejszych tyg ciąży to już przeróżnie wychodzi i raczej się nie bada.
 
Gratulacje!!!! i dziękujemy za zdjęcie ślicznego Tymcia:*
Napisz jak się czujesz:) Jak już dojdziesz do siebie:)
Jeszcze jesteśmy w szpitalu. Ja czuję się bardzo dobrze, bo nie byłam ani nacinana ani zzo nie zdążyli podać, bo rozwarcie z 4 cm na 10 cm zrobiło się w 20 minut a wtedy anestezjolodzy byli na sali operacyjnej. Później jednak miałam łyżeczkowanie w znieczuleniu ogólnym. Mały też badania ok, tylko za dużo spadł na wadze, straszny śpioch jest i mam go wybudzać co 2,5h. Teraz poszedł do swojego szpitalnego łóżeczka, tam nie ma takiej chęci do spania.

mhsv3e5ez4n46979.png
 
Asia, cudownosci najcudniejsze!! piekne bejbiki z twojego brzuszka wychodzą! Ciesze sie, ze taki brzucholek do mnie trafi ;)
Bardzo zazdroszcze tego zakochania, mam nadzieje, ze kiedys tez to poczuje do malego stworka :):)

@bea25ta, @Porzeczka1234, @Avita, u mnie dopiero 5dpo dzisiaj. Czekam sobie spokojnie, brzuszek już od Asi jest, takze tylko dwóch krech brakuje ;)
Test jakos w srode, choc znajac siebie juz we wtorek sikne tak testowo, nie liczac na wiele, bo to za wczesnie.

@Nusia123, ale masz cudo w awatarze :)



piękne zdjecie i człowieczek na nim :):*


Ale sie fajnie zdjęciowo rozkreciło nasze forum :):):)
Beatka, na pewno poczujesz. Wysyłamy pozytywne fluidy!

mhsv3e5ez4n46979.png
 
reklama
Asiu
Cieszę sie bardzo że do nas piszesz
I że wszystko u was ok
A ty nie miałaś mieć cc ????
Wstaw nam jeszcze tutaj fotke Tymusia .Daj nacieszyć oczy
 
Do góry