reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

lilia mnie pokierowano do niej jako do immunologa a nawet mi usg nie robila to myslalam, że jest immunologiem a na 2 miejscu ginekologiem.
 
reklama
Magda 1208 dlaczego Dubrawski? Bo tylko on w Warszawie specjalizuje się w poronieniach nawykowych, Jerzakowa nie sprawdziła się w moim przypadku a Malinowski w Łodzi a ja mieszkam pod Warszawą dlatego taki wybór. Dużego nie miałam :-)
Fondie, tak ja też po 5 poronieniach. Jestem obecnie w 7 ciaży. Masakrycznie to brzmi ale ta 7 jest dla mnie szczęśliwa choć początek to była trauma. Teraz też już lekko nie jes,t bo chodzę jak pokraka, bo strasznie boli mnie blizna pocesarkowa, ciągnie mnie strasznie.
Kas co można było zrobić na NFZ zrobiłam ale tego jest mało, tylko mutacje no ale to i tak 1 tysiaczek zaoszczędzony, tylko trzeba czekać niestety najpierw na wizytę a potem na wyniki też długo.
Mam już wyznaczony termin cesarki na 15 września, odliczam dni.
 
Agnieszka pokraczku pewnie po chodzie na ulicy bym Cię poznała heh. Wrzesień to piękny czas na rodzenie. Urszulka :) żebym nie musiała się fotki domagać :p

Strawbelka Ciebie za to nie lubie :p

Co do badań. Ze względu na moją skąpą naturę ;) Oszczędzałam gdzie się dało. Na NFZ mam mutacje MTHFR, V leiden, toksoplazmoze, TSH , Ft3, Ft4, Prolaktyne, Kariotypy, Przeciw Kardiolipinie IgG ,IgM ,Mycoplasma, Chlamydia ,Uroplasme,
 
Susana oczywiście, że pracuję, przecież ja jestem pracoholik a niestety jak się ma własny biznes to trzeba o niego dbać. Mam gabinet w domu więc nie dojeżdżam a między klientkami mam przerwy a praca jest siedząca więc daję radę. Skurczy żadnych nie mam nawet tych przepowiadających.
Bea fotki nie wrzucę bo mam zdjęcie tylko brzuszka i główki takie jak mierzą obwód więc nic ciekawego dla Was.
 
Fondie Dziękuje za informację czytając wiadomości od was rozkładam ręce że posiadam tak mało wiedzy na temat badań i lekarzy ,obwiniam się że zbyt mało czasu poświęciłam po drugim poronieniu na zgłębienie wiedzy w tym zakresie. Ślepo zdając się na wiedzę mojego ginekologa i wiarę w cud. Co do specjalistów i badań to może wydać wam się dziwne że mam ich tak mało i nie wiem nic na temat lekarzy . Skąd jednak mogłam wiedzieć że i tym razem się nie uda skoro zapewniano mnie że biorę wszystkie leki jak są możliwe w tym przypadku tj. Zastrzyki Clexane 0,40 przy wadze 59, Acard i Duphastone. Mam chociaż nadzieję że materiał pobrany do badania genetycznego coś podpowie ???.
 
Agnieszka P Dziękuje za wyjaśnienie i gratuluję trzymam kciuki oddałabym wszystko by mieć choć jedno dzieciątko. Co do specjalistów to nigdy wcześniej nie pytałam na forum dopiero teraz po trzeciej stracie . Proszę doradźcie którego specjalistę wybrać z tych dwóch poleconych przez was. Wiecie ile czeka się na wizytę i czy należy mieć już jakieś badania zrobione.? Dziękuje
 
reklama
Magda do Dubrawskiego są szybkie terminy, jedziesz do niego z tym co masz resztę Ci rozpisze co i kiedy. Jednak weź pod uwagę że pierwsza wizyta to zawsze wykład na temat immunologii, na drugiej powie coś dopiero odnośnie Ciebie. Ot taki ma schemat, trzeba na to wziąść poprawkę. Koszt wizyty 200 zł. Mi uznał wszystkie badania jakie miałam i zlecił parę swoich. Jest to lekarz który wali kawę na ławę, nie pieści się z pacjentkami, mi dawał 80 % szansy że uda się na tym zestawie co mi dał no i już jestem na końcowce.
 
Do góry