reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witam,

Mam prośbę do dziewczyn które chodziły bądź chodzą do doktora Jerzego Przybycień, aktualnie jestem po dwóch poronieniach w ubiegłym roku. Przeprowadzona została już przeze mnie część diagnostyki (na własną rękę ponieważ u swojego lekarza że dopiero po trzecim poronieniu się przeprowadza badania) po czym udałam się do jednego z lekarzy Krakowskich z wynikami. Mam wątpliwości niestety co do metod i sposobu badań tego Pana dlagego po poszukiwaniach odpowiedniego lekarza jedną z dziewczyn zasugerowała wlasnie doktora. Niestety w ogóle nie mogę znaleźć numeru do jego gabinetu na ROGOYSKIEGO 34. Czy doktor tam jeszcze przyjmuję ? Lub czy macie jakiś kontakt telefoniczny gdzie przyjmuje doktor w Tarnowie. Bardzo dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam Aneta
 
Witam,

Mam prośbę do dziewczyn które chodziły bądź chodzą do doktora Jerzego Przybycień, aktualnie jestem po dwóch poronieniach w ubiegłym roku. Przeprowadzona została już przeze mnie część diagnostyki (na własną rękę ponieważ u swojego lekarza że dopiero po trzecim poronieniu się przeprowadza badania) po czym udałam się do jednego z lekarzy Krakowskich z wynikami. Mam wątpliwości niestety co do metod i sposobu badań tego Pana dlagego po poszukiwaniach odpowiedniego lekarza jedną z dziewczyn zasugerowała wlasnie doktora. Niestety w ogóle nie mogę znaleźć numeru do jego gabinetu na ROGOYSKIEGO 34. Czy doktor tam jeszcze przyjmuję ? Lub czy macie jakiś kontakt telefoniczny gdzie przyjmuje doktor w Tarnowie. Bardzo dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam Aneta
Ja ostatnio rejestrowałam się na wizytę do doktora dzwoniąc na numer 146468700, Centrum Diagnostyczno Kliniczne, lwowska 197
 
Centrum Medyczne MACIERZYŃSTWO
ul. Białoprądnicka 7a,
31-221 Kraków

Telefon: (+48 12) 415 88 00
Telefon: (+48 12) 415 88 22
Kom: (+48) 600 407 907

(+48) 604 050 300 Gabinet Pielęgniarek i Położnych
(+48) 600 407 740 Laboratorium IVF
(+48) 606 706 688 Pracownia Diagnostyki Laboratoryjnej

Email: osrodek@macierzynstwo.com.pl


Tu masz na Kra
 
Dzień dobry.
Dzol gratuluję pięknej bety! dużo odpoczywaj.
Dziewczyny byłam u gina z wynikami mutacji, pytać o kwas foliowy metylowany.Wypisal recepte z nazwą Metylofolian 60 kaps i praktycznie tyle, a w aptece patrzą na mnie jak na wariatke. Możecie proszę podać wasze nazwy fwasow?

Na dodatek chodzę z pełnymi majtami, bo boję się że akurat w tym miesiącu się udało. Piersi rosną i bolą. Robiłam betę 10.01, ale nic nie wykazała tylko chyba za wcześnie ja robiłam. .a dziś siknelam na testa z rossmana i albo mi się wydaje albo widzę cień :( jestem przerażona, bo nie mam leków, nawet kwasu foliowego:(((((
 
reklama
Do góry