reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kurcze czytam, czytam i oczom nie wierze jaka bylam glupia i naiwna. Zrobilam prywatnie badania, myslalam ze fortune na nie wydalam, szczesliwa ze wyniki w normie... Po czym czytam Was i szczeka mi opadla ile jeszcze przede mna badan i "poszukiwan" przyczyn poronien [emoji26] a o kasie to juz nie wspomne.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczynki,powiem Wam,że przez te wakacje troszkę odetchnęłam od tych stresów związanych z ciążą,rodzinka się zjechała z dzieciakami i jest wesoło,mam co robić i fajnie jest (coś nowego !)
pod koniec tego tygodnia,będę dzwonić czy mają już wynik tego mojego mlr...
boję się wyniku ale też nie nastawiam się ani tak ani tak,będzie co ma być..

ale powiem Wam,ze dziś spotkałam koleżankę,3 ciąża,z tego 2 bezproblemowe a teraz krwawienia,słaby przyrost ale serduszko bije także nadzieja musi być zawsze.
żal mi jej strasznie jest,jak ja byłam w takiej sytuacji ona pewnie nie rozumiała jak wielki to jest ból i strach..
i w tym momencie wszystko do mnie wróciło..:( ale wiem,ze nie mogę się poddać i muszę spróbować jak tylko Malina da mi zielone światlo..

Przepraszam bo nadrabiam dopiero zaległośći,Porzeczka jak tam u Ciebie?pozdrawiam oczywiście też wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki za te z 2 kreseczkami na teście:)
 
Dziewczyny ze Śląska i okolic w Katowicach na ulicy Powstańców jest poradnia leczenia nieplodnosci i planowania rodziny .Ja tam byłam jak szukałam lekarza i zrobili mi tam parę badań na NFZ .
 
Witam Was dziewczyny,poradzcie proszę czy bez badań prolaktyny,mogę na własną rękę brać inofem i castagnus,na uregulowanie miesiączki i polepszenie owulacji,teraz boję się że moze sie pospieszylam,przypominam ze mam dodatnie wszystkie ana,
 
Porzeczkaa 1234 dr Grzegorzewska przyjmuje w LuxMed na Karlowicza 11 i w Tychach prywatnie.
Ale bede zmieniac, bo moja tarczyca szaleje, karetka zabrala mnie ostatnio, bo nie moglam zlapac oddechu, klucie w klatce piersiowej i potworny bol w mostku. Magda 1208 poczytaj post ode mnie - moj pierwszy powitalny - tam napisalam elaborat ze wszystkimi badaniami, ktore jak uslyszalam sa niezbedne,aby wiedziec na czym stoje, gdzie tkwi przyczyna. Pozdrowionka Dziewczyny :)
 
Dziękuję wam wszystkim za wsparcie oraz podpowiedzi. Proszę powiedzcie od jakich badań mam zacząć i kiedy je wykonać z tego co czytam to nie które zaleca się zrobić jak najszybciej po poronieniu.
 
reklama
Magda jesli stac cie na robienie badan to malina albo dubrawski i bedziesz pod reka najlepszych spacjalistow.
Jesli nie.chcesz do nich to milewicz, przybycien mysle kto jeszcze...oni cie.pokieruja z pelnym pakietem badan juz wtedy napiszesz co i jak i wtedy z wlasnych doswiadczen podpowiemy co dalej:) ale dziewczyny po co diagnozowac soe samemu inrobi badania samemu a potem latac i sie stresowac jak odnrazu lekarz pokieruje dalej. Magda ty z poludnia jestes nie dobrze kojarze ?
 
Do góry