reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Porzeczka dostaniesz Polfinin i trzy szczepionki pulowane + mąż. Jak nie bralas to kup sobie i mężowi Colostrum . My braliśmy dwa razy po jednej.
Nafoczka mały sliczniutki.
Kwiatuszek bardzo się cieszę.

Pozdrawiam całą Naszą Ferajne
 
Ja tak bardzo chciałbym sobie odpuścić. Wytłumaczyć, że będzie, co będzie i nie nakręcać się wcale, bo takie nastawienie wykańcza mnie psychicznie. Cieszyć się tym, co otrzymałam od życia. Strasznie zaczęły wypadać mi włosy, garściami. Dlatego je dużo skrócilam, ale dobrze byłoby znaleźć przyczynę. Miała któraś z Was taki problem?

Asia ja mam ten sam problem,wlosy wychodza mi garsciami. Moj gin mowil,ze to po narkozie,ale minelo juz kilka miesiecy a jest coraz gorzej. I tez musze znalezc przyczyne tylko nawet nie wiem od czego zaczac [emoji53]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Porzeczka dostaniesz Polfinin i trzy szczepionki pulowane + mąż. Jak nie bralas to kup sobie i mężowi Colostrum . My braliśmy dwa razy po jednej.
Nafoczka mały sliczniutki.
Kwiatuszek bardzo się cieszę.

Pozdrawiam całą Naszą Ferajne
Kochana a cóż to ten polifin jest? Colostrum biorę juz mąż bierze profertil i nic więcej nie chce brać taki dzikus a czemu pulowane? Nie mogą być od męża dziękuję ci za informacje
 
Asia dostałaś małpiszonkę?? Kurde mnie boli ,rwie a franca pokazać się nie chce.
Tak, Bea, dostałam. U mnie 4 dzień cyklu, ale straciłam już nadzieję, że się uda. Pewnie sono mnie nie ominie :no2: we wrześniu. Jakie badania jeszcze mogę ewentualnie wykonać, w celu sprawdzenia, czy z moją płodnością jest ok? Cykle mam regularne, owu jest w każdym z cykli a starania w dalszym ciągu bezowocne. W poniedziałek zrobię tsh, ft4, ft3, zastanawiam się nad odstawieniem Euthyroxu, bo bez niego się udawało. W ciąży tsh było 2,48 a ft4 poniżej normy (dlatego zaczęłam brać). Na 75 wpadłam w nadczynność, zeszlam do 37,5. Teraz zmniejszyłam do 25 mg. Jak będzie w porządku znowu odstawie i za miesiąc zrobię 3 tarczycową. Endokrynolog tłumaczyła mi że moja tarczyca szwankuje tylko w ciąży, ale po poronieniu zwiększyła E. do 75 mg.
 
dziewczyny gdzie jest od kwiatuszka wiadomosc nie moge poszukac.
mnie ciagle leca wlosy ale mysle ze to od szczepionek musi przeciez uplynac jakis czas zeby wrocilo do normy nic nie robie mnie przed narkoza tez lecialy po encortonie tez zlecialy teraz leca po szczepionkach chyba lysa nie bede ze wkoncu sie unormuje wszystko.
nafoczka cudo
doris dawaj jutro fote:)
 
reklama
Tak, Bea, dostałam. U mnie 4 dzień cyklu, ale straciłam już nadzieję, że się uda. Pewnie sono mnie nie ominie :no2: we wrześniu. Jakie badania jeszcze mogę ewentualnie wykonać, w celu sprawdzenia, czy z moją płodnością jest ok? Cykle mam regularne, owu jest w każdym z cykli a starania w dalszym ciągu bezowocne.

Asia, a przypomnij - czy mąż robił badanie nasienia?
Bo jedyne co moze byc to 1. Nasienie słabe, 2. Niedrożne jajowody, 3. no i moze nasza staraczkowa, wszystko komplikująca Psychika

U mnie nr 2 juz sprawdzony i jajowod przepchany, nr 1. U nas niestety występuje i mąż bierze profertil, i na pewno tez 3. A cykle tez mam regularne i owulacje zawsze..

Aha, jeszcze p/c przeciwplemnikowe robiłaś ty i mąż w nasieniu?
 
Do góry