reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dzwoniłam do Genesis w sprawie wyników, bo minęły 4 tygodnie, a Pani mi uprzejmie oświadcza, że jeśli robiłam na NFZ to czas oczekiwania jest dłuższy - 6 tygodni...:szok:
Zapytałam dlaczego - a odpowiedź brzmiała, że inaczej jest gdy ktoś płaci prywatnie, wtedy są to 4 tygodnie a pacjentów na NFZ mają dużo i to jest osobna kolejka, i czas oczekiwania się wydłuża...:errr:
Zastanawiam po kiego groma płacę składki na ubezpieczenie zdrowotne. Żenada.
A co do Genesis - to chyba była moja ostatnia usługa im zlecona. :wściekła/y:
 
Nafoczka sliczny synus[emoji4] zakochalam sie!!!

Doris ty juz pewnie jestes po i doxhodzisz do siebie[emoji4]
Mam nadzieje ze poszlo sprawnie[emoji4][emoji4]

Dziewczyny co sadzicie na temat detektora tetna?

Gabis kurde ja bylam zadowolona z ich uslug i na wyniki nieczekalam az tak dlugo. .w listopadzie ide tam z corka na badania w kierunku trombofili wrodzonej.
I zaciskam kciuki &&&&&&
 
Olivier waży 3710
Ma 56 cm .
Doris odpoczywa.
Dorisku gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!
IMG_20160701_064744.JPG
 

Załączniki

  • IMG_20160701_064744.JPG
    IMG_20160701_064744.JPG
    340,3 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No Dorisku to mamy 1:1 WSPANIALE! !!
Dziewczyny mam nadzieje ze dajemy wam wiarę, nadzieje i kopa do przodu. Tyle stresu co mnie ta ciaza kosztowała od zjscia,po podejrzenie zespołu downa i te pikusy z szyjka... to nie liczy się już teraz nic!!! Mam ukochanego i wywalczonego księcia i racja zakochana jestem po uszy. Ciumkam, cmokam a nawet wacham jak ślicznie pachnie ♡♡♡
Być może nie każdej z nas jest to dane, tego nie obiecam ale wiem ze warto podjąć ten trud♡♡♡
Konsekwencje decyzji jeszcze będę musiała ponieść bo jeszcze z tego co zrozumiałam usunięcie całkiem szyjki czy coś. Nie ważne, trudno to co najważniejsze mam przy sobie!

Sus tylko o Tobie wciąż myślę ; (

Beatka wariatka z Ciebie. Prezentów Wikus dostał jakby conajmniej pół forum zrzutke robiło :D ale podziwiam Cię ze przyjechalas, ja powiem szczerze chyba bym nie dała rady! Zupelnie jakbysmy sie 100lat znaly. Dziękujemy ciociu!
PS tak brodka,pysie i chęć do cyca to geny taty :D
 
reklama
Do góry