reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny dziękuję. Przecież jestem oazą spokoju:-) Przez ten "spokój" dzisiaj obudziłam się o 3 w nocy i już zasnąć nie mogłam.... wzięłam więc na dzisiaj urlop bo jestem jak zjawa. Zaraz spróbuję zasnąć. Masakra. Krew na betę oddana - wynik najwcześniej o 16. Dobrze byłoby to przespać...
Jeśli chodzi o ten metypred to ja go już biorę tylko w małych dawkach. Od niedzieli i tak już mam delikatną biegunkę:(
Truskaweczko - dziękuję. Zobaczymy czy mi gin wypisze bo jak nie to będę musiała chyba się po raz drugi do Ciebie uśmiechać bo do mojego lekarza rodzinnego nie mam jak iść bo po tej kradzieży porfela nie mam też karty nfz:( a ona przyjmuje tylko w ramach nfz ale mam nadzieję, że mi gin przepisze... zobaczymy.
Misiejku - hop,hop...
Alokin - liczę, że dzisiaj beta będzie jednak wysoka
 
reklama
Kaira rozrabiasz;-):-)
chciałam tylko napisać ze w weekend miałam piękną owulację ale postanowiliśmy jeszcze ten cykl odpuścić szkoda:baffled: ale od kwietnia zaczynamy:happy:

Magdach walcz dalej;-)

Zula będzie dobrze czuję to:-):-)

Kaira różne są opinie ginekologów w Poznaniu ordynatorka stwierdziła ze to przez moją małą macicę ronię i jestem pacjentką która nie rokuje:baffled: ale ja w to nie wierzę:tak: obawiam się tylko ze na dalszym etapie ciązy może to miec znaczenie

obecny ginekolog uważa natomiast ze wcale to nie jest mała macica a poza tym jaka ma byc skoro nie rodziłam kazał mi nie zaprzątać sobie tym głowy więc na razie tak robię:happy:
 
Kaira, Gogac nie przejmujcie się małą macicą, jeszcze zadziwicie tych lekarzy, mi też nikt nie wierzy, że donosiłam ciążę do 39 tyg. z przegrodą macicy na 2/3 macicy, czyli mój synuś bidulek zmieścił się w 2/3 macicy i urósł 56cm i ważył 2700g. Lekarze się dziwią bo z przegrodą powinnam go urodzić najpóźniej w 7 mies.Cuda się zdarzają, nie wiem tylko czy przysługuje mi drugi cud skoro jednym zostałam obdarzona, mam nadzieję że tak.
 
Witajcie w ostatni dzień marca...:happy2:

Zula, gdybyś potrzebowała pomocy...pisz śmiało! Poratuję... :tak: Ja bym radziła pójść na jakiś czas na L4...wiesz ten okres jest najważniejszy... musisz duuuuużo spać... :) i być pełna optymizmu...

Gogacku! Nie martw się tą małą macicą... i owocnych staranek w kwietniu!:-)

Ja dziś zadzwoniłam do labolatorium, wyniki od Pani Reumatolog już są, więc muszę umówić się do niej na wizytę... Zobaczymy czy kolejny raz zmieni zdanie co do ilości sterydu...:szok:

Enya, Misiejku, Alokin, hop hop przyszłe mamusie???? jak się czujecie???? Madzik już o nas zapomniała...

Jejku dziewczyny....,. pozdrawiam Was wszystkie, Balbina, MagdaCH, AgnieszkaP... i cała reszta staraczek.... Buzi ze słonecznego Świnoujścia!
 
Truskaweczko - trudno o spokój cholewcia... Cały czas mam stracha, że te wysokie przeciwciała zabiją moją Kruszynę. A powiem jakim tropem idzie Twoja pani Reumatolog bo szczerze to się trochę pogubiłam. Bo pisałaś, że te Twoje straty wszystkie to przez APS a jednocześnie zwiększa Ci steryd.To APS nie leczy się dużą dawką heparyny?
MagdaCH - wiesz miałam nadzieję, że razem będziem się tu stresować. Ten negatyw to już taki 100%? ja generalnie w sikańce nie wierzę więc dlatego pytam:)
 
Zulus w ciąży w nocy bezsennos sie zdarza bqrdzo czesto.czekam na 16
Gogac jedna urodzona druga w drodze jakos daje sie naciagnac haha.
Bardziej to chyba przeszkadzaja te zrosty i niskie endometrium bo ja to wogole chyba juz nie mam;)
Aga jak sie nie zmiesci jeszce jedna napewno sie uda!!!
Zulus Truskaweczko ja poczatki ciązy brałąm 60 clexane i o mało nie straciłąm mojej ciązy a wagę to mam solidną.po konsultacji z prof naczyniowcem i ginem mam 40mg dodatk acar czego wczesniej nie brałąm w ciaży z Lenką. A truskaweczka jest drobniutka nie wiem jak taka dawka wpłynie na jej organizm
DZiewczyny ja dzięki tej ciązy naprawdę wieze w cuda.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kaira - ja ważę 49kg... i mam fragmin 5000 co chyba odpowiada clexane 60 i jeszcze biorę acard i powiem szczerze, że bo ję się krwotoku...
 
Zuluś krowotoku nie dostaniesz ale krwawienie moze być. MAtko kobito połowa mnie ach zazdroszcze.M te poronienia i leczenie w dupsko niezle poszło.Ale nie nażekam Najważniejsze ze sie udało
JA acard dopiero po 14 tyg zaczynałm brać bo tak to laąłm cały czas. A dopiero teraz hgb mam ponad 12, bo tak mam na granicy 15 16
 
Zula ja ważę 56kg, brałąm clexanne 0,4 i nic nie pomogło, moja gin chce w przyszłości próbować na 0,6, podobno daje lepsze efekty... Brałam 0,4 plus acard ponad miesiąc, żadnych krwawień w ogóle nie miałam.
 
reklama
Włąsnie zastanawiam sie jak to jest z tą heparyną, wszytskie moje szczuplutkie kol brały dawkę 0,2 mg a 40 to juz było sporadycznie.Od czego to zalezy,CZy badacie D dimery ??ja muszę i tylko dzieki temu jest zwieksana lub zmiejszana
 
Do góry