reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

A mnie jeszcze naszla taka mysl, ze tu chyba nie zawsze leki sa winne, czasem moze cos sie zle podzielic, albo np. komoreczka czy plemniczek byc gorszej jakosci ( u mnie byly tylko najlepsze 3 komorki wybrane z 10, do tego plemniki najlepsze ponos wybierane pod mikroskopem)
Zobaczcie na mnie, podali mi 2 piekne zarodki tej samej klasy, byly najlepsze jakie tylko moga byc wedlug oznaczen embriologa i co...jeden zostal drugi nie. Jak to wytlumaczyc? Leki napewno nie byly tu winne, wiec cos musialo sie zadziac i tak samo pewnie jest z ciazami ze raz sie uda na zestawie za pierwszym razem, a czasami dopiero za drugim.
 
reklama
Są i tacy którym się dwa razy na zestawie nie udało. Ale widocznie miałam za małe mrl skoro po 3 szczepionkach mia, am dopiero 36 do tego przeciwplemnikowe u męża. Może za mało diagnostyki burczuś za dużo nk i za małe mrl ..nie wime nie znam ale mnie sie pewnie i po szczepieniach nie uda.
 
Ostatnia edycja:
Są i tacy którym się dwa razy na żeście nie udało. Ale widocznie miałam za małe mrl skoro po 3 szczepionkach mia, am dopiero 36 do tego przeciwplemnikowe u męża. Może za mało diagnostyki burczuś za dużo nk i za małe mrl ..nie wie nie znam ale mnie si pewnie i po szczepieniach nie uda.
Diagnostykę mam. Łódź odpada. Na nk mam leki.
Dziewczyny,te którym się udało na żelaznym, proszę napiszcie rozkład brania leków.co od którego dnia i dawki. Ja napiszę Wam,że od pozytywnego testu brałam encorton 2 razu na dzień po 5 mg.fraxi 0.4ml raz na dzień. Intralipid miałam raz po pozytywnym teście. Acard brałam od 10 dc.I witaminy B metylowane.
Może za małe dawki i za późno.
Co myślicie?
 
Diagnostykę mam. Łódź odpada. Na nk mam leki.
Dziewczyny,te którym się udało na żelaznym, proszę napiszcie rozkład brania leków.co od którego dnia i dawki. Ja napiszę Wam,że od pozytywnego testu brałam encorton 2 razu na dzień po 5 mg.fraxi 0.4ml raz na dzień. Intralipid miałam raz po pozytywnym teście. Acard brałam od 10 dc.I witaminy B metylowane.
Może za małe dawki i za późno.
Co myślicie?
Acard bierz caly czas.
Intralipid tez co 4 tyg. bierz nadal.
Mysle ze za pozno byl wlew i encorton.
Encorton bierz najlepiej od 6-8 rano podczas sniadania w jednej dawce.
Ja bym jeszcze zwiekszyla go do 15.
 
Diagnostykę mam. Łódź odpada. Na nk mam leki.
Dziewczyny,te którym się udało na żelaznym, proszę napiszcie rozkład brania leków.co od którego dnia i dawki. Ja napiszę Wam,że od pozytywnego testu brałam encorton 2 razu na dzień po 5 mg.fraxi 0.4ml raz na dzień. Intralipid miałam raz po pozytywnym teście. Acard brałam od 10 dc.I witaminy B metylowane.
Może za małe dawki i za późno.
Co myślicie?
a co ci wyszlo w diagnostyce? robilas przeciwplemnikowe i przeciwlozyskowe ?
mrl mialas 12 tak? czy 28? a nk ile? na nk jes tez encorton.
ja bym nie zwiekszala encortonu bo tak na prawde 10 jest wystarczajacy wedlug mnie..bete bym badala zeby widziec na czym stoje i poszłabym do innego lekarza na konsulatcje. Intarlipid wzielabym raz alb dwa wczesniej niz 4 tyg. dodalabym colostrum i raz na jakis czas kwasy omega.
 
Fondie, 10 jest wystarczajace ale zalezy przy jakim problemie. Czasem nawet 15 nie wystarcza bo dzieeczyny na innych forach biora i po 20.
 
strawbelka pewnie masz racje no ja patrze po sobie ze u mnie nie bylo problemu ktory by mi wieksza dawka encortonu rozwiazala
 
Burczus ja bralam acard (rano), colostrum brałam cały czas oraz metyle.
Zel na endo, progesterony tj. 2x100lutki, 3x dupka i 10 encorton od 2-3 dpo- do 2 dni przed @.
Clexan 0.4 od bladziocha tj 9dpo. Prolutex od dnia przewidywanej @.
Przed owu miałam stymulacje z Ovitrele i lamette.
Pamiętaj, jeszcze nic straconego!
Dobranoc ♡
 
Wróciłam.........ja to jestem cyborg. Pojechałam z mężem 300 km dwa dni przed porodem.
Ale jestem, skurczów brak, nie urodziłam jeszcze. Idę spać!
 
reklama
Do góry