reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny dzieki za wsparcie,na wizycie wszystko mu powiem,a badania wraz z moczem robilam,na wizycie będę juz wiedzieć co i jak,bo ja chodze na nfz,a na usg prywatnie,i jak mam potrzebe,ale jest tez tak ze jak sie ma potrzebe to juz nie mozna sie zapisac,albo nie przyjmuje.Bertha mnie nigdy nie wyszedł test przed spodziewana miesiączka,chociaż robilam,tylko raz robilam duzo wczesniej,i byl cien,myslalam ze to ciąża,ale pewnego dnia bolalo mnie w macicy,czulam takie rozrywanie,nastepny test,i biel,nie robilam btchcg bo nie chcialam sie zadreczac ciąża biochemiczna,a moze w ogole nie bylam,czasami lepiej nie wiedziec po prostu ;-)
 
reklama
Dziewczyny dzieki za wsparcie,na wizycie wszystko mu powiem,a badania wraz z moczem robilam,na wizycie będę juz wiedzieć co i jak,bo ja chodze na nfz,a na usg prywatnie,i jak mam potrzebe,ale jest tez tak ze jak sie ma potrzebe to juz nie mozna sie zapisac,albo nie przyjmuje.Bertha mnie nigdy nie wyszedł test przed spodziewana miesiączka,chociaż robilam,tylko raz robilam duzo wczesniej,i byl cien,myslalam ze to ciąża,ale pewnego dnia bolalo mnie w macicy,czulam takie rozrywanie,nastepny test,i biel,nie robilam btchcg bo nie chcialam sie zadreczac ciąża biochemiczna,a moze w ogole nie bylam,czasami lepiej nie wiedziec po prostu ;-)
Ja jestem z tych ktorych bardziej męczy jak nie wiem. :) wole sprawdzic że biel i testowac nastepnego dnia znowu, niż sie zastanawiac, czy moze juz by cos bylo widac a ja nie sprawdzilam :)
U mnie jak mi wyszly cienie kiedys kilkukrotnie, to robilam od razu bete i byla zawsze negatywna. takze nie bylo biochemicznej.
 
Dziewczyny mam do ddania za darmo cleksan 0,6 jedno opakowanie do 2019r,bo dzisaj dostalam od zaprzyjaznionych ludzi,babcia zmarla,i im zostalo,ja stosuje 0,4 jak ktos potzebuje,to piszcie na priv,i mam jeszcze ACIDUM FOLICUM 5 mg,trzy opakowania po 30 tabletek,terminy waznosci,04-2017,0,5-2017 i 0,6-2018 oddam za darmo :-)
 
Dziewczyny, byłam w szpitalu pół dnia wczoraj w związku z cukrzycą. Kazali odstawić metmorfine i mierzyć cukry, jak będzie źle to zgłosić się po insulinę. Ale póki co od wczoraj cukry są niskie. Na czczo 72, po śniadaniu 96, a po obiedzie 85, więc jest nadzieja, że obędzie się bez insuliny [emoji2]

Susana, trzymam cały czas kciuki za Twojego fasolka!

 
Dziewczyny, byłam w szpitalu pół dnia wczoraj w związku z cukrzycą. Kazali odstawić metmorfine i mierzyć cukry, jak będzie źle to zgłosić się po insulinę. Ale póki co od wczoraj cukry są niskie. Na czczo 72, po śniadaniu 96, a po obiedzie 85, więc jest nadzieja, że obędzie się bez insuliny [emoji2]

Susana, trzymam cały czas kciuki za Twojego fasolka!

A ja dzisiaj na ten temat rozmawiałam z ginem
Bo też mam cukier często podwyższony
Metki brać nie mogę bo mnie brzuch bardzo boli tzn żołądek po niej
Jak sobie sama mierze rano to mam zawsze 104 , 110
A dzisiaj jak byłam u gina i pokazał mi moje wyniki a tam cukier 93
On mówi że ten cukier z palca mierzony w domu glikometrem jest zawsze wyższy i żeby odejmować około 10 jednostek od wyniku
Tak że Asiu ty masz super teraz te wyniki
Może będzie ok I obejdzie sie bez insuliny
 
Tęczowa, a co u Ciebie?:*
Agatush?

Ja idę jutro na usg sprawdzić, czy już się wchłonęło.
Zerkniecie na moje wcześniejsze wykresy: Link do: Karta obserwacji cyklu owulacyjnego online - eNPR.pl ?
Myślicie, że po nich można stwierdzić, że pęcherzyk pękał we wczesniejszych cyklach normalnie?
Kas90 ja siedzę jak na szpilkach i czekam na wtorkowe USG. Dzisiaj byłam na pobraniu żeby badania zrobić. Już mniej wymiotuje, ale mdłości mnie nie opuszczają :-p myślałam że w miarę logicznie i trzeźwo podchodzę do tej ciąży ale im bliżej wtorku tym więcej paniki we mnie :-/ nawet trudno mi się czymś zajść bo jak wracam po pracy to jestem tak padnieta że tylko kanapa mnie wzywa :-p

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asiu super że cukier jest Nisko Oby tak dalej Nie musisz się kłuć

Bentula kciuki aby do wtorku na pewno wszystko będzie dobrze

Sus na pewno wszystko jest dobrze serduszko bije musisz być spokojna jestem z tobą

Marthi Ja również miałam torbiela torbiel w październiku i wchłonął się nie wiadomo skąd się pojawił i nie wiadomo kiedy znikł także myślę że możesz być spokojny sam się wchłonie

A teraz troszeczkę czytałam wasze wpisy o o diecie bezglutenowej już jakiś czas temu moja lekarka też mnie namawiała więc dziś zakupiłam cały Arsenał produktów bezglutenowych już wcześniej używałam płatków makaronów bezglutenowych ale teraz kupiłam wszystko od keczup majonez wydałam co prawda 140 zł ale na pewno nie będę głodować Nawet kupiłam sobie kilka słodyczy aby osłodzić sobie życie dziewczyny które są na diecie bezglutenowej powiedzcie mi co z fasolą ciecierzyca Bardzo je lubię ale znalazłam tylko ze śladowymi ilością glutenu czy wyeliminowany ście całkowicie gluten gdzie kupujecie wyżej wymienione produkty Będę wdzięczna za jakąś informację

Pozdrawiam wszystkie brzuchatki i nie wymienione dziewczęta
 
Asiu super że cukier jest Nisko Oby tak dalej Nie musisz się kłuć

Bentula kciuki aby do wtorku na pewno wszystko będzie dobrze

Sus na pewno wszystko jest dobrze serduszko bije musisz być spokojna jestem z tobą

Marthi Ja również miałam torbiela torbiel w październiku i wchłonął się nie wiadomo skąd się pojawił i nie wiadomo kiedy znikł także myślę że możesz być spokojny sam się wchłonie

A teraz troszeczkę czytałam wasze wpisy o o diecie bezglutenowej już jakiś czas temu moja lekarka też mnie namawiała więc dziś zakupiłam cały Arsenał produktów bezglutenowych już wcześniej używałam płatków makaronów bezglutenowych ale teraz kupiłam wszystko od keczup majonez wydałam co prawda 140 zł ale na pewno nie będę głodować Nawet kupiłam sobie kilka słodyczy aby osłodzić sobie życie dziewczyny które są na diecie bezglutenowej powiedzcie mi co z fasolą ciecierzyca Bardzo je lubię ale znalazłam tylko ze śladowymi ilością glutenu czy wyeliminowany ście całkowicie gluten gdzie kupujecie wyżej wymienione produkty Będę wdzięczna za jakąś informację

Pozdrawiam wszystkie brzuchatki i nie wymienione dziewczęta
Porzeczko, dużo korzystniej można kupić produkty bezglutenowe w internecie np. Na stronie bezgluten.pl albo zakątek zdrowia, bezglutek. Zwłaszcza jeśli chodzi np o pieczywo albo przyprawy, galaretki itp. Na co dzień sporo rzeczy można kupić w marketach - biedronka, najgłębsze, Tesco.... I inne.

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Porzeczko, dużo korzystniej można kupić produkty bezglutenowe w internecie np. Na stronie bezgluten.pl albo zakątek zdrowia, bezglutek. Zwłaszcza jeśli chodzi np o pieczywo albo przyprawy, galaretki itp. Na co dzień sporo rzeczy można kupić w marketach - biedronka, najgłębsze, Tesco.... I inne.

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie część kupiłam w sklepie internetowym przyprawy budynie chleb kasza płatki owsiane bo były troszeczkę tańsze niż w sklepie do tego jakieś szyneczki paszteciki koncentraty i tym podobne rzeczy które na co dzień się używa ale dziękuję za linki do sklepów na pewno jutro tam zajrzę ja do tego wszystkiego nie za bardzo mogę laktoze także hardcore przede mną No ale jest coraz więcej
produktów bez glutenu i laktozy

Nafoczko dziś mąż właśnie poinformował moją teściową a propos twojej i mówił że właśnie przechodzę na dietę bezglutenową i zgadnij co to kochana teściowa powiedziała że wymyślam i że będę głodzić jej syna i co ty na to:) kto ma lepszą mamusię
 
Do góry