reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Misiejku właśnie zamilkłaś - jak Ty tam ??? Mam nadzieję że nie obgryzasz paznokci ze stresu...Kiedy wizyta serduszkowa???
Barbinko a Ty co???

Truskaweczko ja dzięki dietetyczce schudłam w zeszłym roku prawie 13 kg więc wierzę w to że pomaga. Jeszcze u mnie wchodziło w grę to że nie jjem mięsa bo jestem wegetarianką:)
 
reklama
jestem i ja.. oczywiście od 5 już na nogach..
.przepraszam że nie pisze, ale nie chce pesymistycznych wątków wprowadzać..
mam podejrzenia że ciąża nie rozwija się prawidłowo.. beta zwolniła..
a wczoraj miałam pierwsze usg, i wyszło że jest 4 tydz i 2 dni, a według om jest 5 tydz i 1 dzień:-(,
lekarka kazała się nie przejmować, bo pęcherzyk ciązowy ( 12 mm) i ciałko żółtkowe ( 4 mm)dobrze rokuja,
ale ja mam oczywsice paranoje skąd ta rozbieżność..
jeszcze ta beta.. już nie wzrasta dwu krotnie przez 48h, tylko około 70 %...
nie wiem może wyolbrzymiam, ale wczoraj to już wpadłam w jakąś histerie:-(
na następne usg mam przyjść po świętach, ale pewnie nie wytrzymam i polecę przed..
objawów oczywiście nadal brak.. już coraz mniej się tli nadziei:-(

Truskawko
dzisiaj na 16 mam wizytę u tej dietetyk, skanuje co tam od niej dostanę i Wam tutaj załączę.
u mnie to nawet nie chodzi o chudniecie, bo po tej kuracji glupohage zleciało mi chyba z 5kg..
nie byłam tak chuda już z 10 lat..

Sciskam Was wszystkie, mam nadzieje że lepsze nastroje macie.
 
Misiejku kochany będzie dobrze. Beta czym pozniej tym wolniej przyrasta gorzej jakby nie rosła.
Moja gwiazda jest tydzien młodsza wg usg do om glowa do góry skarbie
 
Misiejku drogi,u mnie tak samo jak i u kairy :-) Wg. Om u nas 28t2d a Mlody jest na 27t2d :-) i chyba nawet takie wymiary jak Ty mialam w 5t4d :-) wiec bedzie dobrze!!
 
Ostatnia edycja:
misiejku mnie w klinice powiedzieli że absolutnie mam już nie robić bety bo się tylko stresować będę... Ty masz przyrost ponad 66% więc tak czy siak głowa do góry...

Dziewczyny jak się liczy te tygodnie ciąży? Piszecie o nich a ja nie wiem co piszecie hehe. Widzę, że u misiejka pojawia się 5 tydzień i 2 dzień a jak wpiszę w kalkulator ciążowy to od niedzieli pokazuje mi się 6 tydzień. Nic nie rozumię... Ostatni @ miałam 1 marca a transfer 18 marca. Mój zarodek miał 2 dni. Rozjaśnijcie mi w tej szarej masie:-)
alokin ja idę jutro na wizytę- to będzie mój 23dpt i szczerze na serduszko się nie nastawiam... Niektóre dziewczyny dopiero w 32dpt widziały serduszko także ja bym radziła uzbroić się niestety w cierpliwość...

Felicja nic nie powiem bo wogóle na tym się nie znam ale pisz więcej bo mnie temat interesuje mocno:-) myśmy tutaj zastanawiały się czy " dobre przyswajanie" kwasu jest jednoznaczne z tym, że w badaniach wyjdzie on w normach. Mnie wyszedł grubo powyżej norm a łykam 15mg ( teraz już mi się kończy więc na zmianę z 5mg) mimo że nie badałam mutacji... Trochę się wystraszyłam, że sobie szkodzę tak dużą dawką...
enya jak nabiorę sił to mogę pomóc Ci spuścić łomot Twojemu mężowi. A tak poważnie to on chyba ma taki mechanizm obronny na sytuacje z którymi sobie nie radzi.

Ja mimo zmniejszenia dawki metypredu dalej walczę z jelitami. Już jestem tak słaba, że nie potrafię sama zrobić sobie kanapki. Ledwo do kibelka dam radę dojść. Masakra.

Gosia ​już po?
 
truskawka nie wiem dlaczego jest taka informacja bo femibion zawiera metylowany tylko kwas foliowy , natomiast b 12 ma zwykla czyli cyjanocobalamine ale kw. foliowy tez nalezy do witamin z grupy b wiec moze ogolnie jej o to chodzilo; poza tym jak kiedys wspomnialam dziwi mnie czemu zapisuje femibion 2 skoro w 1 jest dwa razy wiecej meafoliny??? z tym noralnym kwasem foliowym nie ma co przesadzac bo ja mialm na poziomie 9 a po 3 tygodniach brania tego 5 mg juz ponad gorna granice i jeden z lekarzy powiedzial ze to wystarczy wlasnie tylko miesiac przed bo on sie szybko uzupenia; mthf tez jestem bardzo zainteresowana
 
Msiejku.... nie martw sie.... jak poczytasz o przyroscie bety....zrozumiesz, ze rosnie.... wazne by miescila sie w granicach. A na pocieszenie powiem ci, ze u mnie w 3 ciazy jak bylo zle przyrastala ok 100 j na dobe.... wiec glowka do gory. Czekam zatem na skany. Mnie o chudniecie tez raczej nie chodzi, a o przystosowanie organizmu do ciąży. ?.. ta moja znajoma miala kiepskie badania, wyniki. Tak utawila jej diete ze przy niskich progesteronie, donosila :oo:ciaze bez lekow. Lekarze przecierali oczy ze zfumienia. Mowili jej ze z tymi wynikami nie ma szans na donoszenie ciąży...
Tak wiec, mam nadzieje, ze moze i ja zalapie sie na jakas diete cud:cool2:
Oczywiscie tez sie podziele..., a teraz zmykam spac po nocy....
 
reklama
Misiejku- jak na 5 tc to solidny pęcherzyk i ciałko żółte. Daj czas swojemu dzieciaczkowi.
Hcg powyżej wartości 1200 trochę już spowalnia, ja do sprawdzenia dobrego przyrostu w danym czasie ciąży wykorzystywałam kalkulator hcg - babytool.med. Trzeba pogooglec, bo nie wiem czy to dokładnie ten adres.
Ale przy wzroście o 70% na pewno jest ok.

Zula - biedulko , współczuję. spróbuj do szklanki z letnią wodą wsypać z 5 łyżeczek glukozy ewentualnie cukru. Mnie taka mikstura trochę stawiała na nogi.

Gosia - już po?
 
Do góry