reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

I jazda 40 km samochodem z plamieniem jest ok ? Do Krakowa ? Juz lezalam w szpitalu gowno zrobili usg jedno na 3 dni bo za wcześnie będzie tyle się dowiedziałam a tak t leżenie czyli to co robię teraz.
Przypomnij sie jam tobie kazałam jechać na IP co pisałam ? Krwawiłas i powiedziałaś ze ci nie pomogą tyle
Ja bylam swiezo po zagniezdzeniu zarodka, chyba 14dpt dostalam plamienia krwia. Na tym etapie nikt by mi nie pomogl, bo jak.
Poza tym ze mnie na poczatku siurnela krew, a potem byly tylko plamienia, chodzilam z wkladka a nie podpaska.
Lekarz mowil ze jak sie nasili to szybko do szpitala, ale sie nie nasilalo.

Ty jestes w 9tc. Serce juz jest.
To inna sprawa.

Nie chcesz nas sluchac, to nam tu nie jecz, bo co bysmy Ci nie napisaly to jestes na nie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam wkładkę nie podpaski lało się rano teraz leci ale się nie leje dzwonie do gina kolejny raz zapytam o coś na uszczelnianie ta cyclonamina,. Dziewczyny gdzie info ze to uszczelnia ?
 
Fondie wolisz jeść nie sprawdzone leki...
Jestes dorosła, zrobisz jak uważasz ale ja uważam że jednak jest o co walczyć to 9 tc jest serduszko ;((( zastanów się proszę...
 
Zapytaj gina czy masz jechać na IP powiedz ze bardzo się martwisz... Co Masz robić... Nie może cię tak zostawić
 
Mam wkładkę nie podpaski lało się rano teraz leci ale się nie leje dzwonie do gina kolejny raz zapytam o coś na uszczelnianie ta cyclonamina,. Dziewczyny gdzie info ze to uszczelnia ?
Pisalas ze juz masz podpaske bo sie z Ciebie leje.
Dzis pisalas ze sie leje z Ciebie bardziej niz wczoraj i ze Ci sie jyz plakac chce.

Chyba ze nie umiem czytac.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Fondie poszukaj tutaj na forum historie Misiejka .Ona leczyla się u Jerzak .Tylko z drugiej strony tak czytam i czytam i dziewczyny mają rację, że Ty nikogo nie słuchasz .A i przypomniałam sobie ja kiedyś wrzuciłam tutaj link do tekstu na temat stosowania acetylocysteiny, która jest substancją czynną acc .Poszukaj i poczytaj .A i współautorem tego artykułu jest właśnie Twój guru Malina .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry