reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Adidko kochana życzę bezbolesnego szybkiego porodu o zdrowia dla was. DAWAJ nam znać skarbie
Monitor mam ale ja nie ufam zadnej maszynie może pomoc jakby co :)
 
Melisko jakie to są za duże dawki kwasu foliowego? Mi J przepisała 12 mg i nie kazała odstawiac po zajściu w ciążę. Kochana mi też naopowiadała ona różnych rzeczy :-(.Może jednak bie warto wszystkiego słuchać.

JOASIU mi kazała brać gluckophage pow zajściu w ciążę :-( więc już nie nadążam za tym wszystkim.
 
aditko - mocno mocno zaciskamy kciuki!!! :)) Jejuuu, jak wspaniale! Już niebawem będziesz tulić swój cud!
Kaira - buziaczki dla Liwki i dla Ciebie, dzielna mamo!


Pozdrawiam Was ciepło dziewczynki!

Samych takich dobrych wiadomości nam życzę na tym forum!
 
Olenko, 12? A nie 15? Przeciez nadmiar kwasu foliowego nie sskodzi... Bierzcie kwas foliowy i sie nie zastanawiajcie, tego sie przedawkowac nawet nie da. :-)
 
Dzięki dziewczyny za te słowa wsparcia :*

Pojechaliśmy na IP jest pecherzyk w macicy 11,4 mm oraz zoltkowy 4,2 mm. Według usg 5t2d według mojej miesiączki powinien być 6t2d ale owulacje miałam 20,21 dc wiec idealnie :) zarodka chyba nie widać ... Na pewno nie ma jeszcze akcji serca.

Ulżyło mi niesamowicie ...
Ja mam heterozygote C667t
I według niej 15mg to za dużo (biorę rownież femibion natal,b6 i b12 metylowana).

Myślicie dziewczyny, ze to usg prawidłowe ? Tak sie zestresowalam ..... Ze aż sie boje ze malenstwu zaszkodziłam ...
 
Meliskaa skoro miałaś przesuniętą owulację, to usg jak najbardziej prawidłowe. Ja miałam równo w połowie cyklu a serduszko widziałam dokładnie w 6 tygodniu.
 
reklama
Meliska ja tez mam taka sama heterozygote i mnie kazala brac foliowy 5 mg tak samo jak w poradni genetycznej i jak moj lekarz. Dziwne
Olenka dla wyjasnienia mnie Jerzak kazala brac gluko i przed i po a wszyscy inni lekarze twierdza ze tylko przed o to mi chodzilo.
Reszta dziewczynek hej hej odezwijcie sie co u was
 
Do góry