reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hajmal, miałam takie same wątpliwości. Ale kariotypy wyszły na szczęście prawidłowe i teraz nie żałuję. Tym bardziej, że w rodzinie męża są dwie osoby z wrodzoną przepukliną oponowo-rdzeniową. Przynajmniej wiem, że to przypadek (lub mthfr), a nie genetyka. Z jednej strony lepiej nie wiedzieć, bo tylko dylemat co robić, czy się starać. Ale postanowiliśmy zrobić, bo gdyby wychodziło duże ryzyko i roniłabym, to zrezygnowalibyśmy ze starań, żeby nie mieć na sumieniu kolejnych dzieci.
P.S. Co znaczy, ze genetycznie jesteś nie zgodna?
 
reklama
Hajmal ja nie namawiam ale ja bym radziła zrobić kariotypy ja też się bałam ale ...
Chciałam się przebadać i wiedzieć czy wszystko w tej kwesti jest dobrze dla mnie każda strata jest ogromną traumą jak o tym tylko pomyślę to odrazu jestem nerwowa po tym wszystkim zaciskam zęby we śnie szyjki mi pękają od zębów nosze specjalną szynę krzyczę we śnie mąż mnie budzi
Lepiej wiedzieć i nie katować się a co los przyniesie taki tak nie mamy wpływu

Mala Czarna co u Ciebie jak się trzymasz?

Madziu jak mrl?

Za wszystkie chore i partnerów chorych życzę szybkiego powrotu do zdrowia
 
Susana dobrze że się odezwałaś, choć smutne to co piszesz:( co do szczepień to nie wiem czy było 10 ml ale na 8 wkłuć to trochę tego płynu musi być. Też robiłam dużo badań i jeździłam po różnych lekarzach i straciłam dużo kasy ale w w końcu zdecydowałam się jechać do Maliny i nie żałuję mimo że leczenie u niego jest strasznie drogie (o tym już nie raz
dyskutowałyśmy) ale dziś jestem w 17 tyg. a wielu lekarzy rozkładało nade mną ręce bezradnie!!
Może zdecyduj się na jedną wizytę u maliny, zobaczysz jakie badani Ci zaliczy i wypytasz sama o szczepienia!!

Beatka trzymam kciuki za Ciebie cały czas!! :)
Za Was wszyskie trzymam! Ciąża to mega stres każdego dnia i jak kładę się spać to chcę żeby otworzyć rano oczy i żeby to już był czerwiec no może być koniec
maja ;) ale mam nadzieję że dotrwam do końca!!

Pozdrawiam nowe koleżanki!!

Porzeczka w te same dni mam wizyty u maliny co Ty:)
 
Ostatnia edycja:
Też pytam Domunacela co u Ciebie .Pamiętam twój obrazek piesia w kocu ;-).

Liluli kochana ja jestem czytam tylko pisać nie ma o czym. Chyba że chcesz pokciukac albo pomodlić się za moje powodzenie to proszę w niedzielę startuje z testem. ;-)

Bertha co u Ciebie Pisz mi tu szybko bo jak Cię nie wywołam to kryjesz się gdzieś po kątach.

U mnie kolejny placek w piekarniku jakby ich na swietach było mało.Boze ale mam grzech tak się op. -p

;) to prawda.. czas sie wlecze, dzisiaj dopiero 3dpo, jelitówke miałam od przed owu i wciąż mnie kręci w jelitach, takze staranka marne, tylko jeden strzał. Żołnierze rozrzedzeni flavamedem, nadzieja jest.
Odczekuje do testowania. Jeszcze cały tydzien. I tak leci miesiąc za miesiącem...
Trzymam kciuki za twój test!!


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Avitko skarbie może spotkanie nam nie wyszlo ale ciążę ba pewno wyjdą ;-). Dzięki za pamięć ;-* . Na pewno mi się uda bo jak nie mnie to komu?? Tutaj poznlam wiele twardych babeczki i ich samozaparcia i z nich mam zamiar brać przykład .

17tydzien u Ciebie?? Boziulku Laski może i Wam die dłuży ale mi Wasze ciążę laeca jak tralala nawet nie myślę o tym że ja już tyle się stram i walczę a co niektóre tuła maluszki.

Nafoczka na anginę to jeden sposób znam-loda ale na zimno.:-)
 
Liluli kochana ja jestem czytam tylko pisać nie ma o czym. Chyba że chcesz pokciukac albo pomodlić się za moje powodzenie to proszę w niedzielę startuje z testem. ;-)

Oczywiscie Beatka ze juz zaczynam zaciskac kciuki [emoji110][emoji110][emoji110] w nowym rok masz wejsc z pieknymi II kreseczkami [emoji8]


xnw43e3k256g9p2p.png
 
Też pytam Domunacela co u Ciebie .Pamiętam twój obrazek piesia w kocu ;-).

Liluli kochana ja jestem czytam tylko pisać nie ma o czym. Chyba że chcesz pokciukac albo pomodlić się za moje powodzenie to proszę w niedzielę startuje z testem. ;-)

Bertha co u Ciebie Pisz mi tu szybko bo jak Cię nie wywołam to kryjesz się gdzieś po kątach.

U mnie kolejny placek w piekarniku jakby ich na swietach było mało.Boze ale mam grzech tak się op. -p

[emoji2]Moja psina . U mnie lipa pod wzgledem staran. Zawiesilam sie i nie wiem co robic dalej. 15.10 poronilam w 13 tc -zd[emoji25] cos sie poprzestawialo z hormonami. Dostalam jeden okres i dalej nic. W ciazy nie jestem a okresu dalej nie ma [emoji25]testy robilam dwa i ciazy brak, zreszta uwazalam bardzo wiec to wiadome bylo ze nierealne. Juz sie zastanawiam czy nie przekwitam. Mysle nad invitro z preselekcja zarodka bo naturalnie zachodzic sie boje ale tez nie wiem czy sie zdecydowac. Dlatego ucieklam przed Swietami do Tajlandii i sobie wypoczywamy [emoji16]Jestem z Wami na biezaco, tyle ze z krzakow [emoji23]Zycze wszystkim szampanskiej zabawy i zeby 2017 byl tym wlasnie rokiem gdzie doczekamy sie bejbikow [emoji2][emoji898]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Porzeczka Nie mam jeszcze wyników Panie z recepcji powiedziały że czas oczekiwania na wynik 2-3 tyg. Od 21 minęło dopiero 10 dni .
Susan Bardzo mi przykro.
Oli i Wikuś do schrupania.
Gabiś Liluli Cieszę się z dobrych wieści.
Avitko Super.
 
reklama
Madziu w tygodniu mozna dzwonić do Pani Augustyniak i ona ci poda wyniki juz po 7-8 daniach takze na pewno juz jest.
Kiedy masz wizytę u Maliny?
Avita fajnie musimy się umówić na jakiś znak rozpoznawczy
 
Do góry