reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ovli dobrze pamiętasz.Miałam przegrodę. Chyba juz nie mam .Pytam właśnie tylko z tego wzgledu że raczej każda po proronieniach ma żelazny zestaw. Nie jestem pewna czy u mnie przyczyna ostatnich poronień była przegroda bo wcześniej ja miałam a ciążę utrzymywała dopóki przegroda nie przeszkadzała a to juz były późniejsze tygodnie. Nie badalam immunologii ale pewnie jak u każdej cos by się znalazło.

Mi robili badania i wyszły ok .

Zapytam lekarza o ten encorton i clexan .

Oni twierdza , że u mnie problem był tylko właśnie z tą przegrodą i dlatego na nic wiecej mnie nie leczono i nie dali mi żadnych leków .

Dziewczyny jak teraz się znów nie uda to chyba lecę do Dr Malinowskiegi bo oni tutaj już raczej mi nie pomogą .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cala porabana, az strach sie bac co bedzie jak wejdzie.
Czytalas ten wywiad z tym lekarzem. Polecam. Glownie mowi na temat aborcji. I ma racje.
Link do: Dębski: Prowadziłem ciążę po in vitro w rodzinie biskupa. Jak to ich dotyczy, nagle zmieniają poglądy

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana caly przeczytalam wywiad i zgadzam sie z tym lekarzem. Niestety na to nie mamy wplywu a wg tego co wszedzie czytam to ta ustawa ma szanse wejsc.
 
Mickey, Foczusia odrobiła zadanie :D

Ovil my tu generalnie wszystkie jesteśmy na sterydzie i heparynie

Pozdrowienia sobotnie :)
Czarna, sobota to dzień...? :D
Ps Bea makaron zrobiony :p
Właśnie podziwiałam tę poze,
Cala porabana, az strach sie bac co bedzie jak wejdzie.
Czytalas ten wywiad z tym lekarzem. Polecam. Glownie mowi na temat aborcji. I ma racje.
Link do: Dębski: Prowadziłem ciążę po in vitro w rodzinie biskupa. Jak to ich dotyczy, nagle zmieniają poglądy

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
to fakt jeden z najlepszych specjalistów, szkoda że ma tyle racji, szkoda że politycy nie chcą patrzeć na rodziny, które mają chore dzieci, ledwo wiążą koniec z koncem byle każde pieniądze przeznaczyć na leczenie, szkoda że tak mało jest pomocy finansowej dla matek które zostały przy swoich niepełnosprawnych dzieciach opiekując się nimi 24/7, i szkoda że osoby takie choćby jak my które chcą, pragną dziecka mają tak pod górkę z badaniami, lekarzami, o refundacji czego kolwiek niewspomnę, a ta ustawa o in vitro to już wogóle dla niektórych gwóżdż do trumny
 
Mikey Avatar śliczny czy to nasz forumowy Wiktorem ;-)

Kotek badalas sobie i mężowi kariotypy??
wiem że śliczny Avatar;)
Bea nie badałam ale teraz będę robić, chce prześwietlić jeszcze męża plemniki( zobacze co mi powie na to dr P) komórki nk, i obciążenie insuliną zrobie, i oczywiście to co mi zaleci dr P mam nadzieje że poszerzy diagnostyke, tyle że kariotypy chce zrobić na nfz,
a podpowiedzcie mi jak wstawić na stopce ten opis co np mam zdignozowane bo to jest bardzo pomocne i chce również zrobić taki opis jak to jest ze mną
 
wiem że śliczny Avatar;)
Bea nie badałam ale teraz będę robić, chce prześwietlić jeszcze męża plemniki( zobacze co mi powie na to dr P) komórki nk, i obciążenie insuliną zrobie, i oczywiście to co mi zaleci dr P mam nadzieje że poszerzy diagnostyke, tyle że kariotypy chce zrobić na nfz,
a podpowiedzcie mi jak wstawić na stopce ten opis co np mam zdignozowane bo to jest bardzo pomocne i chce również zrobić taki opis jak to jest ze mną
Wejdź w swój link i wybierz "sygnatura"
 
Mickey też mi się podoba Twõj Awatar:) przyjdzie dzień że będziesz cieszyć się z takiego dzidziolka!!:)
Ovli jak plamisz to lutka jedna troche mało!!
Kwiatuszek gratuluje synusia!!
Agnieszka gratulacje i dużo zdrówka dla Was!! :)
Strawbelka Antoś bardzo ładne imię tylko teraz dosyć popularne. U mojego Przemka jest w klasie 2 a w przedszkolu było 4! I jest rodzeństwo: Kejsi i Brajan (taka pisownia!!):(-biedne te dzieci:(

Też jestem przerażona dziewczyny tym co chcą nam zafundować nasi rządzący!! Ale można się było tego spodziewać!!!

A ja jestem cała obolała, boli mnie brzuch, cyce i czuje się jakbym miała za chwilę eksplodować i czekam na wstręciuche-kolejny cykl do bani:( :( :(
Edit: któraś pisała albo coś źle przeczytałam: inofem obniża tsh!!??
 
Ostatnia edycja:
Avita, wiem ze popularne, ale nam sie bardzo podoba i nie przeszkadza mi ze w przedszkolu bedzie 10 Antosiow[emoji6]


Ostatnio sie z tego nawet z mezem smialismy. Mowie ze jak pojedzie po dziecko do przedszkola i zawola Antos, to dziesiecioro przybiegnie. A maz na to ze wezmie najgrzeczniejszego do domu[emoji12]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mickey też mi się podoba Twõj Awatar:) przyjdzie dzień że będziesz cieszyć się z takiego dzidziolka!!:)
Ovli jak plamisz to lutka jedna troche mało!!
Kwiatuszek gratuluje synusia!!
Agnieszka gratulacje i dużo zdrówka dla Was!! :)
Strawbelka Antoś bardzo ładne imię tylko teraz dosyć popularne. U mojego Przemka jest w klasie 2 a w przedszkolu było 4! I jest rodzeństwo: Kejsi i Brajan (taka pisownia!!):(-biedne te dzieci:(

Też jestem przerażona dziewczyny tym co chcą nam zafundować nasi rządzący!! Ale można się było tego spodziewać!!!

A ja jestem cała obolała, boli mnie brzuch, cyce i czuje się jakbym miała za chwilę eksplodować i czekam na wstręciuche-kolejny cykl do bani:( :( :(
Avita chyba nie ma tu takiego przypadku na forum gdzie po poronieniach wkońcu ktoś trafia do dr P. i się nie udaje, przynajmniej nie kojarzę, więc niezbyt to się dobrze zapowiada ale cóż będę tą, która przetrze szlaki jako pierwsza, oczywiście z pomocą Waszą
a starania masz na stymulacji czy naturals?
 
reklama
Avita, wiem ze popularne, ale nam sie bardzo podoba i nie przeszkadza mi ze w przedszkolu bedzie 10 Antosiow[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Masz rację, jak Wam się podoba to najważniejsze!! Mnie Przemek podobał się zawsze i wiedziałam że jak będę miała syna to takie imię mu dam!! A dziewczynka to zawsze Ania ale to strefa pewnie pomału nie spełnionych marzeń!!:(

Edit: Mickey ten cykl bez stymulacji i dlatego bez nadzieii raczej:(
 
Do góry