reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Enya, chyba do domu nie wyjde na 100, a z porodem to tylko czekac na skurcze lub nie daj bog zaczatki infekcji.

Olenko, przy heterozygotyczne tej nam pisza, ze podwyzszone ryzyko wady cewy nerwowej, rozszczep kregoslups itp... Ale chyba nie ma co sie nakrecac, jak kwas f. 15mg bedziesz odpowiednio wczesnie brac to powinno byc ok. :-)
 
reklama
Mnie moja pani dr tez kazala ze 2-3m i juz :-) nawet jak wroce do domu bede miala do oddania kwas foliowy 15mg. :-) i fraxiparynke 0.3 :-) encorton 0.5 watpie zeby mi bylo jeszcze potrzebne :-)
 
A czy przyjmowałas glucko....coś tam? Jeszcze nie mam obcykanej nazwy.Jerzak kazała mi skonsultowac się z dietetykiem no i dieta bezwęglowodanów
 
Kochane wychodzimy dziś do domu :) dziekujemy za kciuki modlitwy i wsparcie.
BEDE sie o kazdą z Was z osobna modlić zebyscie szczesliwie zaciazyly i donosiły i urodzily
:*♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
 
Oleńka1984 ja mam mutację homo .Malina zleca zwykły kwas x2 plus b complex , w klinice nic a ginekolog w mieście również nie widzi problemu. Bardziej patrzą na przyjmowanie przy niej heparyny niż większej dawki kwasu. O zwiększonym ryzyku chorób downa czy innych nikt mi nie powiedział-jestem w szoku -chodź może dobrze bo do testu pappa umarłabym ze strachu po 100-kroć!!!!!!!!!!!
Ja oczywiście brałam przed transferem kwas 15mg przez 2 m-ce i miesiąc ciaży a potem przeszłam na 5mg i tak przy nim zostanę do końca ciąży-femibion również plus całą resztę -B, D, Jodit itd
 
reklama
Kochane wychodzimy dziś do domu :) dziekujemy za kciuki modlitwy i wsparcie.
BEDE sie o kazdą z Was z osobna modlić zebyscie szczesliwie zaciazyly i donosiły i urodzily
:*♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Ooooooo ale super!!!;* gratulacje
 
Do góry