reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzol jest tak blady ze nie wiem czy będzie coś widać. .jestem przerażona, w tym miesiącu bzykanko było nie za często i masz babo placek.

Dziś chyba biegnę na betę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzol jest tak blady ze nie wiem czy będzie coś widać. .jestem przerażona, w tym miesiącu bzykanko było nie za często i masz babo placek.

Dziś chyba biegnę na betę.

Chciejka32 pewnie idź najlepiej na betę!!! I nie bój się ;)

Dżoł dobrze pamiętam, że dzisiaj masz wizytę u lekarza? czy dopiero w poniedziałek? Daj znać jak wynik drugiej bety :) Mocno trzymam &&&&&& :)
 
Agatush Ty to masz pamięć Kochana ;-)
czekam na druga bete, ok. 10 bedzie.
dzis mam wizyte prywatna o 18.45 a w poniedzialek o 10 na nfz. pewnie bedzie tylko pecherzyk. boje sie ze ginka zobaczy dzis wiecej niz ten na nfz'towskim sprzecie w poniedzialek ;-(
i bede znowu w strachu z 2 albo 3 tyg.
 
Agatush Ty to masz pamięć Kochana ;-)
czekam na druga bete, ok. 10 bedzie.
dzis mam wizyte prywatna o 18.45 a w poniedzialek o 10 na nfz. pewnie bedzie tylko pecherzyk. boje sie ze ginka zobaczy dzis wiecej niz ten na nfz'towskim sprzecie w poniedzialek ;-(
i bede znowu w strachu z 2 albo 3 tyg.
Dżoł... daj znać jak tylko będzie beta. My tu wszystkie na prawdę rozumiemy ten strach i obawy.
Trzymam kciuki i głowa do góry.
 
Kochane mam do Was pytanie, może głupie ale muszę: od kilku dni mam sporo białego śluzu. Nie mam żadnych uplawow, tylko przy podcieraniu jest tego dużo. Czy to normalne?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem juz w szpitalu.... :(

Przed chwila brali mnie na podanie cytotecu...

Tak sie popłakałam... :( lekarz powiedzial ze jest echo plodu i myslalam ze chodzi o serce a to chodziło o to ze płód jest i ma 4mm ale nie bije serce. :(((( Zaczelam plakac bo myslalam ze stał sie cud, powróciła ogromna nadzieja... a sie okazuje ze od miesiąca juz nie urósł ten maluszek ani troszkę :( [emoji20] wezwali na konsultacje jakas lekarkę i profesora ale kazdy potwierdził to co powiedzial moj lekarz :( juz mi podali tabletki i czekam teraz na poronienie :(

Nie moge opanować lez :(
12 tc.
 
Jestem juz w szpitalu.... :(

Przed chwila brali mnie na podanie cytotecu...

Tak sie popłakałam... :( lekarz powiedzial ze jest echo plodu i myslalam ze chodzi o serce a to chodziło o to ze płód jest i ma 4mm ale nie bije serce. :(((( Zaczelam plakac bo myslalam ze stał sie cud, powróciła ogromna nadzieja... a sie okazuje ze od miesiąca juz nie urósł ten maluszek ani troszkę :( [emoji20] wezwali na konsultacje jakas lekarkę i profesora ale kazdy potwierdził to co powiedzial moj lekarz :( juz mi podali tabletki i czekam teraz na poronienie :(

Nie moge opanować lez :(
12 tc.
Strasznie ale strasznie mi przykro. Żadne słowa nie pomogą...ale przytulam:*
 
reklama
Do góry