reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczynki ja z takim pytaniem, czy z ANA dodatnimi można się szczepić? Dziś właśnie zakończyła się moja kolejna ciąża biochemicza...wszystkie były biochemiczne, mam dość. Zastanawiam się, który z naszych polecanych tu specjalistów na wątku podjąłby się pracy z takim ufoludkiem jak ja [emoji89]
U mnie ewidentnie coś pykło po 1 poronieniu, bo w pierwszej ciąży w dniu spodziewanej miesiączki miałam betę ponad 200 (spadła mając wartość 868), potem kolejne ciąże biochemiczne miały wartość bety max do 50 jednostek. Jak wertuję internet to czytam, że przy tak niskiej becie może nie dochodzić u mnie do implantacji zarodka.
Sorry że męczę w święta, ale wątek to wątek [emoji12]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Kochana moja tak mi przykro szczegolnie ze to taki wyjatkowy dzien. Dla nas tez czas poczecia Oliwki. Niestety o zadnego dosc dobrego dla mnie lekarza sie nie otarlam. Na szczepieniach sie nie znam. Wiem ze niewielu Malina odmawia szczepien. Moze warto sprobowac. My idziemy do Przybycienia ale dopiero w marcu. 8 stycznia bede dzwonic do tarnowa. Moze bedzie szybciej. Trzymaj sie Kochana. Mnie tez bylo teraz ciezko sie otrzasnac. Beta niewiele urosla ale jenak. Niewiele to da, ale nosze cie w sercu i placze razem z toba prawdziwymi lzami. Buziaki

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Weso%C5%82ych-%C5%9Bwi%C4%85t1-783x489%402x.jpg


Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • Weso%C5%82ych-%C5%9Bwi%C4%85t1-783x489%402x.jpg
    Weso%C5%82ych-%C5%9Bwi%C4%85t1-783x489%402x.jpg
    55,9 KB · Wyświetleń: 717
Witajcie dziewczyny

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam dużo zdrowia, miłości, zgody w rodzinie. Straczkom owocnych starań, brzuchatkom spokojnego donoszenia ciąży, a mamusiom, żeby maluszki zdrowo rosły :) Wszystkiego dobrego :happy:
 
Wesołych świąt i spełnienia tego jednego wielkiego marzenia. A tym, którym się udało zeby zawsze radość gościła w ich sercach ♥
 
reklama
Dziewczyny i ja życzę Wam Zdrowych, Wesołych Świąt, spełnienia marzeń. Mamusiom pociechy z dzieciaczków, brzuchatkom nudnej ciąży i jak najmniej stresu a staraczkom dwóch kreseczek przez całe 9 miesięcy!

Czarna_mała strasznie mi przykro.

Ja w tamtym roku w Wigilię też ujrzałam kolejne 2 kreseczki, które zakończyły się po 9 tygodniach. Każda z nas ma swoje daty, szkoda, że akurat w Wigilię.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry