reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
strawbelka ja bym tak jak doris pojechala na ip to jest kolejny raz z zrzedu prawdopodobnie bedzie to ciaza lezankowa i lepiej miec taka pod kontrola. Jedna znajoma tak miala i lezala cala ciaze w szpitalu ale ma zdrowa coreczke. To moze byc krwiac to moze byc z szyjki to moze byc polip to moze byc bakteryjne, infekcyjne, to moze byc wszystko tak na prawde a jednoczesnie to moze byc nic. Wiem, że to wczesna ciaza i moze nic nie byc widac ale widzisz nawet bety nie robisz bo nie idziesz bo lezysz moze trza crp zrobic, sprawdzic bialko w moczu, tam by Ci wszystko zrobili na miejscu ja bym jednak jechala bo w domu bym chyba zwariowala zt ej nie wiedzy. ale decyzja nalezy do ciebie ja ci zycze jak najmniej stresu i donoszenia szczesliwie dziaciatka/tek:)
 
Strawbelka, a na becie byłaś?
A Fondi ma rację, nie wiesz czemu i nie wiesz skąd to krwawienie....może ten Twój lekarz niech to sprawdzi....
 
Cześć .
Nic nie piszę bo w pracy byłam .
Dzisiaj Matki Boskiej pieniężnej .
Dzień wypłat ...tylko u mnie w drugą stronę ......Jestem lżejsza o parę groszy .:yes:
Doczytam dziewczynki potem bo lecę do galerii .
Jutro idziemy rodzinką na komunię do koleżanki syna .
Muszę sobie kupić parę rzeczy i kartkę komunijną .
Pozdrawiam .
Całusy .potem się odezwę ...:blink:
 
Asia, jaki super sen :) przygotowuje sie na wrzesień zatem ;)
Lumia, a to dziwna @... Ja takiej nie miałam nigdy... A testowalas?

Piczkowa czkawka :D nie wiedziałam ze to tak sie czuje dokładnie :p
 
reklama
Do góry