reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Juz dobrze. Jutro moze wyjdziemy do domu :)ale szczerze dziś juz sama nie wiem co będzie czekamy na Kardiologa. mam dzis znów kryzys mnie wykończona te hormony ciazowe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kaira cudna dziewczynka!!!!!!!!!!!!!!!!!
Misiejku nie martw się, będzie dobrze-mocno trzymam na zdrowie naszych wszystkich Kruszyn.
Balbina wypoczywaj z nogami do góry a nie w ogrodzie na robocie :-D
Truskaweczko co się odwlecze to nie uciecze ;-)
Adidko już nie wiele do końca -trzymaj się mocno.
Enya gratuluje dziewczynki chodź jeszcze nie wiadomo co się może zdarzyć :tak:
Zula duże te Twoje bliźniaki-kiedy masz badania prenetalne?
Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny!!!

Ja dziś po badaniach prenetalnych-12t2d niunia 57mm i wszystko ok.
Jestem MEGA SZCZĘŚLIWA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam nadzieję że już teraz nie wydarzy się nic złego .
BUZIAKI
 
Alokin pewnie że teraz będzie już dobrze - innej opcji nie ma:-) Jak sobie pomyślę ile z nas rok temu było załamanych i nieszczęśliwych a teraz mają już swoje szczęścia w brzuchach (albo już na zewnątrz:-D) to aż mi sie wierzyć nie chce. I to hurtowo hehehe.
Czekamy teraz na nową falę dziewczynki bo fabryka musi grać!!!

Kaira super że idziecie do domku a hormonki, no cóż, baby blues chyba nikogo nie mija...

Aditko
no z tym szpitalem to bijesz kochana rekordy ale już jesteś prawie u celu - ile jeszcze chcą Cię przetrzymać jakby nic się nie działo???

Moje dziecię od wczoraj ma fazę szalenia - chyba spodobała jej się muzyka na zawodach siostry bo od tego momentu wierci się na całego:-) Dzisiaj w pracy też hehehe. Mam wrażenie że teraz mi jeździ po pęcherzu bo latam do kibelka co chwila i mam takie dziwne uczucie ucisku aż musiałam wziać nospę. Moja córa jest tak szczęśliwa że będzie miała siostrę że w sumie nie wyobrażam sobie że teraz miałoby się to zmienić:) A do tego przemyślałam jak to w ogóle będzie i bardzo się cieszę z drugiej córy;-)
 
Długo mnie tu nie było...przeczytałam połowę zaległych postów ale za dużo tego.
Kairko gratuluję pięknotki!
Widzę też nowe kobitki :-)
W piątek byłam u Jerzakowej.....doła zalapałam....Nie wiem co mam robić.Chodzi o to że wyszło mów PCO i mutacja HOMOZYGOTYCZNA MTHFR. Oczywiscie stały zestaw leków,aktywny tryb życia ( od 3 tyhodni walczę z rwą kulszową :-() i dieta.Insulina mam ok a jż mnie straszyła cukrzycą.Ale to nie to.Czy któraś z Was ma homozygotyczną mutację? Jeśli tak to czy,też została uprzedzona o tym że jest 3-krotnie większe ryzyko że dziecko będzie miało zespół Downa???
Opadam już z sił, czuje się bezradna i uwiezcie mi mam wszystkiego dość.

Dlaczego Femibion jest taki drogi? 60 zł za opakowanie- nie wiem ile tabletek bo nie było w aptece, mają dopiero zamówić.Konieczne jest jego branie?
 
Oleńko to dużo Ci powiedzieli, ja płaciłam teraz niecałe 40 zł w Rodzinnej i podobnie płaciłam na necie jak zamawiałam. Tylko że ja kupuję już nr 2. Nr 1 była chyba jeszcze tańsza....Tabletek jest 30 na miesiąc.
Co do mutacji to mają nasze dziewczyny homozygoty i dzieci zdrowe więc nie martw się bo to jest tylko jakaś dziwna statystyka. Czytałam o tym ale nie ma się co nakręcać i martwić na zapas;-)
 
reklama
Enyo kochanie ja wiem że to są liczby ale jak sobie pomyslę że wszystko się mnie czepia to i to musze brać pod uwagę. A ten feminion to zestaw wit? Będę musiała poszukać taniej
A Ty rosniesz.....a tak,się przejmowałaś na początku :-) .Jak z mężem?
 
Do góry