reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Już 4 :)

Ja dziś byłam na zakupach szpitalnych (we wrorek histero :() i naoglądałam siė takich cudnych maluszków. Gdzie się nie ruszxyła tam taki słodziak w wózku i tak mnie dziś wzięło że wyć mi się chce i wrzeszczeć: ja też chceeeeeeeee mieć dziecko wszystko jedno jaka płeć byle tylko było zdrowe!!!!!
 
reklama
jestem i ja :-*
hmmm czy lezakuje, powiedzmy ze tak ;-) Wikus umyty - to dla nas najlepsza pora dnia :-D teraz pluska sie Karol :-D a tatus musi poczekac na koniec
Zrobilam.salatke z gyrosa i szykujemy seans bajkowy.. dzis byl bodry dzien :-) dla Ciebie Strawbelko tez :-*
 
My podjęliśmy decyzję, że ryzykujemy i staramy się w tym cyklu. Może nic nie wyjść bo nie miewam regularnych owulacji. Jeszcze szukamy lekarza, który nam pomoże w ciąży. 14 maja idziemy do Milewicza. potrzebuję endokrynologa, więc może nie zaśnie i nam pomoże. Niewiele mamy do stracenia

Oh Avita podpisuję się pod tym rękoma i nogami, też chcę mieć dziecko, marzę o tym od kiedy skończyłam 16 lat, tylko chciałam dla niego pełnej rodziny. czasem mam wrażenie że nam się nie uda
 
Ostatnia edycja:
My podjęliśmy decyzję, że ryzykujemy i staramy się w tym cyklu. Może nic nie wyjść bo nie miewam regularnych owulacji. Jeszcze szukamy lekarza, który nam pomoże w ciąży. 14 maja idziemy do Milewicza. potrzebuję endokrynologa, więc może nie zaśnie i nam pomoże. Niewiele mamy do stracenia
Jak bedzie zasypial to musisz chrzakac i sie obudzi, tak dziewczyny pisaly.
Ponoc jest bardzo dobry, wiec trzymam kciuki:)
 
My podjęliśmy decyzję, że ryzykujemy i staramy się w tym cyklu. Może nic nie wyjść bo nie miewam regularnych owulacji. Jeszcze szukamy lekarza, który nam pomoże w ciąży. 14 maja idziemy do Milewicza. potrzebuję endokrynologa, więc może nie zaśnie i nam pomoże. Niewiele mamy do stracenia
Destino,
A Ty masz PCO? Ja też mam nieregularne@ i zawsze jestem stymulowana. W tym cyklu daje spokój, no jeszcze musze to lekarzowi przekazać :p
Pewnie na naturalnym pojedziemy cyklu:) i tyle.. Zobaczymy może jakiś naturals się trafi:p hahaha
 
Jestem i ja .
Nafoczko cudownie że się dobrze czujesz..Wykąpana możesz leżeć teraz i pachnieć ..
Całusy dla ciebie i Wikusia i oczywiście dla Karola piątka od ciotki z " ameryki".
Powiedz mu że napewno go kiedyś odwiedzę .:-D

Doris
Chciałabym zobaczyć mercedesa Olisia ...Daj fotkę .

Strawbelka .
Przytulam .I nie mogę się doczekać twojego pierwszego usg .

Sen proroczy niech się spełni i oby cała reszta w dwupakach przyjechała na moją 18 nastkę .:yes::yes:
Doris Nafoczka z dziećmi przy cycach przyjadą :biggrin2::biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
Destino ja bym też chętnie zaczęła staranka bo mówie Wam masakra dziś ze mną jest ale najpierw szczepienia, histero później pewnie jeszcze coś a czas ucieka :( :( :(

Straw a teraz jak u Ciebie? Jest plamienie? Bety robisz w tym lab przy szpitalu? Pytam na przyszłość bo w moje mieścinie to w sob i niedz. Lab nieczynne.

A ja Was zapraszam na moją 18 nastkę w październiku - wszystkie mają być z brzucholkami a Doris i Nafoczka z dzidziami:)
 
Destino a pijesz moja magie? ona (teoretycznie) piwinna Ci pomoc :-)

Sus sprawdz poczte to go poznasz :-*
a Wikusia Karol musi ciumnac bo ja nie dostane a staruszek niech nie prowokuje :-D

PS bajka dzis na polszmacie nie nadaje sie dla dzieci wiec musimy znalezc alternatywe ;-) ale pi kapieli to nie potrwa dlugo :p
 
reklama
Lumia niby nie, choć jeden z jajników ma skłonności do takiego funkcjonowania, mam endometriozę i niedoczynność tarczycy i to one mieszają

Nafoczka, zioło musi być :) !!! Nawet całkiem dobre
 
Do góry