reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Piekne bety moje ciżarówki niech rosną!!!
zulus ja mam zawsze niski progesteron na granicy 20 30 i ciąze sie rozwijąja ale dupak czy lutka do dziś.
Misiejku rób sobie co kilka dni jak cie to uspokaja.Tak najgorsze beda dni w których ronilaś a potem jakoś poleci.
Truskaweczko pięknnego domku!!!!!!!!!!
Madzia raz dwa i zaciążysz
Balbinko jak sie masz
Enya hp hop
cAłą rtesztę pozdrwiam i skrobnijcie coś
 
reklama
Dziewczyny beta 106!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Płaczę ze szczęścia i strachu-robiłam test rano ale w sobotę zmarł mi dziadek i jechałam w południe na pogrzeb więc dopiero wróciłam i sprawdziłam wynik.
Boje się że beta się nie utrzyma :-(
A na dodatek byłam dziś złożyć podanie o pracę a w drodze na pogrzeb dzwonili że od jutra zaczynam okres próbny i co teraz?????
 
Ostatnia edycja:
Alokin - wielkie gratulacje. Bardzo bardzo mocno się cieszę.
Ale mamy wysyp wspaniałych wieści.
Co do pracy nie wiem co doradzić. A jak podpowiada Ci intuicja?
Dobrze byłoby mieć pracę ze wzg.na świadczenia. z drugiej strony początek może wiązać się ze stresem....
Moja droga chyba dziś Twój wielki dzień, tyle szczęścia na raz.
Na które bardzo mocno zasłużyłaś.
 
Alokin hehehehe ale extra!!!!! Czarownica Anita przewidziała urodzaj ciąż na rok 2014 i tak ma być:-) Trudno radzić coś w czyjejś sytuacji, ja przed tą ciążą kiedy wreszcie się odważyłam i poszłam na zwolnienie pewnie poszłabym do tej pracy, ale teraz biorąc pod uwagę że ciąża może przebiegać różnie a Ty możesz różnie się czuć to raczej nie. Zależy jeszcze pewnie jakiego typu praca - biurowa to OK, ale jakaś taka cięższa fizycznie - już nie bardzo. Jeśli to okres próbny to zawsze możesz zrezygnować, a miesięczny czy 3-miesięczny?? Bo jeśli to będzie okres 3-miesięczny to będzie oznaczać że umowa kończyć Ci się będzie po skończeniu 3 miesiąca ciąży a wtedy przedłuża się do dnia porodu i przysługuje Ci zasiłek macierzyński.

Zula betka pięknie rośnie:-D Ja encorton w dawce 10 mg mam brać do 13 tygodnia ciąży a potem pół tabletki do 18 tygodnia. Taki jest plan.
Mnie Malina teraz zmniejszył Fraxi na 0,3 a acard odstawiłam. I odpukać nie mam plamień, jedyne co to leci ze mnie taka kremowa woda, lekko żółtawa ale ja myślę że to też po luteinie z Nystatyną bo 3 dni brałam jak mnie coś zaczynało swędzieć. W związku z powyższym myślę że od jutra wrócę do acardu. Co do progesteronu ja myślę że masz OK. Ja miałam 26 albo 28 i nikt mi nie powiedział że jest mały. Chyba że już aplikujesz luteinę to wtedy faktycznie powinien być większy.
D-dimery u mnie są OK, fraxi miałam 0,4 tak jak pisałam a ważyłam 56 kg przy wzroście 165. Teraz ważę 58.

A wyobraźcie sobie że w Gamecie uznali mi skierowanie od mojej ginki z Kielc na NFZ:-) I teraz muszę tylko podjąć decyzję gdzie je zrealizuję - bo oczywiście w Kielcach też się umówiłam i tu mam na 11.04 a w Łodzi 14.04. Czekam na mojego męża bo podobno jedzie po samochód a potem do Polski więc za 3 dni powinien być i zostaje do po świętach;-) :-) Przyjedzie i podejmiemy decyzję gdzie jedziemy i wtedy będę odwoływać . W Kielcach podobno test podwójny kosztuje 500 zł a w Gamecie 480 zł.

Truskaweczko a Ty masz rodzeństwo?? A nawet jeśli nie to przecież Twojej mamie się udało Cię urodzić prawda?? Pomimo że kiedyś nawet nie mieli pojęcia co to APS. Moja mama miała problemy z wszystkimi ciążami - ze mną miała podobno też krwawienia i plamienia, a z moim bratem skurcze od samego początku. I ja i brat urodziliśmy się troszkę wcześniej ale niewiele, zresztą bez USG nie było za bardzo wiadomo co i jak. A jeszcze pomiędzy mną a bratem poroniła ciążę. I u nas to chyba rodzinne bo babcia między wujkiem a moją mamą też urodziła martwą córkę w 7 miesiącu podobno z rozszczepem kręgosłupa (MTHFR jestem przekonana że mama ma po babci a ja po mamie). No ale w końcu się udało i miały po dwójce dzieci. Mnie też się uda!!! I Tobie też!!!! :-D
 
Ostatnia edycja:
Alokin...super Betka! Ja Cie rano wywołałam jako Ciężarną... hi hi super! Bardzo się cieszę:):-D i Na wieść o:-D każdej z Was :-Dbardzo się cieszę...

Enyo, jeśli chodzi o moją mamę, też nie miała z ciążami żadnego problemu. Mam 2 braci, a oni już mają dzieci:) Tylko ja taka biedna:wściekła/y: Moja mama też pochodzi z wielodzietnej rodziny, ojciec także... Pisałam, że ten APS po mamie, bo na nią też "zwykłe" dawki leków nie działają... musi być tzw. końska dawka :-D

Pozdrawiam z nocnej zmiany.... u mnie mgła... nic nie widać, statków wchodzących... nic...
 
Witam.
Ale wieści z rana Alokin ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Duży buziak i kopniak na szczęście. Zaciskam mega kcuki za maluszki
Co do pracy jesli sie dobrze czujesz i jest to praca bardzo latwa nie fizyczna to mozesz spróbować na miesiąc. Cos jest w prawie pracy ze jak miesiac przepracujesz to umowe przedluzaja do konxa i dostajesz normalnie macierzyńskie.

Ale posialo pięknie! !!!!!!!
A gdIe reszta sie podziewa????
Enya no to super jak sie udalo dlaciebie lepiej bo tak chciałaś
 
Wow gratuluję wszystkim dziewczynom:) ja ciągle się zastanawiam....
Alokin może nie powinnam tak mówić ale ja też po śmierci dziadka zaszłam w ciążę i urodziłąm slicznego synka...:)
Anieszka i Misiejek widze ze razem pomykacie w czwartek do Jerzakowej? Ciekawa jestem co wam powie bardzo i prosze zapytajcie prosze o ta metylowana b 12 bo jestem bardzo ciekawa jej opini.
Anieszka mam jeszcze pytanie czy ja dobrze czytam ze Ty w tym roku u Jerzakowej straciłas juz jedna ciaze na lekach?, bo nie iwem czy dobrze to odczytałam?
 
Tak, jestem prawie 3 tyg. po poronieniu. Brałam leki które mi zapisała zanim jeszcze zaszłam po pozytywnej becie włączyłam clexane. Niestety nie byłam na wizycie w czasie ciąży u Jerzakowej bo była na urlopie, jakiś pech czy co. A tak na marginesie mam pytanie bo ja cały czas krwawię, czy to normalne że tak długo, nie jakoś obficie ale jednak.
 
reklama
Agnieszko! Jezeli masz lekkie plamienie, nie przejmoealabym się. ?. Piszesz jednak ze jestes po zabiegu.... ja bym skontrolowala to u ginekologa albo w szpitalu gdzie mialas zabieg. Ja nie miał am takich dlugich plamien po zabiegu.... chyba ze zabieg byl skopany i byl do tzw poprawki....
Widzisz, ja tez poronilam na lekach i szczepieniach od Maliny... gogacek takze.... glowa do gory...najwazniejsze to sie nie poddawac. Pozdrawiam.... ide lulku po nocy.
 
Do góry