reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Doris, to już jutro spotkasz się z Olafkiem :-) A Olafek to na cześć Krainy Lodu? Twoja księżniczka chyba lubi tę bajkę?

Nafoczka, Wikuś jest ślicznym, zdrowym małym mężczyzną. Jeśli trzeba dłużej w szpitalu poleżeć to lepiej poleżeć. Moi chłopcy obaj mieli zoltaczke kilka dni po narodzinach. Straszy opalał się pod lampami w szpitalu.

Kwiatuszku, daj znać jak po wizycie.

Ja tak bardzo chciałbym sobie odpuścić. Wytłumaczyć, że będzie, co będzie i nie nakręcać się wcale, bo takie nastawienie wykańcza mnie psychicznie. Cieszyć się tym, co otrzymałam od życia. Strasznie zaczęły wypadać mi włosy, garściami. Dlatego je dużo skrócilam, ale dobrze byłoby znaleźć przyczynę. Miała któraś z Was taki problem?
 
Kwiatuszek obiecała zdjęcie - mam nadzieję ,że dotrzyma słowa. Wszystko z kruszkiem u niej dobrze więc jest się czym cieszyć. Kolejne dobre wieści.

Asia dostałaś małpiszonkę?? Kurde mnie boli ,rwie a franca pokazać się nie chce.

Tęczowa zapominam o doładowaniu konta ;) Sorry za brak odzewu. Kiedy kawa??
 
Nafoczko,
Przyznaje, ze zadko male dzieci mi sie podobaja, ale Twoj Wikus to istne cudenko :-) nie moge sie napatrzec. Slicznosci :-*

Doris
Teraz czekamy na Olafka :-) juz jutro go przywitamy :-)

Pozdrawiam Was wszystkie :-*
 
Ja tez czekam na jutro jak na zbawienie, pewnie noc będzie nieprzespana. A imię Olaf chyba będzie zmienione na pierwotną wersję Olivier, bo mój M stwierdził że Już woli Olisia nic Olafa balwanka. Czekam na wizytę

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziewczyny przepraszam że teraz tak o sobie odebrałam dziś mrl 28,8 hamowanie i co robić poradźcie coś bo jesteście bardziej doświadczone
 
Do góry