reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nikt mi nie poleci tego lekarza czytałam o malinie i jerzak dubrawski i nie wiem pomóżcie mi dziewczyny :(
Burczus 3mam kciuki za fasolkę!
Motylku.
Pisałaś o braku funduszy,a każdy z tych lekarzy jest mega drogi. Uzbieraj fundusze i wtedy uderzaj np. do Maliny.Myślę,że tu Jerzak się nie wykaże.
 
reklama
Motylku znane nazwiska znasz, pytasz o lekarza dziś trzeci raz ale decyzję gdzie iść musisz podjąć sama bo koszty będą wszędzie. Każdy lekarz jest dobry jak jest dobrze...
 
Bea25ta no widzisz nie wiadomo tak na 100% czy to byla blokada :) Czy wkoncu to byly TE zarodki. Czy ten czas. A moze zadzialal Encorton, Intralipid, Fragmin z Acardem i Luteinka +witaminki. :) A moze wszystko na raz...
Gin z kliniki poczatkowo chyba bardziej wierzyl w ciaze niz ja sama. Dopiero po prenatlnych i jak poczulam ze sie ruszaja to odetchnelam nieco. Czekam na dalszy rozwoj sytuacji i mam nadzieje ze doczekamy sie znow ziemskich dzieci. Adopcja musi poczekac bo nadal jej nie wykluczamy. :)
 
Witam,

Burczuś Kochana Moja, trzymam kciuki za Ciebie i Fasolkę [emoji110]

Doris to kiedy cc? Za tydzień?

Nafoczka ja po czereśniach też miałam bieganie w nocy do kibelka...ale leciało drugą dziurką [emoji23]

Motylku musisz zdecydować sama, nikt tu za Ciebie decyzji nie podejmie, tak samo jak za mnie czy inną forumowiczkę. Nie do końca wiem czego Ty od nas oczekujesz, przecież jak w razie W się nie uda, to nie będzie to nasza wina, bo my tak powiedziałyśmy. Nie wiem czy tylko ja mam tak, ale odnoszę wrażenie, że jesteś zagubiona, jak dziecko we mgle...

A ja dostałam dziś opierd*l od Pani Dr, w sumie sama nie wiem o co, ale płakać mi się chciało, bo nie czułam się winna i nie wiedziałam za co jestem zjechana [emoji12]
 
Dziewczyny - ja mam bardziej ogólne pytanie na temat heparyny, bo część z Was ją przyjmuje ale każda ma inne nazwy leku: Clexane, Fraxipirine, Fragmin....wiem że to wszystko jedno, ale czy to od czegoś zależy, że macie różne nazwy? Jakie są różnice: ceny, dawki?
 
Gabis nie wiem czym się różnią zastrzyki oprócz nazwy. Jedno co mogę wywnioskować to to że Clexan jest podawany najczęściej, nawet w szpitalach a dziewczyny tez brały Fraxiparine lub fraxi bo o clexane było bardzo trudno z dostępnością. Być może ale to być może jest lepszy?!

Czarna ja siusialam ale wciąż czekalam kiedy odejdą mi wody :D
 
Czarna_mala do ivf podchodzilsmy w Gyncentrum w Katowicach.
Coreczke tez mamy po leczeniu nieplodnosci po elektrokauteryzacji i Clo i innych lekach.
Potem juz sie posypalo na dobre... kilku ginow, immunologow i genetyk. I tak to wlasnie doszlismy do tego momentu.
 
reklama
Czarna_mala do ivf podchodzilsmy w Gyncentrum w Katowicach.
Coreczke tez mamy po leczeniu nieplodnosci po elektrokauteryzacji i Clo i innych lekach.
Potem juz sie posypalo na dobre... kilku ginow, immunologow i genetyk. I tak to wlasnie doszlismy do tego momentu.
Moja znajoma z niemal zerowym AMH ma od nich synka ;)
 
Do góry