reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Foczusia [emoji7] [emoji8]

Moze i duzo w nas milosci ale zbyt waskie serca by przyjac Hubcia. Gdybysmy mieli kogos do pomocy... a zostaniemy zupelnie sami. Tak bardzo nam przykro z tego powodu. Ciagle slysze go jak placze... Alesmy sobie rane zadali. Nie pisze bo ciezko nam z ta decyzja... Obecnie wole krzaczory

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam was kochane

Destino wiem że jest Ci przykro z powodu Hubcia ale kochana to jest bardzo trudna decyzja ja nie miałabym odwagi i myślę ze nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia takie decyzję o adopcji tak chorego dziecka powinny być przemyślane i odpowiedzialne z pełną świadomością rehabilitacji i kresu życia bo dziecko kiedyś zostanie same myślę że tacy rodzice nigdy nie odejdą ze spokojem w sercu.

Burczus ja miałam reakcje po 1 3 nie mogłam dotknąć 2 dni swedziało później spokój drugie seria zero reakcji mrl stoi także nie ma reguły.

Moje drogie ja sprzatałam wczoraj caly dzień ubrałam choinkę wcześnie ale nie będę miała zbyt duzo czasu.

Nafoczko Wikus dzielny

Kas Nafoczko i ja będę robić wigilię ale trochę podzieliłam robote mama robi rybki siostra pierogi haha ja resztę. Ale mąż potrafi i lubi gotować takze pomoże

Czajak ja tam Zakopane upiłaś się?

Pozdrawiam ciężarówki i staraczki niewymienione
 
Oczywiście mąż pomoże mi w przygotowaniach, poza tym zawsze planuję tak, żeby zacząć szykowanie 2 dni wcześniej :) Ja lubię mieć gości (jasne, ze nie za często), a najbardziej lubię jak chwalą (szczególnie teściowie:D) jedzonko! Wtedy jestem dwa razy większa, haha!
Wigilie mamy dwie, u moich rodziców , a potem u babci M. 1-wszy dzień Świąt u mnie, 2-gi u siostry.
Także wszyscy się dzielimy pracą. Także Nafoczka, u Was trochę wszystko na Ciebie spada...
 
Foczusia [emoji7] [emoji8]

Moze i duzo w nas milosci ale zbyt waskie serca by przyjac Hubcia. Gdybysmy mieli kogos do pomocy... a zostaniemy zupelnie sami. Tak bardzo nam przykro z tego powodu. Ciagle slysze go jak placze... Alesmy sobie rane zadali. Nie pisze bo ciezko nam z ta decyzja... Obecnie wole krzaczory

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Destino skarbusiu. Uważam że takiego wyzwania mogłaby się podjąć osoba związana ze służba zdrowia lub chociażby rehabilitacja. Rozumiem i sama czuje ze Hubercik potrzebuje pomocy ale takich dzieci czekających na Waszą miłość jest tak wiele. Nie smuc się tym, proszę :)

Nafoczka, u Was trochę wszystko na Ciebie spada...
Dla M. znajdę siły ♡ nie z takimi problemami dałam rady :) tesciowa ma dwie wady w tym względzie: nie pozwala nic wcześniej zrobić niż we wigilije typu ubrać wcześniej choinkę czy zrobić pierogi i musi być na bogato. Dziewczyny (siostry M.) na pewno by coś przyzadzily ale przecież to nie wypada brać od gości a one się boją z nią pogadać a mnie słuchać nie zamierza ... no :)

Bertha jak u Ciebie mają się sprawy? :)
 
Nafoczka - omg to Ci sie tesciowa trafila. Skoro chce tak wszystko w wigilie robic i nie pozwala by ktos cos przyniosl...to ja bym jej powiedziala zeby sama sobie robila[emoji12] jak sie jeden rok w wigilie zajedzie to w nastepnym moze inaczej bedzie spiewac

Destino - nie smutaj. Tak jak nafoczka pisze, Hubertowi przygalby sie rodzic lekarz albo choc rehabilitant. Wiem ze serce prka jak sie widzi takie bezbronne dziecko pozostawione samemu sobie i placzace ale glowa muru nie przebijesz. Pewne rzeczy sa nie do przeskoczenia

Nafoczka - synek dobrze, dziekuje ze pytasz[emoji3] jeszcze nie raczkuje bo jest malym pulpetem i mu ciezko. Brzuszek juz go nie boli ale dalej wymusza na raczki i by go nosic. A zebys wuedziala jak krzyczec potrafi, caly blok slyszy na bank

Maly terrorek[emoji5]
1481459497-1d1mld.jpeg
1481459552-1d1mld.jpeg
1481459559-1d1mld.jpeg
 
Hej Dziewczynki :-) witam się niedzielnie :-) widzę że świątecznie nam się robi :-) i ja wpadłam w wir sprzątania :-D a i Wigilię robię w tym roku sama, więc wiem o czym mówicie :-)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nafoczka - omg to Ci sie tesciowa trafila. Skoro chce tak wszystko w wigilie robic i nie pozwala by ktos cos przyniosl...to ja bym jej powiedziala zeby sama sobie robila[emoji12] jak sie jeden rok w wigilie zajedzie to w nastepnym moze inaczej bedzie spiewac

Destino - nie smutaj. Tak jak nafoczka pisze, Hubertowi przygalby sie rodzic lekarz albo choc rehabilitant. Wiem ze serce prka jak sie widzi takie bezbronne dziecko pozostawione samemu sobie i placzace ale glowa muru nie przebijesz. Pewne rzeczy sa nie do przeskoczenia

Nafoczka - synek dobrze, dziekuje ze pytasz[emoji3] jeszcze nie raczkuje bo jest malym pulpetem i mu ciezko. Brzuszek juz go nie boli ale dalej wymusza na raczki i by go nosic. A zebys wuedziala jak krzyczec potrafi, caly blok slyszy na bank

Maly terrorek[emoji5]
1481459497-1d1mld.jpeg
1481459552-1d1mld.jpeg
1481459559-1d1mld.jpeg
Kitki cudowny Maluch ♡♡♡
A terrorysta jest i mój, nie przejmuj się, ten typ tak ma :D
 
Bertha jak u Ciebie mają się sprawy? :)
Hej! Na ja próbuje przetrwać zeby z moimi wymyślonymi cieniami nie zwariować ;)
10 i 11dpo nic nie wypatrzyłam a dzisiaj 12dpo cos tam wypatrzyłam (po czasie oczywiście bo robię test, biało, idę dalej spać a potem cały dzien wypatruje z latareczką cieni ;)) na facelle i Nordtest. Ale to trzeba byc świrem zeby tam cos dojrzeć. Na zdjęciu nie widać. No i czekam na jutrzejsze testowanie ;)



--------------------------------------------
...do 14-tu razy sztuka. A w sumie to do 32x sztuka.
 
reklama
Hej! Na ja próbuje przetrwać zeby z moimi wymyślonymi cieniami nie zwariować ;)
10 i 11dpo nic nie wypatrzyłam a dzisiaj 12dpo cos tam wypatrzyłam (po czasie oczywiście bo robię test, biało, idę dalej spać a potem cały dzien wypatruje z latareczką cieni ;)) na facelle i Nordtest. Ale to trzeba byc świrem zeby tam cos dojrzeć. Na zdjęciu nie widać. No i czekam na jutrzejsze testowanie ;)



--------------------------------------------
...do 14-tu razy sztuka. A w sumie to do 32x sztuka.
Trzymam mocno kciuki, żeby te cienie nie były wymyślone!

Nafoczko, ale teściowa Ci się trafiła.
Mnie się kiedyś marzyło, żeby z chłopakami i K wyjechać w góry na święta. Pomyśl może kiedyś o tym, miałabyś święta z dala od teściowej i pewnie byście wypoczeli we czwórkę.

Kitki, Dawidek mały, śliczny przystojniak, pogratulować!

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry