reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelka, i jak tam? Robisz tą betę dziś czy nie?
Tęczowa, Marzycielka...przykro mi ...ale i dla Was niebawew zaświeci słońce.
Susana, tak jak Ci napisałam sms,,,,oszczędzaj się, bo krwiak musi się wchłonąć!
Fondie, zadziwiasz mnie ostatnio swoimi postami...wpadasz....jak Motylek, zadajesz pytanie....nie odnosisz się do żadnych postów....i wypadasz....pomijając fakt, że stale zadajesz te same pytania, hi hi. Załóż sobie zeszyt i wpisz sobie kto u kogo się leczy i jakie leki bierze i w jakich dawkach. Naprawę będzie Ci łatwiej.
Nafoczka, czekamy na Ciebie!!!!!!
AgnieszkaP...jak Maluch? Jak Ty się czujesz?

Arda, Asia, Mała Czarna, Lamia, Avita, Lumia, Riri, Beri, Lilia, Liluli, Magda82, Kaira, Enya, Gabiś, Martyska, Motylek, Bertha, Destino, Ovli, Julia i RESZTA niewymienionych...buziaki dla Was!
odnosze sie doris, jak popieram post wktorym jest cos napisane to nie pisze tego 2 raz a do tej pory nie wiem czy avita bierze colostrum tego pytania nie zadawalam avita o to pytala i niema odpowiedzi na nie na forum. caly czas sie udzuelam wczoraj mialam multum postow nie dotyczacych mnie.
 
reklama
Dziewczyny beta zrobiona, powinna byc do 2 godzin.
Serce mam w gardle, tak sie boje.
Chcialabym zeby beta rosla, ale wydaje mi sie ze juz po wszystkim. Cyce dzis mi calkiem klaply. Moze ten dupek mi tylko zablokowal krwawienie a tam juz nic nie ma i za pare dni poleci:(
Mam czarne mysli:(
 
strawbelka bedzie dobrze wydaje mi sie, że jakby zaczelo sie poronienie to nic by go nie zatrzymalo zaden dupek zwlaszcza ze nawet boli nie mialas ja w biochemicznej najpierw mialam bole a potem polecialo
 
Dziewczyny beta zrobiona, powinna byc do 2 godzin.
Serce mam w gardle, tak sie boje.
Chcialabym zeby beta rosla, ale wydaje mi sie ze juz po wszystkim. Cyce dzis mi calkiem klaply. Moze ten dupek mi tylko zablokowal krwawienie a tam juz nic nie ma i za pare dni poleci:(
Mam czarne mysli:(

Trzymam mocno kciuki za Twoją betę. Mnie się wydaje, że to mogło być zagniezdzenie i ważne, że już ustapiło.
 
Dziewczyny nie badzcie dla siebie uszczypliwe. Mamy sie tu wspierac. To ze jedna wpada i wypada i nie odnosi sie do naszych postow...czasem wpadnie sie na chwile, nie wiadomo co komu napisac, tylko sie zalajkuje, przeciez to nic zlego.
Ja nawet wczoraj sie z nowymi kolezankami nie przywitalam, nie odnioslam sie chyba do wielu postow, ale to nie znaczy ze mnie nie interesujecie, mialam ciezki dzien.
Badzmy dla siebie mile, bo wystarczajaco duzo mamy stresu:*
 
Ja też sie nie przywitałam z nowymi dziewczynami ;( . Czuje sie dzisiaj źle jestem śpiąca i bez sił od kilku dni mnie mdli ;( . Dzisiaj 27 dc wczoraj zrobiłam test - negatywny- wiem że za wcześnie ale dla świetego spokoju zrobiłam ha ha . Dzisiaj odebrałam wyniki tarczycy tsh 3,44 lekarz mówi ze za duża jak dla mnie i mam zmniejszyć dawkę z 150 do 125 . Zawsze jak mam wiecej niż 1,5 to czuje się okropnie i tak mam od kilku dni .

Doris i dla ciebie i twojego maleństwa buziaczki . Dzięki

Tęczowa i marzyciela przykro mi ;(


Strawbelka jestem z toba i czekam na miłe wiadomości ;) .

Pozdrawiam reszte dziewczyn i wysyłam buziaczki .

Dla wszyskich zycze powodzenia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Susana, ufff, krwiaczek powazna sprawa, ale najwazniejsze, ze dzidzius caly!

Strawbrelka, czekam na betke razem z Toba.

Doris, dziekuje za buziaki i rowniez przesylam serecznosci :)

Ja sie dziewczyny przyznaje - teoche z mezem poszalelismy i moga byc tego konsekwrencje. Ale przynajmniej wrocilismy do normalnego i beztroskiego zycia na chwile. Moze to nierozsadne, ale martwic sie bede pozniej.
 
reklama
Do góry