reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Porzeczka ja też brałam Polfilin. Mam jeszcze w domu chyba całe opakowanie - jeśli któraś z Was potrzebuje to piszcie na priv.

Gabiś jest coś na rzeczy tym bardziej że gin już widział pęcherzyk. Raczej jesteś w ciąży tylko ten Twój gin jest jednym z tych "mądrych inaczej". Już powinien Ci dać encorton. A heparynę masz?? Bo ja powinnam mieć jeszcze Fraxi 0,4 tylko muszę wysępić od mamy i nie wiem czy się nie przeterminowało.

Nie mam Kochana nic. Mam tylko Acard i Femibion :-(

I zastanawiam się jeszcze nad dawkami, tzn. wczoraj mój gin mówił o Encortonie 5-10mg, nie wiem co z heparyną. Czy ja nie powinnam mieć sterydu 15 a heparyny też jakiejś "mocniejszej" w związku z moją otyłością?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jadę zrobić sobie wymaz w mikrobiologiczne w kierunku chlamydi itp wraz z cytologia. Malina nie kazal bo wiele razy miałam to robione ale jadę dna wszelki wypadek:) zapomniałam właśnie ze mój m nie bierze profertilu w sumie bierze salfazin a malina mówił ze dobre nasienie i nic nie trzeba brać ale jak bardzo chcemy to profertil poleca. Ale ja z kasy jestem tak splukana, że 200 zł to nie wiem skąd wezmę na ten suplement zwłaszcza ze dziś wydam kolo 300 plus gina dziś mam:/oj trudny ten rok...a i tak nie wiadomo czy się uda.
Avita co u ciebie ?
 
Witam Was wszystkie!!
Fondie u mnie ostatnio działo się dużo:) staranka ruszyły pełną parą;) na szczęście nie zapomniałam co i jak ;) po tym poście!!!! Było fajnie!!
Teraz myślę o lekach bo mam włączyć po pozytywnym teście dopiero a tak acard, kwas foliowy i euthyrox. Cud by był gdyby się udało już teraz ale cuda się zdarzają;)
Nie nakręcam się!!!!!
Jak mi radzicie z lekami (enkorton, lutka, fraxi) już czy tak jak mòwił malina - po teście?!

Doris &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:) :) :)
 
Fondi ja kupilam profertil w aptece internetowej 120 tabletek za 207 zl apteka z Białegostoku przesylka gratis a jeszcze sa 80 czy 60 nie pamiętam za 169 i moj maz bierze co 2 dzień bo nasienie tez ma dobre
Diris trzymam kciuki
 
Fondie co u kwiatuszka napisałam Ja ;) Miałam pozwolenie.

Zdaję relację z wizyty również z pozwoleniem ;)

Zebrałam się dziś na odwagę i pojechałam do szpitala spotkać się nie tyle co z Nafoczką co z małym Wiktorkiem. :p
Wchodzę na salę no i ..kórde która to ta nasza Nafoczka?? A ona woła Beata?? No to dobrze ,że choć Ona mnie pooznała ;) Zła jestem jak nie wiem, aparaty kłamią , albo ktoś djęć nie potrafi robić:p !!!! Wikuś na żywo jest tak przystojny ,śliczny ,że dostałam dreszczy. Przez myśl mi nawet przeleciało że zabiorę któregoś noworodka - płeć nieważna i stresu nie będę mieć ze staraniami :p
Zapomniałam już dawno jak te maleństwa to takie małe kruszynki. Wzięłam go na rączki niestety głodny był i do mamci wrócił. Poznałam również męża (tego pana co dziecko zbroił :p) Z tego wszystkiego zapomniałam mu pogratulować pięknego i cudownego synka.

PS> Nafoczka już wiem po kim Wikuś będzie mieć bródkę :D . Miło było poznać choć nie byłam sobą - trochę spięta.
PS 2 . Jak przyjdzie pani z lullabeee studio to pozdrów ją ode mnie i Filipka T :D
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
Nafoczka to się zakochała teraz po raz kolejny ah kolejny facet kolejna miłość:biggrin2:, zaraz Doris :D
Gabiś gratuluję;)acard rano raz dziennie i załatw jak najszybciej heparyne, co do sterydu się nie wypowiem
a ja o sobie coś, pisałyście o wylatujących włosach garściami :mad:kilka dni temu poruszałam ten temat z Naszą Madzią, tez mam ten problem ja już nie wiem do jakiego lekarza z tym uderzyć, dermatolog stwierdził że to stres:oo:też mi nowość, a my zaczeliśmy staranka oczywiście bezowocne i zauważyłam pewną tendencję, czy miała któraś z Was tak?2 cykl starań oczywiście dupa ale około 7-8 dnia po owu mam gorączkę teraz było 38 st, i osłabienie...mega osłabienie ,mam wrażenie że mój organizm walczy z zarodkiem???:baffled::baffled::baffled:
wyprowadźcie mnie z błędu jeśli źle myślę, czasem myślę że poprostu nie jest mi dane bycie mamą ...
 
Do góry