reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam

Nafoczka samopoczucie w miare, poczekam do wizyty spokojnie chyba wole byc nie swiadoma i miec nadzieje ze jest ok. A poza tym czekam az dojdzie do mnie detektor tetna...
Ciagle mnie mecza mdlosci, problemy z zoladkiem wiec mam cicha nadzieje ze to dobry znak!

Susana ;*

Tola przykre to jest jak sie slyszy takie rzeczy i masz racje niezostawiaj tego bez echa, powiedz mu swoje!

Destino dokladnie masz racje, nic niejest proste .
Nasze ciaze juz niebeda i nie sa sama radoscia...
Ja czuje sie jakbym niemiala prawa planowac dalej, gdy zaczynam zdanie ze trzeba bedzie np. Zmienic auto to zaraz wrzucam slowa "jak bedzie dobrze" lub "jesli sie uda" nie potrafie byc pewna swoich slow i zaraz sie tlumacze...
Pewnie to dziwne:/
 
reklama
porzeczka jak ruch bedzie ok i dojdzie do zaplodnienia to bedzie ok? ten ruch moze nie doprowadzic do zaplodnienia tak? to bylo 3 miesiace temu od tamtej pory jest maz na salfazinie i malina mowil ze medrol poprawia ruch.
 
porzeczka jak ruch bedzie ok i dojdzie do zaplodnienia to bedzie ok? ten ruch moze nie doprowadzic do zaplodnienia tak? to bylo 3 miesiace temu od tamtej pory jest maz na salfazinie i malina mowil ze r
medrol poprawia ruch.
Fondi oczywiście do zapłodnienia jest potrzebny ruch a+b wy b macie aż 60% tylko ten super szybki słabiej mąż miał 2 % po 3 miesiącach brania profertilu miał ruch a 38% zdaniem mojego lekarza ważne jest plemniki o prawidłowej budowie a ich macie 9% norma to 4% takze spokojnie ruch jest do podrasowania wszystko będzie dobrze bzykaj się kochana bedą z tego dzieci
 
Hej wszystkim, mojemu M lekarz zalecił Fertilman Plus wcześniej próbowaliśmy Profertil, wyniki miał nie za dobre, na szczęście teraz poprawa zaczyna być widoczna. Będziemy dalej zażywać FP. Znalazłam takie porównanie składów Link do: porównanie składów fertilman plus - Szukaj w Google
Dla mnie najważniejszy jest skład produktu a nie to co obiecują na opakowaniach. Byle G można sprzedać jako cudo. Co o tym myślicie?
 
Moj tez nie mial ruchu A. Zdazyl byc M przeleczony 9 tyg Clostylbegytem. Ja mialam bole brzucha, nawracajace zap d. moczowych, plamienia mdzy miesiaczkowe. Wkoncu po moich milardowych sugestiach lekarz zrobil mi wymaz. U mnie wyszla ureaplasma. Bylismy przeleczeni oboje. Ja przestalam miec moje dolegliwosci. A M mial wiecej plemniorow i rucha A zyskal :) Dlatego mowie warto cisnac ddoktorow na wymaz na posiew, a do tego ureaplasme, mycoplasme i chlamydie.
 
u nad nie bylo nigdy problemu z zajsciem w ciaze dlatego tak sie dziwnie. po clo odrazu za 1stymulacja blizniaki byly ...to ja mialam problem z niepekajacymi.
 
Hej wszystkim, mojemu M lekarz zalecił Fertilman Plus wcześniej próbowaliśmy Profertil, wyniki miał nie za dobre, na szczęście teraz poprawa zaczyna być widoczna. Będziemy dalej zażywać FP. Znalazłam takie porównanie składów Link do: porównanie składów fertilman plus - Szukaj w Google
Dla mnie najważniejszy jest skład produktu a nie to co obiecują na opakowaniach. Byle G można sprzedać jako cudo. Co o tym myślicie?
Nie znam tych leków profertil polecam bo nam pomógł a jeśli chodzi o sklad to właśnie profertil ma go przebadany i tyle ile jest w nim napisane tyle tego jest nasz lekarz nawet nam dał taki opis profesjonalny dlaczego ten lek nie inny i nie był to ginekolog tylko urolog
 
reklama
Hej wszystkim, mojemu M lekarz zalecił Fertilman Plus wcześniej próbowaliśmy Profertil, wyniki miał nie za dobre, na szczęście teraz poprawa zaczyna być widoczna. Będziemy dalej zażywać FP. Znalazłam takie porównanie składów Link do: porównanie składów fertilman plus - Szukaj w Google
Dla mnie najważniejszy jest skład produktu a nie to co obiecują na opakowaniach. Byle G można sprzedać jako cudo. Co o tym myślicie?
A ja pomyslalam: "oby to nie była z twojej strony tylko reklama bo to nie miejsce"

PS wychodzimy ♡♡♡♡♡
 
Do góry