reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelka
Może ciemna to dobrze bo już taka starsza .
Może krwiak się goi i wchłania .
Potem może być taka ciemna .
Nawet brązowa .
Susana ja juz mam pelne gacie ze strachu:(
Ciagle cos.
Chyba nic juz z tego nie bedzie, bo mam tam jakby takie czarne farfocle, takie jakby male skrzepy nie wiem.
Juz mi sie ryczec chce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć wszystkim i każdej z osobna
Powiem tyle humor nie lepszy, ale jakoś żyć trzeba...
Strawbelka trzymam mocno kciuki, bardzo mocno!
 
Strawbebol post: 13971631 pisze:
Nie boli.
Ale mnie rzadko boli brzuch. Kiedys jak poronilam na tak wczesnym etapie to brzuch mnie nie bolal nic a nic tylko krew byla.

Mnie zawsze bolał brzuch okropnie. Bądź dobrej myśli kochana, mam nadzieje że to wina tego krwiaka.
 
Strawbelka
Tak jak mówię .
Ciemna krew z " farfoclami" może świadczyć że oczyszcza się już stary krwiak .
Może być jak smoła .
Ja tak miałam około 5 tygodni ze starszym synem .
Nie masz innego wyjścia jak tylko badać betę i leżeć .
 
Strawbelka tak Ci wszystkue kibicujemy, przykro, ze tyle stresow. Mam nadzieje, ze Kropeczki siedza tam cichutko i sie rozwijaja. Duzo spokoju dla Ciebie przesylam...
 
reklama
Strawberka ciemna krew to dobra krew gin nie kazal mi sie wogole nia przejmowac tak jak pisze susana to poprostu stara krew oczyszczasz sie farfocle tez moga byc ja tez je mialam ja do 16tc plamilam krwawilam i jest ok trzeba sie troche na to nastawic ze nasze ciaze na poczatku sa inne od ciąż normalnych kobiet
 
Do góry