reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny ale tu u nas wybuchy emocji ciągle :-) :-) :-) dziś w pracy podczytywałam cały czas ale nie nadążam odnieść się do tego wszystkiego.
Fondi jesteś świerk ja pewnie nie raz będę panikować mam nadzieję że się nie gniewasz za te sprowadzanie do pionu ale mnie to zawsze pomagało jak ktoś tak mnie pionował
Arluska co u Ciebie? Zdecydowałas się na zabieg? Mam nadzieję że wszystko dobrze
Avita ja myślę że to zagnieżdzenie i tego się trzymam
 
reklama
Asia - mocno trzymam kciuki za bete aby clexane sie przydal[emoji6]

Aviva - Tobie tez zycze bys za pare dni zobaczyla piekne tlusciutkie II

Fondie - wierz w swoja dzidzie! Kto ma wierzyc jak nie mama. Bedzie dobrze. Musi byc dobrze! I tego sie trzymaj
 
Ja terax mam fazę na jajka ;);)
A przed szczepieniami nie musiałaś robić? Ja pokazywałam Te i mi.uznal.... Bo.kolejne parę stowek na badania... To który teraz tydzień Fondie?
Avita też mi owulacyjne wychodziły a potem potwierdzaly ciążowe... Także też trzymam kciuki!!!!!
Ja też mam fazę na jajka, ale takie inne [emoji23]
7tydz3dzień kiler hcv robiłam no a ofczym coombsa i resztę nie
Hahah Fondie no ni wuja nie mogę rozszyfrować o co Ci chodziło [emoji23]
Dziewczyny, w sobotę zrobiłam test ciążowy - pozytywny w 11 dpo. Potem w tym samym dniu betę 37,4. Znowu chyba za niska. Mimo brania końskch dawek progesteronu. W sobotę też plamiłam. Jutro idę na powtorną betę 14 dpo.
No to czemu się nie chwalisz, kciukam mocno za betę :)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Asia, widze ze nie mozesz sie zdecydowac na awatara.
Mi osobiscie podobsl sie pierwszy z tym aniolkiem[emoji6]

Edit. Asia doczytalam o tesciorze. Ale super[emoji4] Trzymam kciuki[emoji4]
Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia to mogło być plamienie implantacyjne .Ja tak miałam .W sobotę dwie kreski a w niedzielę plamienie .Okazało się,że to była implantacja i jest Klara ☺
Fondie dla mnie to wszystko objawy ciążowe .Jak Ci już pisałam ja nie zawsze miałam mdłości i rzyganko 5 razy .I wielka faza na pomidory a Ty masz na słodkie,na które ja akurat nie mogłam patrzeć.
Anita może to zagniezdzenie i jeszcze ten test owu .Powodzenia .
 
reklama
Do góry