reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny, w sobotę zrobiłam test ciążowy - pozytywny w 11 dpo. Potem w tym samym dniu betę 37,4. Znowu chyba za niska. Mimo brania końskch dawek progesteronu. W sobotę też plamiłam. Jutro idę na powtorną betę 14 dpo.

Oooo!!!! Cudowna wiadomość!! Na urodzinki taki prezent :):):) GRATULACJE!! Trzymam kciuki za jutrzejsza betę! Super beta na 11dpo! :)
 
reklama
Mam dola. Myslalam, ze pozytywne wyniki kariotypow to juz cos. A tu kicha. Zaczelam czytac historie Enya i okazuje sie ze tez u niej byla trisomia 22 chromosomu i ze to immunologia powodowala wade. Teraz zaczelam rozumiec dlaczego moja ginekolog mowila o wygranej w lotka. Tak chcialam zebysmy we wrzesniu zaczeli sie starac:-(

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nie jestem w temacie, nie wiedzialam ze to jakas Maszka jest[emoji12]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem o co chodzi z Maszką chyba o to że moje dzieci to stare konie i nie znam się na bajkach.hehe

Sus, Strawbelka polecam obejrzeć nawet pomimo braku małych dzieci lub nieznajomości rosyjskiego i tak rozkłada na łopatki.
Asia, Masza jest najlepsiejsza ♡♡♡

PS właśnie wróciłam od dentysty sadysty- matki karmiące mają pierwszeństwo ale pod warunkiem że przyjdą na koncu kolo północy :D
 
Ostatnia edycja:
Witam Was dziewczyny,te które mi dopiekly również,cieszę się że poruszylam ten temat,ktory gryzl mnie od jakiegoś czasu,nie sądziłam ze wywolam taką burzę,tak naprawdę do nikogo konkretnie sie nie odnioslam,nie jestem tutaj po to zeby kogos obrazac,a juz napewno dokuczac,nie daję sobie takiego prawa,ale skoro Was to poruszyło to tylko sie cieszyc,bo juz jest lepiej,bea 25,ja z Tobą nie walczę,z nikim,jedynie z wlasnymi demonami przeszlosci,wszystkim życzę jak najlepiej,sobie również :-*
 
Asia piękna beta ! Trzymamy kciuki &&&
Nafoczka to chyba każdemu pomaga :*
Mi M wczoraj pojechał po arbuza na Wegry :( mam nadzieje ze dziś w nocy wróci bo Oliwia przechodzi sama siebie. Cały czas placze ze nie ma tatusia i kiedy wróci.

Masza! MOJA ulubiona bajka codziennie z Oliwia ja oglądamy i wszystkie możliwe powtorki :)
 
Witajcie dziewczyny

Dziękuje Wam za poswiecony czas! Chcę to wyleczyc. biore nystatyne na noc, smaruje clotrimazolum (męża też wysmaruję :p)i lykam lactacyd femina. a 30 sierpnia jak będziemy u naszej lekarki, to dopytam o ewentualne leczenie dla M. Jak z tym wspolzyciem, po calkowitym ustapieniu objawow mozna?czy poczekac na odbudowanie flory?

Mój mąż ma się smarować od 7 do 10 dni :p

Obiecywalam sobie że będę wierzyć w tej ciąży do końca i wczoraj był pierwszy dzień zwątpienia ale hakos nie widzę wizji zabiegu tylko ciągle jakoś w głowie mam że donoszę że urodze przecież zamówiłam brzuszek nafoczki juznał dawno miałam urodzić w jej wieku dzieciątko i różnica wieku taka sama niala być brzuszek dostałam i muszę go utrzymać :) ale myślę że będę niestety miała dni paniki ale muszę z tym walczyć chociaż narasta zwątpienie bo objawów mało ale walczę głową muru bie przebije ma byc co będzie. Jeszczr nie raz się wydrzecie na mnie

No wreszcie, super postawa :)

To i ja się wtrace ;);) co do Motylka hmmm..wybaczcie ale jej podejście było jak dla mnie okropnie nie odpowiedzialne, jak można po takim czymś co przeszła i (bardzo z tego powodu jej współczuję i nie wyobrażam sobie jej żalu i bolu zresztą pewnie jak każda z nas jest nam jej żal) zachodzić w ponowną ciaze, bez poznania przyczyn dlaczego? Po co?na co?
Skąd można mieć pewność że sytuacja się nie powtórzy skoro coś szwankuje jej w organizmie,są tu na forum doświadczone kobiety, nie chodzi tu o wiek, ale o ilość badań przeżyć, i starały się jej przetłumaczyć źr mutacja nie jest przyczyną... A ona w kółko to samo... Pisała abstrakcyjne rzeczy o odebraniu ojcu praw rodzicielskich,pytała nas o radę Kobiety które walczą codziennie o dziecko.....
Ja dużo wynioslam z tego forum czytałam od początku do teraz, dużo można się nauczyć... Stara gwardia jak to piszecie jest tak zzyta bo dziewczyny znają się od początku, nawet prywatnie i stąd to zzycie.. Super, fajna sprawa i zazdroszczę ;) pozytywnie oczywiście.. Zawsze służą rada i pomocą a ja sama jak coś wiem to wpisuje dziele się tym vo wiem co słyszałam bo też czasem pisze z dziewczynami z bociana...
Wszystkie mamy tutaj jeden cel dzielić się informacja, pomagać sobie, wspierac...
Fondie masz mroczki bo może nie jesz staraj się wciskać chociaż owoce albi gotuj sobie tą kaszke amarantus, jest bez smaku a zapytasz żołądek i jest bardzo zdrowa, pij pij pij to najważniejsze...

Popieram w 100%. Dla mnie zachowanie Motylka było co najmniej dziwne. Ja jestem zwolennikiem robienia badań i szukania przyczyny, a nie staranie się, a może się uda tym razem...

Asia - trzymam kciuki za bete, a awatar bardzo mi się podoba :)

czarna_mala - lubię Twoje posty :D

A ja nie jestem w temacie, nie wiedzialam ze to jakas Maszka jest
emoji12.png

Ja też nie wiedziałam, ale awatar ładny. Dziecko dorośnie to będziesz na topie w tych wszystkich bajkach. Ja czasem coś usłyszę od chrześniaka w tych tematach :)
 
Bentula no stress po mnie jak po kaczce.

Wow Asia to Ty kolejna królica na forum ;-) .

Tęczowa po co Ci para zachodz i na żadna nie czekaj ;-).

Fondie Ty masz parę ;-) Fondie rozważna z Fondie panikara heh

Lumia co słychać?? Buzka.

Aga707 co u Was?? E pracy spokojniej??

Plastusia jak Twoja walka? Często mam Cie w myślach :*
 
Ja.często wspominam lumie bo coś cisza niestety od niej i co z martha ale już się chyba nie odezwie :(
Dziś mam gości to jakoś się rozerwe kurde najwyższy czas umówić się dziś na 29na usg :/ może mi.lewicz albo gin z mojej miejscowości jest jeden że sprzętem dobrym ale obydwoje mega chamscy.
 
reklama
Do góry