reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej
Poczytałam co u Was :-D
Susan, Gratuluje
poczucia ruchów Dzidziola i trzymam kciuki za jutrzejsze usg genetyczne. O której będziesz miała?
Asia669, te Twoje objawy to takie trochę ciążowe mi się wydają.
Bea25ta. Jaki wykres? Ja nie widzę żadnego wykresu.
Burczus. Pokaż tescior! Jakiej firmy robiłaś?
Nafoczka. Juz prawie koniec laby. Od poniedziałku musze mocno i intensywnie zabrać się za prasowanie i pakowanie do szpitala. Został miesiąc do CC ( od poniedziałku) a jeśli jeszcze mi przesunie to jeszcze krócej. A pościel w kolysce nie gotowa i ciuszki nie poprasowane.
Jak czujesz Małego? Bo mój się strasznie kręci. Czuje każdy jego ruch i nie są to kopniecia tylko wypychanie. Chyba już duży jest.

Buziaki dla Reszty Dziewcząt
 
reklama
Doris robiłam test zwykły Tescowy,bo taki mialam w domku,mąż pojechał właśnie z misją po test do rossmana. Czemu nie może być od razu dwie grube krechy? Próbowałam zrobić foto testu,ale no jakość powalająca...
 
Doris ale Ci fajnie i nie piszę o wakacjach ,grilach itp już jesteś na ostatniej prostej. Już nie dasz zdjęcia usg ,wkrótce my forumowe ciocie będziemy mogły go zobaczyć ah jak cudownie Pamiętaj ,że za 2 tyg ja startuje z kolejną próbą więc brzuch pełny ma zostać wykluj młodego jak mi wyjdą 2 krechy hehehe.
Wykres mam tu :p Link do: Karta obserwacji cyklu owulacyjnego online - eNPR.pl

Nafoczka no fakt ja liczyłam od miesiączki i szpitala nie uwzględniałam. U R the best :D
 
Hej
Poczytałam co u Was :-D
Susan, Gratuluje
poczucia ruchów Dzidziola i trzymam kciuki za jutrzejsze usg genetyczne. O której będziesz miała?
Asia669, te Twoje objawy to takie trochę ciążowe mi się wydają.
Bea25ta. Jaki wykres? Ja nie widzę żadnego wykresu.
Burczus. Pokaż tescior! Jakiej firmy robiłaś?
Nafoczka. Juz prawie koniec laby. Od poniedziałku musze mocno i intensywnie zabrać się za prasowanie i pakowanie do szpitala. Został miesiąc do CC ( od poniedziałku) a jeśli jeszcze mi przesunie to jeszcze krócej. A pościel w kolysce nie gotowa i ciuszki nie poprasowane.
Jak czujesz Małego? Bo mój się strasznie kręci. Czuje każdy jego ruch i nie są to kopniecia tylko wypychanie. Chyba już duży jest.

Buziaki dla Reszty Dziewcząt
Doris usg mam o 10,40
Rano mam zrobić test pappa .
Chyba zejdę na zawał .o_O
 
Sus Młody po tych wymiotach miał biała plamę na języku a potem malinowy język. Posmarowalam na plesniawki i po 3-4 dniach przeszło. Wysypke miał tylko dobę i nieco sucha skore wiec zarzuciłam temat. Niestety "jego dziewczyna" nie pojechała na wycieczkę wiec zadzwoniłam do mamy i okazało się ze Pati ma szkarlatyne. Poczytałam i oprócz gorączki miał wszystko (po fakcie). U dorosłych często jest angina wiec się motam co dalej, gryzą mnie wszystkie kości ale dopóki nie mam wysypki to modle się żeby to tylko gardło było.

Doris kochana, jak to jest ze ja leżę a pościel i ciuszki mam poprasowane :) chyba za bardzo się bałam że będzie wcześniak :D
a wykres Beatce trochę pomagałam ogarnąć :D Wikus czasem to mnie tak kopie, kreci sie i wierci,a ja czuje jak się przygotowuje do ataku :D chciałam wam wrzucić filmik ale nie umiem filmów zmniejszać.

Bea i Tęczowa nie wiem jak to zrobicie ale już was widzę ze Wikusia w szpitalu powitacie :*
 
Beatka, Doris, ja w tym cyklu dołączyłam duphaston i w jego ulotce są wymienione właśnie takie skutki uboczne jak bolesność piersi, zmienność nastrojów, ból brzucha a dziś jeszcze po przebudzeniu i jak byłam głodna mnie mdliło. Nie chcę się nastawiać, że to może być ciąża, bo później będzie rozczarowanie. Jutro rano zrobię test - 12 dpo, więc się okarze. Poprostu chcę sobie oszczędzić rozczarowania, bo i tak bardzo emocjonalnie do tego podchodzę. Zresztą...pewnie rozumiecie:tak:

Nafoczka, jeszcze Ci brakuje do tego wszystkiego szkarlatyny. Mam nadzieję, że jednak to Cię ominie, może to lekkie zapalenie gardła i zaraz przejdzie.

Burczuś, daj znać jak tam Twoje testy. Może miałaś późno owu? Test pozytywny chyba 12 dpo może wyjść. W każdym bądź razie trzymam mocno kciuki, żeby drugi pozytyw zawitał ;-) ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry