reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam dziewczyny, Doris trzymaj swego skarba jak najdłużej w brzuszku, Nafoczka, Susana, Agnieszka za Was również trzymam kciuki, oraz za resztę dziewczyn które są na poczatku;),
Porzeczka nie pamiętam skąd jesteś a jeśli chodzi o wynik allo mlr w krk w Prokocimiu czeka się około 2 tyg ( z tego co pamiętam ja dostałam na maila wynik w 11 dniu)koszt 300 zł więc może ta info Ci się przyda jeśli chcesz to poszukam nr tel bo tam tez pobierają krew tylko w wybrane dni...
Zaciekawiłyście mnie tematem niektórych info o szczepieniach czytałam pracę Maliny szkoda że to wszystko jest tak trudne do ogarnięcia:baffled:
 
reklama
Dziewczynki pytanie na szybko
jutro mam mieć pobraną krew u Maliny a mąż nasienie,czy ja mogę normalnie jeść przed tym badaniem?
a jeszcze mąż jutro będzie oddawać krew rano do mojej szczepionki,na kartce pisze że może pić tylko niesłodzone napoje..a np kawę bez cukru może czy lepiej nie? bo musimy wyjechać bardzo wcześnie rano,może nie zaśnie..:confused2:
 
Arluska to zależy jakie konkretnie badania.
Tęczowa ja b6 brałam normalną, jeśli chodzi o clexane to mam fajnego gina na NFZ który mi przepisuje na ryczałt. Niby mi się nie należy ale widocznie ja jestem jedyna której przepisuje, że się nie boi kontroli.
 
ovli22 bo ja mam owulacje a u męża jest chyba problem z nasieniem :( ale rb badanie we wtorek i za tydzień wynik się okaże. ..póki co 3 cykl stracony nowy zaczynam dziś koniec @ nowa nadzieja jest...
 
Mi znowu kazaly mężowi po lekkim śniadaniu do szczepień.krew..Ale kawy nie pil zawsze po I dzień wcześniej pić dużo wody niegazowanej... Ja do badań do szczepionek jadłam ale mąż nie mógł bo miał tam.morfologie...
Motylek 3 cykle to pikuś coś ty....ja się tyle starałam po pierwszym poronieniu i zaskoczylam... Pij wiesiołka do owulacji, poprawisz śluz a skąd wiadomo że mąż ma problem miał już jakieś badania..?
 
ovli22 bo ja mam owulacje a u męża jest chyba problem z nasieniem :( ale rb badanie we wtorek i za tydzień wynik się okaże. ..póki co 3 cykl stracony nowy zaczynam dziś koniec @ nowa nadzieja jest...

Pisałam ostatnio do którejś z dziewczyn !! Są witaminy dla mężczyzn na poprawę nasienia , kup mu jakies plus wiesiołek i dieta wiecej warzyw i owoców , luźniejsze bielizna i troszke ruchu . I powinno być lepiej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
no ja tez się denerwuję tymi badaniami,bo niewiadomo co tam jeszcze wyjdzie nowego...
oby nic..,ale wyniki dopiero będę znać za miesiąc,przy 3-ej szczepionce..

Fondie trzymam kciukasy za mrl!
 
Do góry