reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Asia super! ♡♡♡
ASIA czy ty masz cos z krzepliwoscia? Jeśli nie to ile bierzesz progesteronów? Bo jeśli nie masz zespołu itp. to dorzuc jeszcze bo ja przy becie 173 miałam progesteron 93 a i tak mi P. dał prolutex
NIE ŻEBYM CIĘ MARTWIŁA! !!
Dziś jadę do prof Jerzak. Napewno przepisze mi Prolutex :-) Dziękuję za sugestię.
 
Asia - gratuluje i trzymam kciuki za nudne 9 miesiecy. Piekna beta[emoji3]
Ja mialam dodatnie ana i bralam progesteron i bylo ok. Tezbym zwiekszyla u Ciebie

Fondie - jaki dzis tryb u Ciebie, fondie wojowniczka czy fondie panikara?[emoji6] [emoji3] a tak na serio jak mija dzien?
 
dzis dzien zarloka zre ile wlezie nie mam czasu panikowac bo gosci mialam.
asia bosko :)
ja mialam 33 przy 1783 niezle nisko ale plamilam wiec dali mi 2x 1 luteinie i 2x1 dupku dobrze ze nie dali mi prlutexu bo starsznie go nie lubie:)
 
reklama
Do góry